Bolest hlavy při předklonu. Jet zbytečné jet pohotovost?

renatkaa1996
5. zář 2020

Ahoj holky, pri predklonu zacnu silene citit tlak v hlave hlavne na spancich a jde to do cele hlavy. Nikdy se mi to nestalo aje to neprijemne a zacinam mit z toho uzkost. Je zbytecne jet na pohotovost, ze?

ejmate
5. zář 2020

@renatkaa1996 zkus ORL ať ti mrknou na dutiny. Mě takhle bolela hlava, neřešila jsem to a pak jsem dostala tak příšernou bolest hlavy, že jsem letěla na pohotovost, skoro nic si nepamatuju a byly to dutiny (u mě klínová dutina - zarostlý "vchod"), musela jsem na operaci. Dosud když mě bolí hlava od dutin, je to když se predklonim nebo když se třeba zvednu z lehu do sedu nebo ze sedu do stoje apod. Neříkám že je to hned na operaci, jen že to může být od těch dutin 😉

renatkaa1996
autor
5. zář 2020

@ejmate na ORL jsem byla 2 tydny zpatky kvuli zalihajicimu uchu.. pani doktorka mi rekla, ze mam jen mirne natekle v pravo v nose, a ze je to z tehotenstvi.. ted jsem mela virozu a rymu, ktera me ale 4 dny zpatky presla. Mela jsem i zvysenou teplotu. Ten tlak citim i kdyz smrkam. Zaclo to az dnes v podvecer.. docela me to vydesilo

ejmate
5. zář 2020

@renatkaa1996 aha, no z rýmy by to určitě být mohlo. A v těhotenství i "otékají" sliznice. Já jsem ke konci těhu měla pořád ucpaný nos, tak to s tím taky může mít souvislost. Mě pomáhá teplo, takže když mě bolí hlava od dutin, tak si napustím termofor horkou vodou a dám si to na hlavu, tam kde to bolí 🤦😅

katule1990
5. zář 2020

@renatkaa1996 Asi před týdnem se mi stalo to samý! Při jakémkoli předklonu hrozný tlak do hlavy, po narovnání zase ok. Mám otravnou představivost, tak jsem se bála, aby mi nepraskla nějaká cévka nebo tak. Nejhorší bylo zkusit se ohnout z postele - podívat se pod postel (hledala jsem kočky). Přisuzovala jsem to těhotenství, že mi asi děloha přiškrcuje nějaký přívod krve do mozku 😂😂, ale samozřejmě ty sliznice, jak tu píšou, by dávaly větší smysl. Nicméně jsem to teda neřešila a po několika dnech to přešlo. Je zajímavý, že se to děje ještě někomu dalšímu v těhotenství, to mě trošku uklidnilo, že to snad nic nebylo a opravdu to souvisí s tím těhotenstvím 🙂.

renatkaa1996
autor
6. zář 2020

@katule1990 ja mam zatim pocit, ze vsechno co souvisi s tehotenstvim mam 😄 asi to budou ty sliznice nebo ja nevim, dnes rano je to lepsi, ale porad mam pocit jakoby mi nekdo v hlave nafukoval balon😄

renatkaa1996
autor
6. zář 2020

@ejmate zkusim to nahrat, porad citiim, ze to mam nejake ucpane 😄

katule1990
6. zář 2020

@renatkaa1996 Taky mi to trvalo několik dní, myslím, že se to postupně zlepšovalo. Držím palce, ať to brzy přejde. Jestli tě to uklidní, tak já mám taky "všechno", co souvisí s těhotenstvím 😅. Celý první trimestr šílený nevolnosti a bolesti hlavy, pak v noci křeče do lýtek, že jsem přes den kulhala, v 11tt zjištěná cukrovka (ačkoli mi není ani 30 a nemám nadváhu), mám pocit, že mám náběh na křečové žíly, teď začínám 30tt malý je hlavičkou nahoru, takže další stres. A to nepíšu, co bylo před těhotenstvím (snaha 3 roky, nakonec úspěch po IVF). Jojo, co bych pro ty naše mimina nevydržely 😀.

meesha
6. zář 2020

@renatkaa1996 nenahrivat 🙈 otece to jeste vic.
A zopaknout orl, zjevne fakt dutiny. Potrebujes naopak splasknout.

renatkaa1996
autor
6. zář 2020

@katule1990 ojej😄mi nastesti cukrovku nezjistili, ale jinak mam fakt vsechno😄 a to jsem teprve v pulce, desim se toho, co bude 😄 no presne, ja uz se modlim aby byl leden🙏🏼

renatkaa1996
autor
6. zář 2020

@meesha dobře, tak ja zkusim v pondeli zavolat dr a uvidime... ale musi ze me mit uz srandu, protoze na ORL me posilala fakt 2 tydny zpatky 😄

meesha
6. zář 2020

@renatkaa1996 tak obvodni na to netreba, normalne bych se jim tam vratila ☺ tim spis, ze to zacalo tim uchem, tak by to mohlo ukazovat na tenhle problem ;)
+ ta ryma , to ze uz ji treba nemas nic neznamena, drzi se to pak v tech dutinacb