Bepanthen. Neprodávají něco podobného, ale levnějšího?

poupe
26. únor 2008

Ahoj,pouzivam ho na rozkousane bradavky a pomaha,ale zda se mi dost drahy,neprodavaji neco podobneho,ale levnejsi?Poradte

kometka5
26. únor 2008

Taqk já jsem na bradavky používala normální kalciovku a byla dobrá. Jinak na zadeček prcka používám infadolan a přijde mi, že je lepší než bepanthen.

jandalinka
26. únor 2008

Já jsem používala též ze začátku Bepanthen po každém kojení (zhruba tak měsíc) a když jen lehce a měla velkou tubu zakoupenou,tak se mi zdálo,že je hned pryč ☹ (mazala jsem ještě prdélku malé).Po jednom balení jsem přestala a na radu,kterou jsem dostala začala po kojení odstříkat trošku mlíčka a potřít bradavku a super.A je to zadarmo 😅 🙂 😀

poupe
autor
26. únor 2008

jenze mi uz mame zuby,proto ten problem,jinak jsem nikdy problemy nemela.

chlupka
26. únor 2008

zkus to mat. mléko a na zadeček je super indulona baby, nejhorší co jsme měli byl johnsons

avantgarda
31. led 2016

Já jsem s Bepanthen spokojená (pro sebe na bradavky mám Care a pro miminko na zadeček Extra Mast) a tak jsem levnější alternativu nehledala. Na zadeček to chce něco, co pokožku promastí a zvláční ať už je to Bepanthen nebo jiná mast.

cica002
31. led 2016

Babypanthen - stejne,jen jiny vyrobce a podstatne levnejsi

dubnacek
1. únor 2016

Ahoj TAk na zedecek pouzivam Ondrejova mast,muzes promazavat cele miminko i sebe,jsou to ciste prirodni latky a krasne voni nebo alespon mne😉) cena 60-80kc zalezi na lekarne.Nebo od Weledy mesickovy krem taky je dobry,ale cena cca od 150-200kc.Ja bepanthen nepouzivam,nikdy mi nepomohl a malemu taky ne a je dost drahy.Na prsa je super levandulovy olej,nemusis otirat bradavky pred kojenim,klidne i miminko muzes masirovat a klidne i na zadecek pouzivat.dokonce je super na prdiky deti pri masazi briska.da se koupit i v lekarne a nebo v drogerii,ale hledej ciste 100 procentni levandulovy olej.Levandulovy olej je vhodny jak pro tebe tak pro deti,hoji poraneni,trhlinky a jeste budes mit klidne spani😉)Tak uspechu zdar 😉))

hanulka_es
27. čer 2017

já používala Bepanthen care mast a navzdory vyšší ceně jsem u něj zůstala do dneška...kojila jsem jen měsíc a půl ☹ ze zdravotních důvodů jsem musela ukončit laktaci...nemusím ho dávat tolik a hlavně je pro mě nejdůležitější že máme prdku krásnou a neřežíme pupínky 😉