Bolest hlavy, špatný zrak

anitka98
16. čer 2018

Ahojte maminky,chci se zeptat zda nema některá z vas zkusenost s mým problemem.Jiz nejakou dobu se mi horsi zrak.Mam bryle jen na zaostrovani do dalky,uplne slaboulinke.A ted se mi to zhorsilo.Kdyz se divam treba do mobilu,zacnr me tlacit nad ocima ajako uplne se mi pred nima mlzi.Casto me boli hlava a jiz treti den mam divny zapach v nosu,citim to opravdu jen v nosu.A take spatne doslycham. Dnes i zvracim.nejaka zkusenost?

zdenkaklok
17. čer 2018

@anitka98 Mohla by jsi mít nějaký zánět co ti tlačí a proto tě to tak zlobí, určitě bych navštívila lékaře a nechala se vyšetřit, ať nic nezanedbáš a nejdeš pozdě.

luca134
Autor odpověď smazal
Zobraz
luca134
20. čer 2018

Jak dlouho jste po porodu? Mne podobne zacalo asi mesic po porodu,nejdriv zalehle usi,rozmazane vodeni a po par mesicich vypadky zorneho pole, zrneni, musky, boles hlavy,zavrate,zvraceni,motani hlavy,unava. jednoho dne jsem nevstala z postele,jak se mi motala hlava a hucelo mi v usich. Nakonec diagnoza poporodni deprese.Mela jsem z toho stresu a uzkosti zablokovany svaly na zadech. Zkuste nejdriv nejake myorelaxancia spojena s leky na uklidneni...