Bělení zubů, máte zkušenost s přípravky?

jenn9
2. zář 2013

Ahoj maminky, máte některá zkušenosti s přípravky na bělení zubů? Nemám žádné kazy, nekouřím, kafe alkohol i čaj si dám tak párkrát do roka. Moc bych chtěla mít krásné bílé zuby, k zubaři se mi ale zatím moc nechce, chtěla bych nejdřív zkusit něco sama doma. Nejvíc kladných ohlasů mi přijde má White Pearl a možná i bělící pasta Rembrandt..Máte s těmito nebo i jinými přípravky dobrou zkušenost?? Děkuju!! 🙂

honeypet
2. zář 2013

z vlastní zkušenosti mohu doporučit pastu Rembrandt. Samozřejmě nečekej zázraky, ale o pár tónů zuby opravdu zesvětlí. Podle toho, co jsem teď koukala na složení toho White Pearl, tak bude v účinku asi razantnější, protože obsahuje peroxid, ikdyž nevím, v jaké koncentraci, ale ten se používá i u profesionálního bělení v ordinaci. Díky tomu by ale teoreticky mohla být při bělení i větší citlivost zubů, ale jak už jsem psala, nevím, jaká je tam koncentrace, tak nevím jak to bude intenzivní.

maria3177
Autor odpověď smazal
Zobraz
jenn9
autor
3. zář 2013

@honeypet moc děkuju, já nad touto pastou právě taky už docela dlouho přemýšlím, zdá se mi dobrá..toho peroxidu se trošku bojím, protože zuby a dásně mám citlivější, tak bych si nerada způsobila nějakou neplechu.. ☹

honeypet
3. zář 2013

@jenn9 vzhledem k profesi jsem vyzkoušela několik různých past na bělení, abych mohla doporučit klientům, to nejlepší. A opravdu u Rembrandtu byl ten efekt nejvýraznější.

jenn9
autor
3. zář 2013

i když on má taky v sobě peroxid, viď? neptám se proto, že ho kvůli tomu zavrhnu, jen že pokud jde o bělení, tak ten peroxid musí dát asi do všeho, co má zuby rychle a výrazněji vybělit..

honeypet
3. zář 2013

má v sobě jakousi sloučeninu citroxain - jsou tam nějaký enzymy a nevím co ještě. V téhle pastě přímo peroxid není.

skvrne2
8. zář 2013

Já jsem vyzkoušela White Pearl, sehnala jsem ho dokonce v akci http://www.akcniletaky.com/letak-rossmann--skve....... A je super 🙂

suzina08
17. bře 2016

Rozhodně si vyber něco s obsahem peroxidu. Nejlepší asi je nechat si udělat nosiče na bělící gel přímo u zubaře. Pak si bělíš doma přes noc. Já to bohužel podstoupit nemůžu kvůli odhaleným krčkům, tak se aspoň spoléhám na zubní pastu Yotuel v příchuti Snowmint https://www.nazuby.cz/Yotuel-All-In-One-Snowmin... Zkoušela jsem i Rembrandt a výsledky jsem tedy neviděla a hlavně teda neměla moc osvěžující chuť 😒

stouky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
westie
22. bře 2016

Ja mam dobre zkusenosti s pastou swiss dent (cervena), pouzivam ji kazdy den a zuby vybelila o par tonu, samozrejme zazraky to neumi, ale znat to je - ja naopak kavu piju kazdy den a tato pasta si s tim umi poradit. A nema v sobe peroxid, takze je vhodna na kazdodenni pouzivani.

simdan
13. kvě 2016

Já používala kdysi white pearl s nosiči,žádný razantní změnu jsem nespozorovala.Navíc citlivost zubů byla šílená ☹
Používala jsem pastu Rembrandt a luxus,zuby byly už po týdnu viditelně bělejší,používala jsem pravidelně cca 3měsíce a zuby byla jako perly a to piju kávu,sem tam červ.víno.
Jinak teď po dlouhé době jsem koupila swiss dent extreme,tak jsem zvedavá.

