Bolest ledviny v těhotenství. Co teď?

eva_55
16. srp 2019

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s bolestí ledviny v těhu? Jsem 12. tt a v roce 2015 jsem prodělala operaci levé ledviny. Od včerejška mě začala bolet vlevo 😟 přitom v červenci jsem byla na URO a prý vše je v pořádku. Jet nebo nejet na pohotovost? 🤨🤨

beatac
16. srp 2019

Mě když bolela ledvina tak to bylo způsobené tím, že mám dělohu moc na jedné straně. Tím pádem mi ucpala močovou trubici a z ledviny v tomto důsledku nemohla odcházet moč. Způsobilo to zánět ledviny. Bylo s tím spojené také časté nucení na záchod.

pipi_puncocha
16. srp 2019

Určitě se běž ještě dnes ukázat na Urologii, nebylo by dobré podcenit zánět nebo útlak způsobený rostoucí dělohou.

eva_55
autor
16. srp 2019

@beatac A zaváděli ti stent?

eva_55
autor
16. srp 2019

@pipi_puncocha Ach jo, nikdy nebudu mít klid 🥴🥴🥴

beatac
16. srp 2019

@eva_55 ano 😔

eva_55
autor
16. srp 2019

@beatac V narkóze? 😟😟

beatac
16. srp 2019

@eva_55 ne, to ne. Ale myslím že se nemáte čeho bát 🙂 Důvodu to muže mít hned několik. Hlavně nic nezanedbat

eva_55
autor
16. srp 2019

@beatac Já se právě teď přemlouvam, jestli jet nebo ne na pohotovost. U nás jsou nepříjemní 😧😧

beatac
16. srp 2019

@eva_55 vůbec nečekejte! Z vlastní zkušenosti ;)

eva_55
autor
16. srp 2019

@beatac Myslíte? Zase si řikam, i kdyby to nebyla ledvina, ale jen bolest na boku....
Děkuji 🤗🤗🤗

pipi_puncocha
16. srp 2019

@eva_55 Fakt, lepší 10x zbytečně než něco podcenit... A lepší jet teď v lidskou hodinu než pak ve 2 ráno. Držím palce a pak napište jak to dopadlo.

eva_55
autor
16. srp 2019

@pipi_puncocha Máte pravdu. Moc děkuji! A dám vědět.

beatac
16. srp 2019

@eva_55 určitě 🙂 vás to bolí a nejste na to sama 🙂 radši 100x ano bez důvodu než jednou ne a něco zanedbat 🙂

eva_55
autor
16. srp 2019

@beatac Teď si to taky říkám a oni tam jsou od toho, aby pomohli.

eva_55
autor
16. srp 2019

@beatac Tak jsem hospitalizovaná 😟😟

pipi_puncocha
16. srp 2019

@eva_55 to mě mrzí, ale ještě, že jsi jela na tu pohotovost... A vypadá to na ten zánět nebo řekli ti něco?

eva_55
autor
16. srp 2019

@pipi_puncocha Mam velký zánět močových cest, tak ležím na gyndě, hlídají mě kvůli prckovi 🙂
A mám abtibiotika.

beatac
16. srp 2019

@eva_55 brzké uzdravení

eva_55
autor
17. srp 2019

@beatac Děkuji 😇

beatac
18. srp 2019

Atb zabírají? Už je určitě lépe 🤝

widowblack
18. srp 2019

byt tebou tak si zajdu k lekari... i jdyz ve 12tt je to jeste málo pravdepodobné ale může ti plod s delohou utiskovat mocovod z ledvidy do mocoveho měchýře. Což mě se stalo v pri prvním těhu a užila sem si s tim své 😔 děsím se toho aby se to neopakovalo . Diagnoza byla těhotenská hydronefróza ....

beatac
18. srp 2019

@widowblack slečna ještě ten den šla na pohotovost 🙂

widowblack
18. srp 2019

@beatac pardon , že jsem odpověděla a až pak dočetla diskuzi , už tuto chybu nikdy víc neudělám

eva_55
autor
18. srp 2019

@beatac Je mi ohodne lepe! Zitra me doufam pusti domu 😍 dekuji za optani.

eva_55
autor
18. srp 2019

@widowblack Hydronefrozu mi operovali v roce 2015. Bohuzel od te doby trpim na infekce mocovych cest a mocoveho mechyre 😟😟😟

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru