Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Barronovy ligace, gumičky, odstranění hemoroidů

p4680_
7. srp 2018

Ahoj, jsem 2 týdny po tomto zakroku, do ted mam na stolici trochu krve a dnes i pidi krevní srazeninu. Jak jste to mely po zákroku vy? Je mi 38, kolonoskopie6v poradku, ale s hemoroidama si užívám..

katka900
7. srp 2018

@p4680_ mohu poprosit o info.?ja jdu v pondělí a mám strach.

klea81
7. srp 2018

já jsem byla několikrát s odstupem několika týdnů, je možné, že tam máš víc vnitřních hemoroidů a na každé návštěvě se vždy odstraňuje jen jeden

p4680_
autor
8. srp 2018

@katka900 vůbec se neboj, Zakrok je za 5 minut hotov,neboli,treba tak za hodku budes chtit tlak, da se to vyřešit ibalginem apod.pak nekdo krvaci pri stolici, nekdo to atd.to je uz individuální. Po měsíci bývá dalsi zákrok,záleží,kolik jich máš..

marcelapaskova
8. srp 2018

presne, zadny strach. Zakrok je hrozne rychly. Je rychlejsi nez vysetreni gynekologem. i mnohem prijemnejsi. Ja teda nesnasim ty gynekologicky vysetreni. Neboli. Je rychly. Me zacalo hrozne ale hrozne bolet az potom, tak treba okolo dvaceti minut potom. Musis mit panadol. Nikoli jiny prasek, protoze panadol nepodporuje redeni krve. Bolelo to jen prvni den. pak uz vubec. Musis dodrzovat dietu nekolik dni, aby bylo hovinko mekkoucke a asi za tyden odejdou (oni budou jakoby usrkceni gumickou a pak odumrou a se stolici odejdou). Ja byla trikrat, vzdy v rozmezi nekolika tydnu. Protoze se vzdy odstrani jen trosku. Muzou se potom vratit. Bude to v pohode. Nejezdi tam sama, at te nekdo vezme domu nejlepe autem. Ja jela porpve naspatek tramvaji a bolelo to tak, ze jsem tam malem omdlela - byla k tomu plna a bylo horko a leto. Ale muj kamarad treba nemel zadny problem a sel potom do prace. TAkze to neni caste!

klea81
9. srp 2018

@marcelapaskova vůbec jsem nepotřebovala prášek ani doprovod 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli