Bi Oil/Bio Oil - Vaše zkušenosti na již vzniklé strie?

kocici_mama
9. kvě 2014

Ráda bych tímto posbírala zkušenosti maminek nebo žen, které na vzniklé strie používaly bi oil nebo bio oil - jaký byl efekt? (Žádný, rychlé vyblednutí, zmizení, zmenšení...), jak dlouho jste užívaly a jestli na staré jizvičky nebo hned po vzniku? Předem díky 🙂

lv
9. kvě 2014

Já tedy nepoužívala, ale vzniklé strie neodstraní nic, časem zblednou a jdou vidět mnohem méně, at se mazes nebo ne.

kocici_mama
autor
9. kvě 2014

@lv Samozrejme vim, ze nezmizi uplne. To si muzu precist vsude. Ale je mozny jako u vseho na ne pouzivat laser a ruzna mazadla, ktera to uspisi nebo umirni. A o tom je tahke otazka.

luciebx
9. kvě 2014

ja bio oil pouzivam fakt casto... me se strie v tehu neudelali.. ale ja se spalila o troubu na ruce... docela velka jizva.. a jeste sem se do ty jizvy skrabla o kufr o zip... a muzu rict ze po asi 5 letec neni na ruce vubec nic...nevim zda je to fakt tim olejem... ale je fkt ze kdyz ten olej puzivam treba mesic.. ze je to na pkozce znat... je takova lepsi... ted mam olej od nivea.. a jako taky dobry ale s bio se to neda srovnat..

gosa22
10. kvě 2014

já ho používala dle návodu min 3 měsíce a můžu konstatovat jen to, že hezky voní, je zbytečně drahý a není nijak zázračný...žádná markantní změna...a to jsem zase nějaké mega strie neměla... ☹ za mě vyhozené peníze.

ala1970
13. črc 2015
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

Holky a jaký je mezi tím rozdíl? Teka jsem si všimla, že je to něco jiného a já si myslela, že bi-oil je bio oil je to stejné. Úplně mě spletl ten název a vypadá to skoro stejně http://www.vitasvet.cz/bylinne-masti/bi-oil-60ml/, když kouknu na obal.