Bolest 14 dní po vytržení zubu

laurinka2016
29. lis 2017

Dobrý den, zajímalo by mě jestli má některá podobnou zkušenost a za jak dlouho se vše spravilo. Před 14 dny jsem byla vytáhnout sedmičku dole, trhání zubů trvalo 45 minut kdy si doktorka pomáhala rozpulenim zubu, rentgen mi mezi tím dělala 3 krát aby si byla jistá že je celý kořen venku, rána po vytrzeni byla hrozně velká, ale doktorka to nezasila dala mi antibiotika na doma, druhý den to bolelo ale ne až tak moc, třetí den byla bolest silná a intenzivní a tepanim v raně takže jsem se rozhodla jet na pohotovost kde mi tři dny ránu cistili a vkládání dreny jelikož se rána zanitila,bolest byla mírnější s tím že další den už mám jít k doktorce tak jsem šla ta když ránu viděla tak se zhrozila že tam je nejen zánět ale že rána díky drenum mokva, týden ránu cistila a dávala i antibiotika do vnitr rány, víkend jsem fungovala jen díky tabletkam v pondělí jsem tam byla a doktorka to vyčistil řekla ať si ještě ten den vezmu antibiotika a nechám tak že bolest je normální, že se mi tam neudělala správně krevní srazenina a že pokud to jde vydržet myslím bolest tak mám vydržet no dnes mám volat a musím říct že bolest stále je i když už ne tak silná, ale celý den s tím vydržet nejde bez tabletky a fungovat,je to 14 dní a mě by zajímalo kdy ta bolest zmizí cítím bolest až v uchu ? Máte zkušenost?

jijinka4
29. lis 2017

@laurinka2016 me po trhani sedmicky bolela rana mesic, a to nejsem teda nemela takove komplikace jako vy. Byla jsem to cistit jen jednou to se mi tam dostalo jidlo, takze nez se mi rana zatahla po kazdem jidle jsem si pusu vyplachovala vodou popr. salveji. Preji brzkou ulevu od bolesti

laurinka2016
autor
29. lis 2017

Moc děkuji vyplachuji pokaždé ale ta rána je moc velká takže jsem bez šance aby se tam nic nedostalo i když se snažím, no ale každopádně zítra jdu znova k zubarce tak uvidím co mi řekne