Bolest krční páteře při změnách počasí, jak ji zmírnit?

Ahojte,
trpí tady někdo bolestmi krční páteře při změnách počasí? Když má přijít ochlazení nebo oteplení nebo má pršet, já to bezpečně poznám, okamžitě mi ztuhne krční páteř, můžu dělat co chci, ale nepovolí to, dokud se počasí nezmění, prášek pomáhá jenom minimálně ☹ Kdysi jsem byla i na rehabilitacích, jenomže než mě objednají a vyšetří, počasí se změní a mně krk odtuhne a oni nic nevidí, že... takže jsme cvičili jenom držení těla apod.
Jste na tom někdo stejně? Nemáte tip, jak to zmírnit?

vejik85
2. říj 2015

jj, taky to mívám...já mám tedy problémy s krční páteři skoro pořád, ale s tím počasím mám někdy pocit, že je to ještě horší....

lady742
2. říj 2015

zkusila bych tejpink

mackapacka
24. lis 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

mě když je nejhůř zabere Ataralgin, snažím se chemií moc nekrmit, ale pravda zabírá a hlavně není to takovej driák jako ibuprofenové léky.

lucamrk
24. lis 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

@mackapacka
Ataralgin na bolest krční páteře? Tak to neznám

lucamrk
25. lis 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

@lucamrk
fakt jo, snažím se jíst léky co nejmíň,ale když už fakt to nejde vydržet zabere

blanka.k
25. lis 2015

@mackapacka taky beru Ataralgin - jak to začne od krku tuhnout, tak beru zavčas,jinak mě chytne migréna jak hrom, zvracím atd.... a to už pak nepomůže nic 😅 Paralen mi nezabírá, toto má sice méně paralenu, ale zas to má kofeina nějakou látku na uvolnění svalů či něco podobného.... takže za mě taky doporučuju 😉

@koordinatorka_odboje také to mám u změn počasí 😅

verzus
5. pro 2015

S krční páteří zkušenosti nemám, ale měla jsem několik let problémy s koleny, když přišla změna počasí, tak jsem vždy trpěla. Pak mi kamarád -sportovec doporučil přírodní kůru na bázi molekulárního vodíku, po pár týdnech užívání přišla úleva a teď musím zaťukat,že mám konečně klid. Pro zajímavost přikládám článek z časopisu
Nehledě na to, že mi to pomohlo i s jinými zdravotními problémy.

leikkka
5. pro 2015

mě zaberou homeopatika hypericum performatum a je zase klid 🙂