Borelióza + další infekce a tím spojené problémy. Kdo prodělává nebo zvládnul léčbu?

lucie2512
30. srp 2021

Ahoj holky. Je tu někdo kdo si prodělává nebo dokonce zvládnul léčbu boreliozy?
Borelioza mi byla zjištěna před měsícem po dlouhých tahlych problémech. Musela jsem až do Phy k doktoru Klubalovi, jelikož u nás mi boreliozu nebyli schopni zjistit. Plus mám další koinfekce - plicní mycoplasma +EBV viry +helicobakter pylori. Do toho mám nějaký pátek reflux a už jsem v tom všem tak placam, že už jsem fakt na dně. Je tu někdo s kým bych si o tom mohla popovídat? A to ještě když opomenu to šílené vypadávání vlasů... Což je doufám jen k té borelce jinak už fakt nevím...

janule1940
30. srp 2021

@lucie2512 pridejte se na fb do skupiny ověřena přírodní cesta ke zdravi.tam se dozvíte o léčbě bireliozy vse.

lucie2512
autor
30. srp 2021

@janule1940 už v nějakých skupinkách jsem. Děkuji. Spíš jsem si tady chtěla s někým popovídat a hlavně třeba i vyměnit zkušenosti a taak ☺️

aneta15
30. srp 2021

@lucie2512 já se léčila u Klubala temer 2 roky. Bylo to peklo na zemi, vím o čem mluvíš. Borelióza mi opravdu vzala rok života. Už jsem 4 roky "čistá". Mám i roční dítě. Každopádně mám lehké následky kterých se už asi nezbavím. Ale proti tomu v jakém jsem byla stavu jsem vlastně naprosto v pohodě 😁

netopejr
30. srp 2021

Helixobactwr s tim asi nesouvisi, ale souvisi s tim refluxem. Vypadáváni vlasu slysim prvne - co stitna zkaza? Mate zkobtrolovanou? Nebo nejste nějaké tydny/mesice po porodu? Nebo vam chybi nejaky vit. Nekomu dost pomuze Biosil, z lekarny.

evaviki
30. srp 2021

nelecila jsem se u Klubala, ale v Bratislave.. 5 mesicu na atb, pak se to zlepsilo a ja je prestala brat, nicilo me to.. Nasledkem jsou intolerance na ruzne potraviny.. Par krat jsem mela nejake stavy, ze se to vratilo, takze atb na par tydnu a bylo zas dobre..

lucie2512
autor
1. zář 2021

@aneta15 fakt? A můžu vědět podrobnosti? Co jsi brala a jak dlouho a jaké problémy jsi měla? Já momentálně beru 14 dní mino se summa. Ale jako úlevu necítím.... 😔

lucie2512
autor
1. zář 2021

@netopejr štítnou mám měřenou několikrát, ta je v pohodě. Vitamíny beru. Kvalitní. Po porodu nejsem. 🤷‍♀️

lucie2512
autor
1. zář 2021

@evaviki a jaké jsi měla potíže? A co výsledky? A jak se cítíš teď?