Bradavice v těhotenství. Co by pomohlo?

milik75
14. črc 2009

Ahoj holky, potrebuji vasi radu, ktere mate podobnou zkusenost s bradavicemi v tehotenstvi. Posledni dobou se mi stale vraceji bradavice na trislech a vnitrni strane stehen. Pred tehotenstvim mi gynekolog predepsal Verunal a bylo to ok, ale ted v tehu mi zadny prostredek nedoporucuje. Pry je dulezite, ze je nemam na genitaliich, coz by mohlo ohrozit plod pri porodu, ale stejne si myslim, ze neco na to existovat musi i v tehu nehlede na to, ze mam z toho divny pocit a obcas me to i svedi a hlavne se bojim, aby se mi bradavice do porodu jeste nerozrostly. Diky vsem za rady a preji pohodove tehu i porod!

lilili2
20. črc 2009

milik75: promiň, že se tě hloupě zeptám. Ty bradavice jsou běžné jaké se nacházejí třeba i na noze (takové ty s kořínkem) nebo genitální? Já mám bradavici na noze na patě ( takovou tu s kořínkem) a vůbec mě nenapadlo že by to mohlo být i na tříslech. Tedy pokud je to ten stejný typ. 😖

jajka12
20. črc 2009

milik, ja som si pri umývaní nahmatala niečo ako taký výrastok, tesne pri genitáliách, no na koži. Tak som sa na to dr. opýtala, najprv to nevedela nájsť - také maličké to je a potom povedala, že to je bradavička, že teraz sa s tým nemôže robiť nič a po pôrode mi na to dá nejakú vodičku...takže som v pohode. A vidíš, má v podstate rovnaký názor ako Tvoj dr. Ja som to zaregistrovala tak 2 mesiace dozadu...len tak, zrazu 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru