Bulky v prsu, jsou to uzliny?

denyma
19. bře 2019

Ahoj... Prošla jsem si teď zánětem průdušek a hned na to mi naskočila nějaká viróza. Včera jsem si nahmatala v prse bulku kterou neznam, mám jinak prsa samou bouli, ale vše neškodné. Tahle bulka je bolestivá, pohyblivá vůči podkladu a hladká. Mám ji na spodní straně prsa, jakoby v místě kde přiléhá kostice podprsenky. Dnes jsem nahmatala stejné bulky i jakoby u podpaží. Stejně jako ma druhém prsu ale na tak bolestivé. Na vyšetření jsem již objednána, ale až za týden, tak vsude hledám a stresuju...

ja_osobne
19. bře 2019

Ahoj, mě se takováhle bolestiva "jezdici " bulka udělala, když jsem brala duphaston, byla jsem ultrazvuk prsu a byla to jen zdurela zlaza. Dr mě uklidňovala, že pokud to bolí, nebude to nic "hrozneho" . Každopádně držím palce, ať to je v pořádku!

lentilkule
24. zář 2020

@denyma dobry den.Jak to u vas dopadlo prosim?

denyma
autor
30. říj 2020

@lentilkule do dvou dnů zmizela a už se nikdy neobjevila 🙂

blanka1234567899
30. lis 2021

Ahoj chtěla bych se zeptat vím že jsem tu už psal ale pořád se neodvážim jít k doktorce ale chtěla jsem se zeptat udělala semi malinka kulička pod podpaždí boli to i i rameno ta kulička se pohybuje když námi sahnu tak semi uhejba a pak už mohu najít kojim