Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolest kolen. Stalo se někomu? Pomůže něco?

nikolite
1. dub 2021

Ahoj,

Od cca 7. měsíce těhotenství mě bolí kolena (myslela jsem že je to zvýšenou váhou v těhotenství. Nabrala jsem + - 20 kg). Teď jsem 3 týdny po porodu. Shodila jsem nějakých 11kg , ale je to snad ještě horší šilaná bolest při vstávání nebo dřepnutí. Stalo se taky někomu ?? Pomůže něco ?? Nebo to s těhotenstvím vůbec nesouvisí ??

jjasmina
1. dub 2021

@nikolite ano mela jsem i nohy natekle, přešlo to po šestinedělí, mazala hsem ibalginovou masti a Liotonem

nikolite
autor
1. dub 2021

@jjasmina nateklé nohy jsem mela taky , ale to přešlo pár dni po porodu.

meyryen
1. dub 2021

@nikolite taky jsem to měla od 7 měsíce těhotenství a nepřešlo to ani po porodu. Byla jsem s tím na ortopedii, protože jsem měla problémy zvednout se i z postele. Udělali mi obstrik obou kolen a dostala jsem nějaké léky co se mohou při kojení, přešlo to půl roku po porodu...

janinasm
1. dub 2021

Jo stalo. Mně začala hrozně bolet kolena po porodu a trvalo to půl roku. Už jsem se chtěla objednat na ortopedii,ale pak to přešlo tak už jsem tam nikdy nešla. Patrala jsem po tom čím to asi tak mohlo být, prostě nepochopitelně mě tak šíleně bolely kolena, že jsem měla problém se vůbec postavit. Jediný co jsem našla bylo, že by to mohlo být hormonální změnou, ale jestli je to tak vážně nevím. Ale trvalo to půl roku.

klea81
1. dub 2021

Kolena souvisí dle TČM s ledvinami. Nemůže být problém, tam?

cilkat
2. dub 2021

U mě to byly teda lokty, ale pomohlo doplnit vápník.