Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

petra.happyday
11. srp 2011

Ahoj holky....držím vám všem moc palečky, aby jste se i vy konečně dočkali svého vytouženého mimíska!!!! Pořádně si v lázních odpočiňte, naberte energii.....a určitě se zadaří!!! 😉 😉 😉 Na naší lásečku jsme si počkali nekonečných sedm let, takže přesně vím, jak trnitá cesta to může být....ale hlavní je nevzdávat se 😉 😉 😉

kaca32
11. srp 2011

@lenulek po lázních je prý vše pěkně prokrvené, tak snad se zadaří, zkoušíš první miminko? Kolik Ti je let?Já chci jít na IVF těsně po lázních, mám z toho velké obavy, jak jsi to snášela, injekce, hormony a tak?

kaca32
11. srp 2011

@martiiina Ahoj, já už Tě nestihnu, tak dej pak vědět, jak se Ti tam líbí a nebuď nervózní, ale zkus si to užít. Beru to jako jeden z kroků k miminku. Čím víc jich uděláme, tím se dřív dočkáme 🙂 Kdyby to šlo, jela bych už teď.

lenulek
12. srp 2011

@kaca32 ahoj, je mi 28 a zkoušíme prvního mimiska. Hormony jsou v pohodě, samozřejmě záleží na organismu každé z nás já jsem nějak po nic moc nepřibrala,ale prsa ty mě bolely dost. Jsou zase holky které po tom přibraly.A injekce jsou taky v pohodě-teda pokud z nich nemáš panickou hrůzu 😀, je to jak by tě pichla malá včelička.

silvi.100
12. srp 2011

Ahoj holky,
chci se zeptat, byla jste některá v Belvedere II ??? čekám zrovna na schválení lázní a už jsem si rezervovala pokoj v lázenském domě Belvedere...v té přístavbě. Dnes jsem slyšela názor, že nic moc před dvěma roky-ubytování, strava...a prý hlavně problém chodit po večerce na pokoj. Jsem nenáročná, takže strava a ubytování mi ani tak nevadí...ale přístup personálu jo.....

jinak všem, co už mají lázně schvalené, přeji hezký pobyt! Byla jsem tam už jednou před lety a paráda!!

kaca32
12. srp 2011

Ahoj holky, tak hlásím lázně schváleny, tak můžem plánovat.

leny11
12. srp 2011

@kaca32 Ahoj, taky to nemáte jednoduchý, ale držim palečky aby to vyšlo 🙂 .Jo jo snažíme se o první mimčo už třetí rok ☹ Na lázně hodně spolehám a doufam , že ten nativ pak vyjde.

leny11
12. srp 2011

@lenulek Ahoj,tak to by mohlo klapnout, na pojišťovnu jsem žádosr dala ve středu a když jsem se ptala jak to dlouho trvá, tak mi paní v podatelně řekla, že to doktor vyřizuje do 10 dnů, takže teoreticky bych mohla 30.8. nastoupit.Teď jenom aby mi to schválili.

sedmitecka
13. srp 2011

@kaca32 tak hezké plánování, tichá závost, taky bych už balila 🙂 tak ještě přežít tu laparku a pak hurá do toho, hned pak odesílám žádost 🙂

@leny11 taky sis toho už prošla dost ☹ my taky už na to naše štěstí čekáme třetí rok, na lázně dost spoléhám a věřím, že pomůžou 🙂

kaca32
13. srp 2011

@leny11 Leny já dala žádost v pondělí a hned ten pátek mi řekli po telefonu výsledek, bylo to opravdu rychlý

leny11
13. srp 2011

@martiiina ahoj, v hotelu Metropol bych měla taky bydlet, rezervaci mám od 30.8., ale čekám až to schválí pojišťovna.Tak když to vyjde tak se uvidíme, dám vědět.

leny11
13. srp 2011

@sedmitecka ahoj,držim palce ať laparka dobře dopadne a lázně pomůžou 🙂

kaca32
15. srp 2011

@leny11 Ahoj Leny, doufám, že už Ti to brzy schválí, ať můžeme plánovat spolu. To bude balení, jak když jsem jela kdysi do Ameriky 🙂 Jaké máš ubytování v Metropolu? V hlavní budově a jednolůžák? Kolik se tam doplácí? Já má zatím takovou krkolomnou rezervaci v Goethe, protože je to už hodně plné, tak tam mám kombinaci dvoulůžák, pak jednolůžák a zas dvoulůžák, tak jsem na to zvědavá. A co manžel na to, že budeš tak dlouho pryč?

kaca32
15. srp 2011

@lenulek Ahoj, máš fajn, že jsi ještě mladá, i když teď trošku lituji, že jsem nezačla o něco dřív, přeci jen skoro 32 let není málo. Kde budeš ve Františkách bydlet?

colibra
15. srp 2011

@martiiina ahojky je mi 26 let jsem ubytovaná ve Tři lilie a nastupní den mám taky 16.8. na měsíc, tak když tak pisni mejla colibra@centrum.cz a můžem se sejít nebo něco 🙂

kaca32
15. srp 2011

@sedmitecka Ahoj, také držím palce s laparkou.

