Bolest stehna v těhotenství..

sumama
14. kvě 2019

vzhledem k vyskytu hemeroidu hned v rannem těhotenství jsem dostala předepsaný Detralex, beru 4.den. Zároveň jsem se zmínila doktorce s bolesti levého stehna, která mi začala před dvěma týdny. Prý pokud by to byly žíly, mohl by pomoci i na to. Od října řeším bolesti zad, nakonec jsou neurol.původu a špatným držením těla. Záda mi v těhotenství ustoupila, ta bolest se v podstatě přesunula do té nohy.. Jde mi o to, jsem teď děsně hysterická, první rehabilitace mě díky byrokracii čeká až 21.5., mám nohu do té doby řešit jinde? Otoky ani změna barvy nejsou,přikládám to páteři. Detralex by pomohl i případné trombóze? Pokud někdo ví, já si jinak přijdu jako hypochondr už 😐😑

surikata131
14. kvě 2019

Doktorka tě asi už vyšetřila, pokud jak píšeš za celou dobu není žádný otok ani změna barvy, nebo např zarudlý tuhý pruh, tak tromboza není úplně pravděpodobná. Detralex je na žilní stěnu, ale sraženinu nerozpustí

jitka_cv
14. kvě 2019

V případě trombózy ti detralex nepomůže. Hemeroidy jsi řešila na gyndě?

surikata131
14. kvě 2019

@sumama myslela jsem, že tě vyšetřila doktorka-praktička, pokud jsi byla jen na gyndě tak si zajdi ještě k praktikovi, možná tě pošle na ulrazvuk žil...

sumama
autor
14. kvě 2019

@jitka_cv jojo, na gynekologii, řekla mi ta! Dr, že mi jinak nikdo moc nepomůže v těhotenství....
@surikata131 Zítra si raději teda zajdu, já mám teď zkušenosti že mě se zády tahaly všude možně a už si přijdu jako hysterka a hypous.. právě na výběr mi říkala, že to má žíly nevypadá a jestli chci ať to řeším i stran praktika.., ale že pravděpodobně nic nevyřeší..

jitka_cv
14. kvě 2019

@sumama zajdi k praktikovi, pokud bude mít podezření na problém se žílami tak tě pošle k internistovi nebo cévaři.

krasna_neznama86
14. kvě 2019

Bederni pater muze vystrelovat i do stehna, muze se jednat o SI kloub, nebo o plotynku...

sumama
autor
14. kvě 2019

@jitka_cv jj, zítra tam zajdu, díky 😊
@krasna_neznama86 myslím si že to bude zase tím no,mám pry i špatně pánev, táhne se to od operace ruky, kdy jsem pretezovala levou stranu těla

krasna_neznama86
14. kvě 2019

@sumama ja na bederku trpim uz dlouho, pomaha kvalitni fyzio, v tehotenstvi je to hrozny, ale minule v sestinedeli to byl teprve masakr, jak se telo davalo do puvodniho stavu... Na to se teda netesim.vubec

sumama
autor
14. kvě 2019

@krasna_neznama86 já mám i obrovská prsa, tam ta záda taky znám, cvičím, teď ale čekám, co můžu cvičit v těhotenství, ale ta noha e teď taková nepříjemna, není to ostrá bolest, ale ozývá se při chůzi i sezení. Jako když tě bodne hmyz a ten pocit v místě kousnutí. V noci dobré a jak začnu něco dělat hrůza..jak jsem začala teď ale googlit a kouká na mě všude ta trombóza, taksu jak blázen.. no ať už mám ty rehabilitace

krasna_neznama86
14. kvě 2019

@sumama mamina ma vyhrezlou plotynku v bederce a bolest popisuje, jako kdyz ji nekdo boda horkou jehlou...
Tak mne velky prsa nehrozi ani v tehotenstvi 🤣

sumama
autor
15. kvě 2019

Děkuju vám tu za všechny rady, tromboza to urcite pry není, bude to k te pateri, ale vzhledem k rodinné anamneze opakovaných zánětu žil a mým potratům jsem odeslána na hematologii,i kvůli těhotenství👍

biedronka10
15. kvě 2019

@sumama ahoj, ja prodelala trombozu ted ke konci tehu a i sem s tim odrodila. Kdyby te neco zajimalo, klidne pisni. Ale dle tveho popisu ji nemas

sumama
autor
15. kvě 2019

@biedronka10 děkuji, já si myslim, že to mam opravdu od patere, doktorka trombozu vyloučila, tak budu doufat, že mi pomohou rehabilitace 😊