Bolest vaječníku - zánět nebo těhotenství?

kothatko1
7. čer 2017

Hezký den přeji dámy 🙂

s přítelem jsme se rozhodli, že přestaneme řešit případné těhotenství a naopak bychom přírůstek případně uvítali 🙂
Poslední MS jsem měla 15.-20.05.2017 (ovulace 26.05.2017). První nechráněný styk jsme měli 21.05.2016, pak 25.,26.,28.,29., atd.
Od neděle mě trápí bolesti v oblasti levého vaječníku (měla jsem s ním problém již před 4 lety – zánět), ale tentokrát je to jiné. MS mám dostat pozítří (09.06.2017).
Dnes jsem začala lehce špinit (což sem i dříve nestalo), ustoupila bolest prsou (zůstaly citlivé bradavky) i v levé části podbřišku, ale MS zatím nikde.
K tomu všemu mě od pondělí trápí silná rýma, která už je ale taky naštěstí na ústupu.
Zkusila jsem (byť je to brzy) test, ale samozřejmě byl negativní.

Myslíte si (resp. máte zkušenosti), že by mohl být vaječník v pořádku a že by se nemuselo jednat např. o zánět, ale něco příjemnějšího?

Děkuji Vám za názory.

elvira
7. čer 2017

Vaječník mě v těhotenství nebolel, spíše mě "táhlo" v podbřišku.
Otázkou zůstává, co způsobuje bolest u tebe - může to být cokoliv.
Pokud to nepřejde, tak bych zašla raději na kontrolu.
Může se jednat i o mimoděložní, ale to by test ukázal...
Uvidíš za pár dní.

summer29
7. čer 2017

Já otěhotněla někdy okolo 18.11., menstruace měla přijít okolo 3.12.. Okolo 29.11. mě strašně bolel levý podbřišek, bála jsem se, aby to nebyl slepák. Test jsem si udělala 30.11. a byl pozitivní. Pak následoval strach, aby to nebylo mimoděložní, když mě bolela ta jedna strana. No, nebyl, dcera má teď 10 měsíců 🙂 Moc vám přeji, aby to vyšlo! Když ne teď, tak nevěšte hlavu, nám to vyšlo až po roce a půl ...

kothatko1
autor
7. čer 2017

@elvira K lékařce jdu právě příští týden na pravidelnou roční prohlídku, takže když do příštího patku nic nového nezjistím (nepřijde menstruace, popřípadě možná zkusím test pokud se nic nezmění), tak naštěstí se snad dočkám rozřešení příští týden.
To mimoděložní těhotenství mě taky napadlo, tak snad to nic špatného nakonec nebude😕

kothatko1
autor
8. čer 2017

Tak bolest podbřišku ustoupila, bolest prsou ovšem taky :-/ Tak teď vážně nezbývá asi, než čekat, co z toho bude :D Jestli se dostaví menstruace, popř. příští týden se snad dozvím u lékařky více.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru