Bolest kolen po porodu, zažily jste něco takového?

ondrasikovaz
30. lis 2013

Zdravím, jsem 3 měsíce po porodu, hrozně mě začaly bolet kolena, tak že pokud se dele nehybu nemůžu se skoro postavit, v noci je to nejhorší, přidává se k tomu i bolest kotníku, ta neni tak hrozná. Nikdy předtím mě takhle kolena nebolely, zažily jste někdo něco takového ?

pajamo
30. lis 2013

Ano, jez vapnik nebo nejakou zelatinu na klouby.

lulii
30. lis 2013

Zažila a bylo to dost "o hubu". Postavila jsem se s malým s náručím a kolena mi najednou vynechaly. Kolikrát jsem se i natáhla např. na schodech. Ani nevím, jestli mi něco pomohlo, ale trvalo to docela dlouho. Moc přeju, ať je bolest rychle pryč 😉

alisek
1. pro 2013

zažila to moje kamarádka asi od 2měs. po porodu, nevyšla skoro ani schody, doporučuju ti zajít na ortopedii, bere nějaká doplňky a chodí i na rehabilitace

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
dorinek
5. pro 2013

Já jsem 15 měsíců po porodu a bolí ně všechny klouby, včetně kolen. Podotýkám, že stále kojím...nevím jestli je to tím, ale ani vápník mi nepomáhá ☹

boubelka82
27. čer 2014

Možná máš nedostatek kolagenu v kloubech, zkus třeba Colafit ;)

karos
27. čer 2014

řekla bych, že jsem zažila to samé. pomohlo mi až cvičení, procházky, zkrátka pohyb a pár shozených kg. to samé jsem měla i se zádami.

formelina
27. čer 2014

Mám to samé :/ pohybu mám dostatek a kg dole taky...asi chybí nějaké ty vitamíny v těle :( ,ale na jednu stranu jsme ráda,že v tom nejsem sama 😉

leontyna83
27. čer 2014

Měla jsem to samé...jedla jsem Colafit,ale myslím,že bez výsledku.Přešlo to cca po 6 měsících

iveet1
27. čer 2014

Holky ja mam to samé, je mi někdy až trapne, protoze se nemohu na nohy postavit a když třeba jdu z kosmetiky a slezu z toho lůžka, tak proste nemůžu chodit ☹ a kolena také boli ☹ asi budu muset pořídit nějaké ty vitaminy... jsem 5 měsíců po porodu a už me to drží asi 2 měsíce ☹

filipulda
27. čer 2014

Holky, chce to papkat potraviny obsahující hodně vápníku a mě bylo dokonce doporučeno, abych si s miminkem dávala vigantol 🙂

verunelka
27. čer 2014

Holky moje mala ma 9 mesicu,3 mesice nekojim a take mam stejny problem rano mam problem se rozchodit,kolena me neboli ale mam pocit ztuhlosti v kotnikach,kdyz delsi dobu sedim :(

aja215
28. čer 2014

Mám to samí,taky by mě zajímalo co stím,hodně to třeba cejtím když jdu do schodů.Prostě jako po válce 😀