Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolesti nohy po injekci do zad

denisasvecova
17. říj 2015

Ahoj lidi, nemáte někdo zkušenost?
Před týdnem jsem byla z důvodu bolesti krční páteře u svého lékaře, dostala jsem léky a injekci do zad, nebylo to po prvé. Z injekce se mi v okamžiku přitížilo motání hlavy, mžiky, pískání v uších, pot ale do pěti minut to samo odešlo. Ale jde o to, že po třech dnech mě začala neskutečně bolet noha, v místech kyčlí z boku stehna, žádnou bouli či modřinu tam nemám, ale je to zvláštní bolest a bolí to hlavně při chůzi, v sedě a v noci to ani nemluvím ani omylem se nedá spát na té straně je to opravdu zvláštní bolest nedokážu to popsat..

wacinka
26. kvě 2017

@denisasvecova dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak to dopadlo. Já jsem totiž teď na om stejně a nevím zda plašit, nebo to vydržet v noci jsou to muka nemohu na té straně ani ležet.

Sem začni psát odpověď...

Odešli