lenulek
15. srp 2011

@kaca32 je to sice hezké, že je mi je teprve 28let ale už toho mám za sebou moc a připadám si jak v začarovaném kruhu z kterého nelze vyskočit správnou nohou ,neboť se vždy něco přise.. 😠 .Jinak já mám ubytování v Adleru dvoulužák, tak uvidíme

omcamauta
16. srp 2011

Holkíí, kdo je teď ve Frantovkách? Nedáme kafe na kolonádě? Ozvěte se kdyžtak do IP 😎

omcamauta
16. srp 2011

@colibra určitě si vem dost teplého oblečení. Nevěřila jsem to holkám, ale je tu fakt speciální mikroklima a o pár stupňů chladněji než kdekoliv jinde. Takže využívám spíš svetry než letní tílečka... ale ten vzduch je skvělý. Přímo otrava kyslíkem 😀

leny11
16. srp 2011

@kaca32 Ahoj,taky doufam,začínam bejt trochu nervozní když nevim výsledek.To mi povídej zbalit se na měsíc to bude věc.Rezervovala jsem si jednolůžák a myslim že budu doplácet přes 6.000(přesně si to nepamatuju).Když jsem si pobyt rezervovala, tak byl volnej protože ho někdo předtím odřekl.
Skoro manžel, ten byl nešťastnej jen když nám to doktorka oznámila.Zas na druhou stranu kvůli mimču to musíme vydržet, naštěstí za to do lázní nemáme zas tak daleko.Tak se párkrát uvidíme 😉 .Co ty a tvoje drahá polovička?

leny11
17. srp 2011

Ahoj holky, tak už tom mám taky schválený 🙂Takže 30.8. vyrážim.

kaca32
17. srp 2011

@leny11 Ahoj, super!!! Gratuluji k malému vítězství. Tak můžem společně začít balit. Už se hrozně těším, co Ty?

leny11
20. srp 2011

@kaca32 Ahoj, jsem ráda, že to vyřizování mám za sebou 🙂 .Jojo těšim a jsem zvědavá na procedury, a hlavně měíc bez práce to bude relax 😎 .Chybět ke štěstí mi bude akorát drahá polovička.

redflowers
21. srp 2011

ahoj holky, můžu se vás zeptat, jak jste si to vyřízovaly, já jsem po nepovedeném ivf, na jaře jsem měla laparku, kdy mám nárok na lázně a kolik se doplácí? Moc děkuji za odpovědi.

berkana
21. srp 2011

@redflowers Ahoj, na lázně máš nárok už teď, já měla taky jedno nepovedené IVF a jedno které se vlastně ani nějak nekonalo. Doptácí se cca 72,- Kč za den, to je Julínkovské a vzdušné, a pak pokud chceš nějaký nadstandart tak podle toho. Domluv se v Caru nebo se svým gyndařem, aby ti napsali podklad pro obvodáka a ten ti napíše žádost na zdravotní pojištovnu, ale je třeba i zrpva o spermiogramu partnera.

redflowers
22. srp 2011

@berkana děkuji za odpověď, u nás je právě problém u partnera, línější spermijky, takže nevím, jestli bych měla nárok. Já měla cystu, ta byla odstraněna a nebyla příčina neplodnosti,takže bych měla být v pořádku. Ještě zkusíme kety, a pak druhé ivf. Pak bych právě chtěla využít i tuto možnost, kdyby to nevyšlo.

berkana
23. srp 2011

@redflowers U nás má partner taky pomalejší a z části deformované spermijky, ale IVF nevyšlo, a napsali nám to. Ono i s línějšími spermijkami se dá oěhotnět při IVF, takže toho bych se nebála, že by kvůli tomu nedali. I když záleží n tom revizním doktorovi, který to posuzuje.

jerryna
23. srp 2011

@redflowers Já jsem 14 dní po lázních. Máme špatné spermio, 1x IVF neúspěšné, 1x KET bez úspěchu a dali nám to v pohodě. Mám nepravidelnou menstruaci a už nyní vidím první úspěch lázní. Dostala jsem MS přesně po 28 dnech!!! Takže k něčemu je to dobrý!!! Určitě bych to zkusila, klidně dřív než po KETu. Děsně mi to tam pomohlo i na psychiku, super partička holek, relax, procedůry. Fakt jen doporučuji!!

redflowers
23. srp 2011

@jerryna tak to je super, a to jsi byla v PN? Já ještě zkusím kety, jestli se nějaký z těch našich šesti mrazáčků chytne, a pak uvidím... a kolik to stálo celkem? Ono asi záleží v jakém hotelu atd., a co vše hradí pojišťovna?

jerryna
23. srp 2011

Jj, byla jsem na neschopence. My jsme měli jen 3 zamražená embryjka a z toho to ještě jeden nepřežil. Takže zbylo jen na jeden KET. Já jsem byla ubytovaná v Pawliku depandance Isis na jednolůžáku a ten stál 12 460,-. Pojišťovna ti hradí základní ubytování, stravu a procedůry. V Pawliku si připlácíš za nadstandard plus julínkovné a lázeňský poplatek. Každopádně kdybyses rozhodovala a měla finance, tak jeď na Pawlik. Máš tam volný vstup do aquafora, kde můžeš být klidně celý den a každý den. Já tam byla děsně spokojená. Jídlo super, personál teda jak kdy. Hlavně ti ale budu přát, aby jsi lázně vůbec nepotřebovala a podařil se vám jeden z KETů. Nejlépe ten první!!!!!!!