• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolí mě prso, je tam červený flek. Jde o zánět?

11. listopadu 2009 
Ahoj,dva dny mě bolí prso a objevila jsme tam červený flek. Je mi jakoby na mě lezla chřipka.Je to zánět? A jak je to s těmi zábaly z tvarohu,ketré by měly pomoct?
9. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já měla ze začátku hnedle tři záněty a začalo to tak, že mě bolelo prso a měla jsem pocit, jakoby na mě něco lezlo, takže je to možná zánět:frowning2: Zábaly z tvarohu jsou určitě dobrý, docela pomohly, dvakrát jsem tedy skončila na antibiotikách, protože jsem měla 40 horečku. Ale pak mi poradili v lékárně homeopatika, no a když jsem měla pocit, že by to mohl být zase zánět, brala jsem je a bylo to ok. Ty homeopatika se jmenují Belladonna:slight_smile: Nějaké téma ohledně zánětů už tu taky určitě bylo :sunglasses:
9. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zánět se projevuje vysokými horečkami. Ale může ti to začínat. Zábal z tvarohu:
na kus hadříku dáš tvaroh, tak dvě lžíce, rozetřeš, přiložíš na prso, z venku jsem dávala igelit a do podprsenky.
9. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Judith, měla jsem to samé, teplotu do 38 st., na prsu červený flek a byl to počínající zánět. Jak píše eliotka, napatlej si nejlépe nízkotučný tvaroh na celé prso KROMĚ BRADAVKY A DVORCE , přikryj třeba kapesníkem a na to ještě plenu a šup s tím do podprdy. Igelit bych nedávala, to je myslím zbytečný, jestli Ti nevadí na podprsence tvarohový odér :wink: . Jemně umyj před dalším kojením a pak zase napatlej... Já dávala preventivně na obě prsa, když mi lezla teplota nahoru, vzala jsem si Paralen, to se může. Pomáhalo to zázračně.
9. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dík holky.Akorát je blbý,že malej má prdíky a pořád se odtrhuje od prsu a přitom to prso se zanětem by se mělo vyprázdnit,že jo.
9. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, bylo by to dobrý... Zkus aspoň odstříkat.
9. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší je před každým kojením prso pořádně nahřát a po zase chladit hlavně moc neodstříkávej bude se ti totiž automaticky tvořit více mléka a to ti moc nepomůže. :frowning2: A hlavně kup si acelpirin,je to nejlepší,funguje protizánětlivě a za dva dny máš pokoj. :sunglasses: Dávají to i sestřičky v nemocnici protože neobsahuje paracetamol takže je lepší než Ibalgin či Paralen.Hlavně pro mimi :wink:
9. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně v porodnici radili - odstříkat do úlevy... Na acylpirin bych byla opatrná, mně se po něm šíleně spouští krev z nosu a hodně lidí má tuhle alergickou reakci.
10. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paralen je během kojení vhodnější než Aspirin, méně přechází do mléka a nezpůsobuje zředění krve. Důežité je hlavně pravidelně odstříkávat bouli v prsu, kde je zánět, jinak se ti to zhorší.
10. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak uz me to prso tolik neboli,ale cerveny to je porad,i kdyz trochu min. Bulku rozmasirovavam pod tepou vodou.Jak dlouho vam to trvalo?
11. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek