Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

berkana
3. únor 2012

@luca77 aha 🙂 no to taky ted pěkně protahují, tak ať už ti v úterý řeknou, že to máš schválené a můžeš se pomalu balit 🙂

pupidu
4. únor 2012

Ahoj holky, tak včera jsem našla v poště dopis z lázní, že se na mě těší 😀 A to ještě neví, jak moc se těším já na ně 😀 😀 Sice mě kvůli tomu šéf vyhodil, ale užiju si to tam na 120%...

sluniiickooo
5. únor 2012

Mě říkala, že bude vědět víc až po tom 20. únoru a taky byla velmi příjemnáá..... ale příští týden to vyzkouším znovu ;)) protože by mě opravdu zajímalo jak dlouho to budee trvat :\ jestli to bude ještě další měsíc tak zešííílím potřebuj vypnouuuut a myslím, že ve Františkách to půjde nejleeeeepe ;) akorát jsem nervooozní s pár procedur a co na mě vůbec čekááá 🙂)

cuddle
5. únor 2012

@pupidu na me se v praci taky divali vselijak, ze jedu na MESIC do lazni.....takze jsem to ponechala bez komentare s tim, ze moje zdravi je prednejsi ...

cuddle
5. únor 2012

@viktoriekaterina75 ty jo ja uz ten papir asi odevzdala ale 94,7 nevim ☹ jo jinak ja tam mam sterilita II nebo neco takoveho, pokud potrebujes presne kod zavolej do CAR jestli to tvoje obvodni nenajde....

cuddle
5. únor 2012

@elak jak jsem ti psala na net muzes bez problemu do spolecenske mistnosti vesmes tu nikdo moc neni jen vecer tu vetsinou nemky hraji karty....ale zalezi na koho narazite v hotelu
jinak na pokoji to jde, modem na 7 dnu je za 100,- takze ty cele 4 tydny na pokoji bys mela s doplatkem 400,-
naproti pres pakr fitnes je, ale samo platis, jinak jen cviceni co ti napise doktorka spis protahovaci s prvky mojzisovky a bazen, taky protahovaci cviceni
bazen pro verejnost naproti pres park u hotelu Pawlik, jinak male kde se cvici a dochazis na procedury

blazu
5. únor 2012

Ahoj holky, tak i já jsme poslala žádost a budu čekat, jak to dopadne...snad mi to schválí, moc ráda bych do Františkovek jela 🙂

belle_rose
6. únor 2012

Ahooooj holky! Tak jsem se zase po dlouhé době mrkla na koníka. Mudra mi totiž navrhla lázně - asi mě po tom také vyhodí z práce, ale koukám, že je to normálka...

belle_rose
6. únor 2012

@cuddle Ahoj Cuddle! Jsme spolu byly na podzim v nějakém fóru. Tak mně nic nevyšlo, změnila jsem Pronatal za Gennet - navrhli mně nějaké nové postupy - byli jsme na vyšetření s celiakií a na štítné žláze a nic. Pak mi doktorka navhla lázně. Tak to beru a pak hned potom půjdeme na IVF - bohužel už jako samoplátci ☹

belle_rose
6. únor 2012

Ještě mám dotaz - je tam možný jet taky nějam jinam než do těch 8 hotelů? Mám totiž psíka a chci ho s sebou a jediný kam může ze Isis a chtějí za něja 300 za noc - to je víc než za mě!!!

cuddle
6. únor 2012

@belle_rose ja myslim, ze pokud jedes pres pojistovnu, tak to mas do lazne frantiskovy lazne a.s. a to mas ten vyber hotelu - asi dle jejich smlouvy s nima...presne ti nereknu - ale zvire tu teda opravdu zadne neni, nasi kocicku hlida manzel a na 14 dnu kdy manzel neni doma ji posilame na prazdniny k sestre...

