Bolavý nárt. Nemáte zkušenost po porodu?

niheb
30. bře 2020

Mám asi trochu divný dotaz, ale nezačaly některou z vás po porodu bolet nárty? Nepřibrala jsem nějak závratně, klenbu mám vysokou, hýbám se pořád stejně... Teď mám osm měsíců po porodu a jeden nárt mě bolí tak, že nemůžu už delší dobu normálně chodit. Nateklý snad není, na nohu mi nic nespadlo. Bolí to jak podobně jako po nějaké šílené túře, ale mnohem víc.
Zas nechci jako hypochondr lítat k doktorovi... 🙂

anguly
30. bře 2020

@niheb Po porodu se mi to nestalo, ale po nějaké delší túře nebo po lyžování nebo když si vezmu obzvlášť blbé boty (třeba baleríny) ...se mi to děje už léta...🤷
Doktor mi řekl, že mi klesají nárty a mám nosit zdravotní obuv s takovým tím vyboulenim na chodilo (nevím jak přesně pojmenovat). Takže mám pantofle od Santé. Nevím jestli jsou nejvhodnější, ale docela mi to přijde lepší... A když mám krizi, mažu nějakým krémem na křečové žíly... Většinou to do pár dní odezní...
Tak třeba je to něco podivného...

niheb
autor
30. bře 2020

@anguly Aha, děkuju za tip! Chodím teď doma hodně naboso, tak asi zas zkusím pantofle... Mrknu na Santé 🙂

anguly
30. bře 2020

@niheb No za nic.🙂 Dr. mi právě říkal, že mám chodit bosa venku, ale doma je to to nejhorší na ty nárty... 🤷

petulejan
1. dub 2020

Mě strašně bolely achylovky,jak kdybych tam měla zánět. Vždy po ránu jsem šla jak chromá. Časem to samo zmizelo.