Bolela vás po císařském řezu jizva?

mariekulis
3. čer 2013

milé maminky chtěla jsem se zeptat Vás co jste prodělali císařa, jestli Vás bolela jizva?Já mám dva roky po císaři a ted se mi občas ozve. 🙂

imzadi
3. čer 2013

Mam za sebou dva CS,ted aktualne skoro 8m po druhem a obcas ucitim bolest kolem jizvy ale jakoby uvnitr bricha...treba kdyz se blbe zvedam z gauce nebo taham obe deti,apod. Misto kolem jizvy zvenku je porad tak nejak znecitlivele... 😝

speedygon
3. čer 2013

Podle mě i počasí hraje svoji roli...i u jiných zákroků se můžou rány ozvat, když je počasí horší....

aronek
3. čer 2013

Ahoj, mám za sebou dva CS a nikdy mně jizva nebolela 🙂 nebo mám nizký práh bolestivosti 😀

vojtisek2007
3. čer 2013

@mariekulis ségra má za sebou dva CS a při změně počasí si taky stěžuje, že jí jizva bolí nebo "tahá"....

kikimaruska
3. čer 2013

Jizva po SC mě bolela a ozývala se max.do půl roku, pak už jsem ji necítila nikdy, ani při změně počasí. Co se týče šití po normálním porodu, tak to cítím mnohem víc a mnohem častěji, jak jizvu po SC (o té už roky nevím) 🙂

kamino
3. čer 2013

Jsem skoro 11 mesicu od CS a jizva boli pri kazde zmene pocasi,pri cviceni,ci kdyz dlouho nosim prcka. Neni to nejaka velka bolest,ale citim ji a okoli jizvy mam take znecitlivele..

helcas
3. čer 2013

mám za sebou 3 a nikdy mě jizva nebo okolí nebolelo (krom krátké doby po samotné operaci), akorát po prvním řezu jsem při zvedání těžkých věcí (kočáru, dítěte) něco v jizvě cítila, nějaký tah, ale ne bolest...asi srůst, který po další operaci zmizel..

anetka1701
3. čer 2013

2 roky po prvnim císaři mně nebolela až do dalšího těhotenství... začla bolet až kolem 30tt...

ratatooy
3. čer 2013

ja mam 2,5roku po a nebolí spíš občas lechtá

ashlee
3. čer 2013

me bolela prvni jizva po cisaři když jsem měla menstruaci.při druhem cisaři zjistili že mám srusty.

petrajavor
3. čer 2013

mám skoro rok po cs a vůbec nevím,že bych nějakou jizvu měla...

brisalek
3. čer 2013

mě teda jizva snad ani nebolela, i když v tom blázinci s uplakaným nespícícm mimnkem jsem si nestačila možná všimnout🙂. Ale mám od porodu neustálé bolesti v podbřišku prakticky celý měsíc...ovulační bolesti....☹

pajka2
3. čer 2013

Já po prvním císaři chodila šestinedělí v předklonu a tak do půl roku jsem manželovi po večerech brečela, jak mě to bolí🙂...pak občas zabolela jizva při změně počasí a tak...no a po druhém cisaři docela pohoda, už jsem věděla, co čekat a asi jsem se také rozhýbala, jak jsem doma měla dvouletou slečnu, která mě nenechala odpočívat..teď jsem 5 měsíců po porodu a někdy to zabolí, ale opravdu je to o dost lepší, než u prvního🙂

lucifereeek
3. čer 2013

ano, já jsem rok po císaři a na jedné straně mě jizva bolí pořád, ale je to čím dál lepší. První tři měsíce byly hrůza, chodila jsem v předklonu a nemohla si pořádně ani sednout, bolelo mě to i uvnitř, nemohla jsem se té jizvy ani dotknout.

llluckaaa
3. čer 2013

Já jsem od prvního císaře cca 5 let a od druhého cca 2,5 roku a jizva mě nebolí.

hekaba
3. čer 2013

Po prvním císaři jsem 10 let a ani jsem nevěděla že ji mám, po druhém jsem cca šest týdnů a bolela mě čím dál míň, ale teď co je změna počasí mě zase bolí dost a vystřeluje až do zad.

siskin
3. čer 2013

jsem 3 roky po prvním CS a jizva mě od té doby, co se zahojila nikdy nebolela, netáhla, v podstatě není skoro ani vidět. I teď ve druhém těhotenství o ní ani nevím 🙂 Snad to bude stejné i po druhém CS, který mě nejspíš v srpnu čeká.

romcovaklarka
4. čer 2013

Jsem 2 roky po sekci a jizva se mi zahojila krásně, rychle a ťuk ťuk už mě zatím nikdy víc nebolela, ani při druhém těhoteství, ani při porodu, který se tentokrát povedl normálně 🙂

luciina
4. čer 2013

Mám 3r po CS a vůbec nic. Prostě paráda!

tinka2011
4. čer 2013

Já mám skoro půl roku po císaři a ani nevím,že ji mám 😀

anushka111
4. čer 2013

Mám skoro 4 roky po císaři a nebolí, ale je to tím že jizvu a oblast kolem ní mám skoro úpně necitlivou.