Bolesti v podbrušku 3 mesiace po pôrode. Čo to môže byť?

ronikacz
20. kvě 2008

Caute, mam dotaz, ci niektora z vas trpi priblizne 3 mesiace po porode na pobolievanie v podbrusku. Tuto bolest som citila vzdy pred menzes a este v prvych tyzdnoch tehotenstva. Ale menzes to asi nebude-kojim a pride mi to byt este skoro a zeby 2.tehu- to myslim tiez nehrozi...Alebo zeby hormony?

adetka
20. kvě 2008

roni... myslim, ze je to v poriadku... maternica sa ti stahuje... 😉

otrivinkajanka
20. kvě 2008

a bola si po sestonedeli u doktora?

mywiel
20. kvě 2008

Menzes mozes dostat po troch mesiacoch aj ked kojis...ale asi to bude este ta maternica najlepsie sa poradit s dokim. 😉

mimkao
20. kvě 2008

ronika, ja mám ešte menšie baby ako ty a tiež ma týždeň pobolievalo brucho, a včera som dostala menzes... 🙂

simka9122008
20. kvě 2008

Ja si tiež myslím maternica ešte nie je v pôvodnom stave znormalizovaná mne vravela gynekologička že to môže trvať aj pol roka no mne sa pobolievanie pod bruškom pred menzesom práveže upravilo niekedy ani neviem že to na mňa ide je to individuálne ale mala by si ísť ku gynekológovi po šestonedelí to určite nezanedbaj, držím palce 😉

ronikacz
autor
20. kvě 2008

po sestonedeli som bola u mudr a vsetko bolo v poriadku...tak snad to bude tak ako pisete, maternica s stahuje

moniqe3
25. kvě 2008

ronika: ja som mala to isté... neboj sa čo chvíľka dostaneš menzes. Ja som po pôrode 3apol mesiaca a teraz pred dvoma dňami mi skončila mrcha a to stále kojím. 🙂