@westie chci podotknout,že swiss obsahuje peroxid...

malinka2
19. kvě 2017

Ahoj holky, chtěla bych mít taky zuby bělejší a hledám všechny možné cesty – tak teď nevím, našla jsem i tu „doktorskou“ cestu – tady – http://www.stomapro.cz/cena-beleni-zubu/ – a uvažuju, že bych se svěřila nejdřív dentistovi a pak to udržovala přírodně. Nemáte někdo vyzkoušený takovýhle postup? Díky!

eva_sajdla
14. čer 2017

V lednu jsem byla u dentální hygienistky, která mi zuby krásně vybělila, ale už zase začínají lehce žloutnout. Jak vám, prosím, zafungovaly ty pasty? Nebo nemáte někdo zkušenost s těmito pery https://www.simplesmile.cz/pera-beleni-zubu/ ? Jsou podstatně levnější a bez peroxidu, tak jsem si říkala, zda by to na udržování bělosti stačilo. co myslíte?

janickajana
14. čer 2017

https://belici-pasky.com/belici-pasky-na-zuby/16

Bělící pásky mi zuby vybělily a výsledek byl dle mého očekávání. Ale! Mám tak citlivé zuby a na jednom zubu zničenou zubní sklovinu že bych už v životě do toho nešla! Zubařka mi dávala rok zuby do pořádku a stejně je mám citlivé. Holky pokud chcete bílé zuby jděte za odborníkem. Ať nedopadnete jako já 😐

tinadental
3. črc 2017

@jenn9 Ano, bez peroxidu to proste nejde. Netreba sa ho ale bat, nie je skodlivy (v davkach ake sa bezne vyuzivaju v kvalitnych pripravkoch na bielenie zubov). Samozrejme len pokial sa nim bielia ZDRAVE zuby a ak nema clovek zanet dasni. To je ale jasne, kedze chory chrup bielit je nezmysel a to snad nikto nerobi. Bohuzial realita je ale taka, ze niektori ludia to robia, lebo ani netusia, ze maju kopec kazov, alebo zapal dasien a podobne. Potom z toho vznikaju rozne fámy a mýty, napriklad ako ten najznamejsi mytus rozsireny u laickej verejnosti, ze bielenie skodi, alebo ze nici sklovinu a podobne. Neskodi, nenici, ak sa bieli zdravy chrup... 🙂

tinadental
3. črc 2017

@janickajana Pardon, ale toto povazujem za naprosty nezmysel... Tie bieliace pasiky nemaju take "schopnosti", aby Vam vedeli vyvolat rocnu alebo dokonca ani len mesacnu citlivost zubov. Netreba to zvalovat na produkt, treba sa pozriet na zdravie svojho chrupu. Problem je niekde inde. Realita je jednoducho taka, ze pasiky taku schopnost nemaju. Tak ako kazdy iny kvalitny a ucinny produkt na bielenie zubov, mozu samozrejme PRECHODNE NA PAR DNI zvysit citlivost zubov, kedze to je uplne normalna a neškodná kratkotrvajuca sprievodna reakcia ucinneho bielenia zubov, avsak je uplne vylucene, aby ju zvysili tak, ze s nou bojujete este rok, ako uvadzate Vy. To je jednoducho nemozne a s pasikmi ta citlivost nijako nesuvisi.

Taktiez je vylucene, aby Vam pasiky nejako znicili sklovinu. Mame ich aj u nas v ordinacii, je to overeny produkt z Ameriky, kde je uz skoro dve desatrocia. Bielime nimi zuby nasim pacientom aj my, samozrejme pre domace pouzitie. Nemaju az take vysoke koncentracie ako jednorazove bielenia v ambulancii. Postupnym bielenim vsak dosahuju podobne alebo aj lepsie vysledky. Logicky Vam uz len z toho nepomeru koncentracie aktivnych latok v ambulantnom gely a v gely z pasikov musi vychadzat, ze ak ambulantny gel nedokaze sklovinu nicit, tak ze to urcite, ale urcite nedokaze ani gel v pasikoch... Mohla by som Vam to vysvetlit aj odbornejsie, ale radsej takto polopate nech tomu rozumie kazdy, aj laik.

