Bolest klitorisu. Co to znamená?

veruska92
27. črc 2015

Holciny, mam mensi problem. Ve ctvrtek se mi rozjel zanet mocovych cest (podle priznaku vsak ale zanet mocoveho mechyre). Od te doby piju urologicky caj a ulevil mi, ale nekdy v sobotu me zacal bolet i klitoris. Neni to silena bolest k nevydrzeni, jen to je neprijemne. Nevite, co to muze byt? Vetsinou to boli pri a chvili po moceni. Na gynekologii jdu az 27.8. Dekuji za odpovedi.

sykorkova
27. črc 2015

To patří k tomu zánětu, až odezní, odezní i tyto nepříjemné pocity. Mě pomáhá zmírnit problémy s močovými cestami Urinal akut nebo APO Brusinky.

tammy6
27. črc 2015

Souhlasím, vše je k tomu zánětu, hodně pij ten čaj. A já si ještě koupila canesten a nanášela. Do dvou dní jsem měla klid...vyzkoušej a uleví se ti, vím jak je to nepříjemné....

728336050
11. lis 2020

Ahoj je mi 15 let a bolí me klitoris, začal me bolet pět dní před menstruaciměla jsem kolem těch pysku nějaký bílý vytok takový suchý ale ve vnitr uz ne .... nevíte příčinu? Me to ani nebolí když jdu na zachod spis když se toho dotknu tak je to nepříjemné a je to trochu zacervenaly

lenka321321
18. lis 2020

@728336050 dobry sen mám stejný problém akorát výtok je světle bílý s želatinovými kousky