Bělení zubů, máte zkušenost s přípravky?

jenn9
2. zář 2013

Ahoj maminky, máte některá zkušenosti s přípravky na bělení zubů? Nemám žádné kazy, nekouřím, kafe alkohol i čaj si dám tak párkrát do roka. Moc bych chtěla mít krásné bílé zuby, k zubaři se mi ale zatím moc nechce, chtěla bych nejdřív zkusit něco sama doma. Nejvíc kladných ohlasů mi přijde má White Pearl a možná i bělící pasta Rembrandt..Máte s těmito nebo i jinými přípravky dobrou zkušenost?? Děkuju!! 🙂

zatoman
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zatoman
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
millih11
9. pro 2020
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.

Já bych právě chtěla zkusit něco bez peroxidu, nechci si poškodit sklovinu a dásně a radši bych něco přírodního. Nezkoušel jste někdo něco takového na bělení, účinkuje to?

anetacela
9. pro 2020

@millih11 co vím, tak funguje živočišné uhlí

zuzinazuza22
12. pro 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

@millih11 Zkus bělící sadu toothy, mně zuby moc pěkně vybělila a to bez peroxidu.

millih11
14. pro 2020
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.

@zuzinazuza22 A co v tom je na to bělení teda? A jak dlouho to trvá?

emmuska18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aaberushkaa
27. dub 2021

Já používám zubní pastu NanoCare Black Gold s aktivním uhlíkem a stačí mi to 🙂, ale každému vyhovuje něco jiného.

hadektana
19. srp 2021

Toothy jsem taky zkusila na radu kamarádky a je to první způsob bělení bez peroxidu, který mi zuby opravdu viditelně vybělil

aaberushkaa
22. zář 2021

Ahoj já používám také bělící pastu a vyhovuje mi to 🙂

fionkaa
10. pro 2021

Měla jsem od cigaret hodně žluté zuby a moc jsem se za to styděla. Pak mi kamarádka doporučila bělící pudr a po vyzkoušení jsem z něj byla nadšená, zuby jsem měla asi po týdnu o několik odstínu bělejší.

marselina
10. pro 2021

@jenn9 za mě tohle. Nechala jsem si u zubaře udělat násady na zoubky, gel das do toho, nasadis na zuby a mas je bile jako perlicky.
Gely jsou od 16% - 35%.
Pasta rembrant je dobra, ale nemá takové výsledky.

lenulacek
10. pro 2021

@jenn9 Pouze ordinacni bělení. Jinak to jsou vyhozeny peníze. V naši ordinaci bělení děláme a vždycky nám daji pacienti za pravdu, ze pasty a různý svítidla jsou jen tahání peněz.

sisinka74
20. pro 2021

@lenulacek no já na bělení byla u dentisty a výsledek žádný. Stali mě to peněz jak želez

lenulacek
20. pro 2021

@sisinka74 to mě mrzi. Nikdy jsem se s tím nesetkala.

fionkaa
23. pro 2021

Nesouhlasím s tím, že jedině pomůže ordinační bělení.. Za mne jsou to taky vyhozené peníze. Stejně dobře mohou vybělit i přípravky co se dají koupit a používat celoročně.

klarkahany
Odpověď byla odstraněná
Zobraz