Pisete, ze mate znicenu sklovinu na jednom zube. Aj to vylucuje, zeby za to nejako mohli pasiky. Pasiky sa aplikuju, pokial viem, len na niekolko dni a za taky kratky cas sa sklovina tak nizko koncentrovanym gelom znicit NEDA. Bodka. A uz vobec nie iba na jednom zube. Zubara treba vymenit ak Vam na tieto nazory nic nepovedal, pretoze taky zubar presiel vysokou skolou asi len cez uplatky, alebo je to nejaky nemoderny, nevzdelavajuci sa zubar. Tipujem ze pasiky Crest ani nepozna a nevie co je to za produkt a ake uspechy ma za sebou. Na ten Vas jeden zub by sa mal pozriet lepsi odbornik a vysvetlit Vam ci ho mate odvapneny, alebo ci tam mate nejaku eroziu, ci nepijete vela bublinkovych napojov ci dzusov cez slamku prave na tej strane ust, kde je tento zub, alebo ci tam nemate nejaky defekt, ci kaz, zapal a podobne. S pasikmi toto nijako nesuvisi...

Musela som to sem napisat, lebo nerada vidim, ked niekto ociernuje kvalitny produkt, aj napriek tomu, ze o tom vela teorie nevie.

inuska01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iva27
9. srp 2017

Mám vyzkoušeny White Pearl a za sebe žádná sláva.Nerada bych si koupila další dráhy produkt bez efektu,proto taky vaham zda investovat do dalšího bělení..😒

luciste
14. říj 2017

Vademecum non stop White. Vyborna pasta. Zadne skvrny a opravdu beli. DM za třicet korun.

darija06
8. bře 2019

Já nevím, bělící pasty používám celý život, ale že by mi to zuby vybělilo, tak to říct teda nemůžu :( nemáte vyzkoušené fakt něco co funguje a hlavně neničí zuby ? Hodně se teď píše, že se zuby bělí uhlím ? :O

tinadental
24. bře 2019

@darija06 Ziadna pasta na svete nie je urcena na bielenie zubov. Trochu si to pletiete. Pastami sa zuby len čistia. A cisti sa nimi iba povrch zubov, nie vnutro zuboviny, ktore treba vybielit. Ak ma pasta na obale napisane "whitening", neznamena to, ze Vam vybieli zuby. Len ze Vam maximalne vylesti povrch zubov. To ale neznamena, ze budu zuby biele. Pojem "bielenie zubov" je nieco ine ako cistenie povrchu zubov. Ja odporucam urcite zamerat sa na skutocne produkty na bielenie zubov s peroxidom. Len tie funguju, vsetky ostatne su len marketingovymi produktmi, za ktore predajcovi zaplatíte, on zarobí a Vy o par tyzdnov zistíte, ze ste zase kupili len dalsi neucinny produkt. V USA maju ucinne pripravky, tie treba pozriet aj u nas v eshopoch a vyskusat podla recenzii.

darija06
28. bře 2019

@tinadental A nevíte jak je na tom to aktviní uhlí ?

darija06
19. dub 2019

Co jsem se dívala na diskuze, tak hodně holek si kupuje to z notina a recenze to má teda velice dobré, tak přemýšlím, že bych ho nakonec vyzkoušela. Uvidím no ..

terkavil
26. led 2020
Uživatel terkavil je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkavil.

Vyzkoušela jsem tohoh hodně ale ted jsem svojí pozornost nechala tomuto článku - https://dsmile.cz/jak-se-zbavit-zlutych-zubu/ Popisuje se to tam do hloubky a hlavně že to není komerce 🙂) Takže těm radám věřím

monaaaaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucasice
27. črc 2020
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Ahoj holky, jájsem dlouho řešila jakou vybrat bělící zubní pastu, protože jsem ji chtěla vyzkoušet. A velice mile mě překvapila bělící pasta od Rocs, protože je bez fluoru a parabenů. Jiné jsem zatím nezkoušela ale ráda zůstanu o této a doporučuji dál.

zatoman
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zatoman
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zatoman
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zatoman
Odpověď byla odstraněná
Zobraz