Bio odličovacia voda/mlieko - s ktorým ste spokojné?

kaccistar
14. pro 2017

Dámy, prosím doporučte mi nejaký súper dobrý prírodný odličovač na pleť a prípadne oči, s ktorým ste spokojné? Konečne som dopoužívala minerálnu vodu od biodermy a rada by som už niečo prírodné.. viem, že robí weleda, havlikova apoteka..ale zaujímajú má vaše osobné skúsenosti 🙂

kaccistar
autor
14. pro 2017

Prosím fakt len prírodnú kozmetiku 🙂

olga_
14. pro 2017

Mrkni na Karla Hádka, toho mám ráda já obecně (hydrofilní odličovací oleje a pleťová voda). Není BIO, výraz přírodní není ze zákona nijak upraven, ale je to kvalita, aromaterapeutie...

luj89
14. pro 2017

z DM Alverde 😉

kajalka
14. pro 2017

Odličuju se kokosovým olejem a pak používám salicylovej líh od bione.

kaccistar
autor
14. pro 2017

@olga_ ďakujem za tip. Na bio netrvam, len nech to je prírodné. Idem sa pozrieť. 🙂

barchen
14. pro 2017

@kaccistar Saloos odličovací oleje z DM. I když mám mastnou pleť, tohle používám kromě horkého léta prakticky celý rok jak na pleť, tak na oči. Samozřejmě pak si pleť ještě umyju mýdlem Clinique, bez vody si neumím představit důkladné čištění.🙂

luj89
15. pro 2017

@barchen mam pocit, ze tyhle odlicovaci oleje od saloos nejsou bio narozdil od jejich klasickych oleju. Jestli jsou eko, to si nejsem jista.

hojda
15. pro 2017

bioaromakosmetika, řecká biokosmetika bez vody a díky tomu i bez konzervantů a jiné chemie

barchen
15. pro 2017

@luj89 To máte pravdu, nejsou Bio kvůli tomu esteru mastných kyselin. Ale klidně by to tam výrobce mohl dát, jelikož mu to zákon umožňuje resp. nezakazuje. Ty ostatní obličej. oleje jsou už Bio - s certifikací. Ale líbí se mi jejich obchodní politika, neudávají nápis Bio tam, kde to není relevantní i když můžou.

lisianne
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vanilkacka
15. pro 2017

Ja pouzivam pripravky od Bione. Koukni na Notino, maji velky vyber.

kaccistar
autor
16. pro 2017

@hojda a máte konkrétne značky?

kaccistar
autor
16. pro 2017

@hojda tak už som to pochopila a našla. Vyzerá to super.

hanih
16. pro 2017

@kaccistar Já teď zkouším hydrofilní olej s růží a mimózou od Nobilis Tilia. Používám ho teda jen asi deset dní, ale zatím jsem velmi spokojená. A musím říct, že úplně nádherně voní 🙂

dominikaromanova
16. pro 2017

@kaccistar,
ahoj, já používám přírodní českou kosmetiku od značky Barekol již cca rok a půl a naprostá spokojenost, dokonce jsem tam objednala i kosmetiku pro syna na problematickou pleť (je mu 16 let) a musím říct, že se mu akné již zlepšilo o 80%.