Bolest bederní páteře při námaze, brnění právé půlky těla

misamt
30. čer 2014

Ahoj,
v těhotenství mě začalo bolet v pravé části bederní páteře, někdy když jdu rychleji nebo někdy při námaze cítím ostrou bolest a nějakou chvilku kulhám, než to rozchodím. Mám 2roky od porodu a bolest dřív byla třeba po měsíci po dvou ale teď přicházejí častějí. Jindy mě brní celá pravá půlka těla hlavně ruka a noha a jako bych tu část měla takovou ztuhlou s tahavým brněním (nevím jak to správně popsat). Dnes to mám celej den, vždy to bylo max. na pár hodin a už mi to vážně není příjemný. Máte s tim někdo zkušenosti? myslíte, že by to mohlo souviset a od čeho by to mohlo být? napadá mě ploténka. Děkuji za odpověď.

lv
30. čer 2014

může to být ploténka, může to být cokoli, chce to neurologa..pokud to brní a bolí, tak řešit co nejdřív..

chrochro
30. čer 2014

hned jsem si rekla, ze to bude plotynka, mela jsem to podobne, bolest strilela po noze az ke kotniku. Ale urcite si nech napsat zadanku na neurologii.

scheetje
30. čer 2014

Zajit si na ortopedii a rtg.

megy
30. čer 2014

tak po pravdě brnění pravé poloviny těla a ztuhlostí - to není příznak ploténky. brala bych buď ruka nebo noha, ale celá půlka není od ploténky. může to být více věcí - a rozhodně bych se tady neptala a mazala na neurologii akutně

vilfil
24. bře 2015

Ahoj, můžu se zeptat, jestli už mají Tvoje problémy nějaké vysvětlení/diagnózu? Mám vlastně úplně stejné obtíže... Děkuju

zsinova
29. kvě 2015

Ahoj, mám stejné potíže, můžu se zeptat, jak dopadla diagnóza? Děkuji