Berete některá lék Etruzil? Jak vám po něm je?

jankanej
19. kvě 2022

Máte prosím některá zkušenosti? Skončila jsem na pohotovosti a mám podezření, že mi tento lék způsobuje nežádoucí reakci, ale nejsem si jistá, proto se chci zeptat i na zkušenosti jiných...Mám strašné bolesti v zádech - neumím přesně určit kde -rozlévá se to v křížové krajině až v bedrech a nemůžu se moc hýbat, jsem celkově ztuhlá už několik dní. Sousedka mě odvezla na pohotovost, myslela jsem si, že mám skříplý nerv. Dali mi lék na bolest a uvolnění svalů, ale vůbec to nepomohlo. Domů jsem vyfasovala ještě Dorsiflex a Tramal, ale bolest nepolevuje ani o píď ☹ jen jsem po tom sjetá ☹ Zítra jdu na neurologii na kontrolu, co chodím s jinými potížemi, tak se DR rovnou zeptám, co by to mohlo být, ale přijde mi to divné...Etruzil jsem pro jistotu už vysadila...myslím, že je to z něj...bolesti se mi pozvolna rozjížděly právě od doby, co jsem ho začala brát, jen jsem si neuvědomila časovou souvislost.

kokoska29
19. kvě 2022

@jankanej tak ono na každého léky působí jinak.. takže ano, můžou to být vedlejší účinky..prober to s lékařem. Já etruzil beru taky a jsem naprosto v pohodě, necítím žádnou změnu 🤷

jankanej
autor
19. kvě 2022

@kokoska29 Já bych to ráda probrala s doktorem, ale nebere mi telefon...

drep
19. kvě 2022

@jankanej a rentgen ti udělali? Pokud bereš Etruzil z oficiální indikace tumoru prsu, tak bych se já osobně bála, ale ty bolesti nedělala nějaká patologická zlomenina obratle

jankanej
autor
19. kvě 2022

RTG mi dělali a vše je ok...prý