Bolest v krku vždy večer a ráno -čím to může být?

barunnka3
2. dub 2019

Ahoj.
Chci se zeptat.. Už asi 3 týdny každý večer, každou noc i ráno trpím bolestmi v krku, jak kdybych polykala střepy.. Přes den je vše v pořádku.. Někde jsem se dočetla, že to může být vzduchem v místnosti, ale ať větrám nebo ne, bolest je vždy stejná.. Výtěry z krku jsou v pořádku. CRP 11, což v těhotenství je taky v pořádku.. Jsem nyní 14+2.. Máte s tím někdo z vás zkušenosti? Nevíte, co s tím? Snažím se i hodně v noci pít, ale přes tu bolest to moc nejde.. Děkuji za odpovědi..🙂

lolam10
2. dub 2019

Neni to paleni zahy?to je caste v tehotenstvi a vecer se to zhorsuje.a je to jako kdyz vam "hori"krk.kupte si rennie,je to vlastne jedla soda a vyzkousejte...pry taky malinko pomaha pit mleko...

barunnka3
autor
2. dub 2019

Nene. Žáha pálí občas. Ale tohle je přímo ostrá bolest krku. Mandle mi vytrhli před x lety, tak je to i divné.. Jsem fakt zoufalá. Dneska už sotva mluvím, jak to bolí a polykat? To je utrpení pro mě..

calvac
2. dub 2019

@barunnka3 Ja jsem to v tehu mela,ale z toho duvodu,ze jsem skoro cele tehu mela rymu. Jak jsem dychala pusou,tak me jednu dobu cca mesic v kuse silene bolelo v krku. Nemas taky treba rymu? V tehu je to celkem caste.

barunnka3
autor
2. dub 2019

@calvac Nene. Rýmu nemám. Dýchám stále nosem. Zkoušela jsem ledový pití, teplý pití, pokojovou teplotu, snad všechno možný.. Asi si skočím ráno na ORL, protože dneska to je fakt síla. A ráda by jsem se po těch 3 týdnech taky konečně vyspala pořádně..

calvac
2. dub 2019

@barunnka3 To asi bude nejlepsi. Drzim palce.

annynka94
3. dub 2019

Dala bych do místnosti vyvěsit vlhký ručník nebo prostěradlo ke zvlhčení vzduchu, a třeba i kapičku nějakého eukalyptového oleje 🙂