Bolest v podbrušku v 39tt, mala ste to nekterá?

kristina1982
30. črc 2013

ahoj jsem 39tt+1 a celé těhotenství trpím na bolesti v pánve a stydké spony...teď se mi k tomu přidala ještě i bolest dole v podbřišku - mám ji vždy l
jen když vstávám ze židle nebo z postele. Bolest bych přirovnala jako když máte zánět močáku... mala jste to některá? myslíte, že to už může být předzvěst porodu? Hlavička prý už na vchod naléhá, ale pořad jsem zavřená...
děkuji za rady

fykyska
30. črc 2013

Může to být i předzvěst k porodu porod příchází náhle a nečekaně ale i tak že jde poznat že se rodí když tělo vysílá ruzné signály bolesti, časté vyprazd\ńování různé pnutí a tlaky i několik dní před akcí 😉 může to být i zánět močového měchýře nebo močových cest ale to bývá většinou provázeno neustálým nucením močit , bolestí a řezaním při močení někdy i bolestí ledvin i teplotou.Ke konci těhu bolí totálně všechno od hlavy až k patě takže pokud je vše ok kontroly jsou pravidelné bez problémů a bolest není neunosná je třeba vydržet 🙂 Určitě to říct lékaři aby pro všechny případy udělal kontrolu zaměřenou podle popisu problému 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru