Bolavý podbříšek bez menstruace. Čím bolest zmírnit?

melinda97
8. lis 2019

Ahoj, už několik dní mě trápí pichlavá bolest podbříšku menstruaci nemám a těhotná nejsem. Čím bych mohla bolest zmírnit? Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji.

nanyh
8. lis 2019

@melinda97 Nemáš ovulaci?

melinda97
autor
8. lis 2019

@nanyh ne nemám

lenka_tom
8. lis 2019

@melinda97 kontryhel?

melinda97
autor
8. lis 2019

@lenka_tom vyzkouším, děkuji.

lenka_tom
8. lis 2019

@melinda97 ale asi bych to probrala s gynekologem, mimo ovulaci a menstruaci mi to nepřijde úplně v pořádku. Předpokládám, že na cytologii chodíš a výsledky jsou v pořádku.

melinda97
autor
8. lis 2019

@lenka_tom menstruaci jsem neměla cca 5 měsíců výtoky žádné ani špinění. Ano výsledky jsou v pořádku.

nanyh
8. lis 2019

@melinda97 Tak to je docela hlavní problém, že nemáš MS pokud nekojíš

melinda97
autor
8. lis 2019

@nanyh mám pocit, že jí v brzké době dostanu.

nanyh
8. lis 2019

@melinda97 Tak to možná bude tím 😊 určitě bych to řešila s dr tu menstruaci. 5 měsíců je dost😏

vitezove
8. lis 2019

Proč nemáš 5 měsíců menstruaci? Je k tomu nějaký důvod??? Kojíš? Bereš HA nonstop? Pokud ne, měla si to řešit už dávno - k tomuhle je vždy důvod. Poslali tě na krev, na hormony? Já tohle měla když jsem měla PCOS. A pak mě bolelo břicho různě. Taky můžeš mít endometriózu, proto většinou břicho bolí. A pokud máš pocit, že dostaneš ms, tak bolest břicha dává smysl. Mě bolí i 14 dní předtím. Nech si dát injekci na vyvolání.

luthienka
8. lis 2019

Podobně bolí močový měchýř... pozná se z rozboru moce.

svetilkova201
8. lis 2019

@melinda97 není třeba ti někdy nevolno? Já jsem to taky měla a bylo to slepé střevo ale nechci plasit muze to střevo jenom růst

melinda97
autor
8. lis 2019

@svetilkova201 jako já mám problémy se strevem ale ta bolest je odlišná... myslím že je to tím že jsem dlouho neměla menstruaci tak se asi po 5 měsících vrací 🙄

amazonkajanik
9. lis 2019

Může to být i od páteře. Byla jsem před lety na diagnosticke laparoskopii kvůli podezření na endo a nic nenašli. Takže to diagnostikovali jako skriply nerv( ale na neuro mě už neposlali 🤔😂)

melinda97
autor
9. lis 2019

@amazonkajanik nakonec je to přeci jen menstruace ale díky za info😅.