hele tak byla jsem ted na recepci se poptat - ja jsem v Adleru

Pawlik - pes do velikosti max 55 cm - 300,- / noc povolen - to je ten nejdrazsi teda z tech hotelu, ale asi to jde prezit, ale rikala mi, ze i v Adleru uz pejsky mely ale jen urcite rasy ( male ) a je to na povoleni reditele ( takze mozna napsat primo jemu 🙂

belle_rose
6. únor 2012

@cuddle Jéééé díky Ti moc. Zkusím tam napsat, jestli by mi nedali nějaký paušál na psa🙂 - v tom Pawliku nebo Isisu to je šlupka (pes zaplatí za lázně víc než já a to nemá procedury:D)

cuddle
6. únor 2012

@belle_rose no jo to verim, v Adleru je mlady reditel, zrovna nam resi prestehovani na jiny pokoj nebo dokonce hotel, protoze jak jsou ty desne mrazy a my jsme pod strechou, tak je v pokoji opravdu chladno, dostaly jsme primotop, deky, ale porad to neni ono, tak pujdeme asi nekam do teplicka - tak uvidime s cim prijde, zkus mu napsat email s fotem pejska, ze jestli ti udela cenu 🙂 recepcni rikala, ze nekdy na vyjimku to povoli, ale ze maji prave docela strach, kdyby se objevil nejaky host s alergii na zvirata a ono tu zrovna bylo i kdyz oficialne to maji povoleno jen v pawliku

len089
7. únor 2012

@cuddle Ahoj, já jsem v Luně a je tu vedro že ráno větráme.Padali jsme tu vedrem 🙂 pak nás napadlo stlumit topení a je to v pohodě 🙂 Pes sem nesmí . Jedna paní se ptala a nepovolili to.

len089
7. únor 2012

@cuddle Ještě se chci zeptat kolik si doplácela v Adleru? Díky

cuddle
8. únor 2012

@len089 mame dvojluzak , kazda neco kolem 2200 nebo tak nejak za ty 4 tydny

cuddle
8. únor 2012

@len089 je to se mas, u nas se vcera opet zavzdusnilo topeni tak, ze tam byla fakt zima a rano udrzbar a pokojska rikali, ze tam mame fakt zimu v porovnani s jinyma pokojema na patre...

luca77
9. únor 2012

Ahoj,tak lázně jsou schválené,teď je na cestě domů zvací dopis,kde budu mít více info.Nástup od 26.2. - 25.3.12. Dr.Adler - 1lůžkový pokoj.

berkana
9. únor 2012

@luca77 Ahoj, to je super, tak si to tam užij a až tam budeš třetí den, tak si na mě vzpomeň, to budu v nemocnici na laparce 🙂 a pohlaď za mě Frantíka 🙂

luca77
9. únor 2012

@berkana Joo,dík 😉 Jsem si říkala,loni jsem byla 17.února také na laparce a ted lázně...předčím jsem měla větší nervy...no,ale rozhodně to byla laparka,...ale nakonec se mi v nemocnici líbilo 🙂 ,tak doufám,že si zalíbím i ty lázně 😉

blazu
9. únor 2012

Ahoj holky, tak dnes mi přišlo schválení lázní, takže pokud se nic nezmění, měla bych tam být od 28.2 - 27.3 na Adleru, tak se tam snad s některou z vás potkám 🙂

jara
9. únor 2012

@luca77 jak dlouho trvalo, nez ti lázně pojišťovna schválila??
Holky, a jak je to tam s jídlem? Např. k obědu..něco jako v jídelně, kdy si jdeš s tácem a vybíráš nebo sedneš do restaurace a někdo ti jídlo donese? A co všechno v tom je? Jako třeba polévka, hlavní jídlo...?
Holky, a je pravda, že nová pravidla pro lázně by měly platit až od dubna??? Tzn, že kdybych si teď lázně vyžádala, tak bych je měla ještě za starých podmínek??

blazu
9. únor 2012

@cuddle Ahoj prosím tě, teď vidím, že bydlíš v Adleru - prosím tě, jak je to tam na pokoji s rychlovarkou - asi tam není, co?

luca77
9. únor 2012

@jara Chvíli trvalo,než to vůbec na pojištovnu dorazilo.Minulý pátek mi paní na pojištovně říkala,že už to tam je a včera mi řekla,že už je to schválené a odeslané do lázní...takže cca 2 - 3dny. 17.ledna jsem to odnesla ke své obvodní lékařce,která mi řekla,že to odešle... 17.1. to byl den,kdy mi to vyspali v CARu,takže celá akce od začátku do schválení trvala cca 3týdny.Někde jsem četla,že na to mají měsíc od data,co ti dají v CARu.

cuddle
10. únor 2012

@blazu ne ne neni a pry jsou zakazane - vyhazuji jim proud - ale my ji mame - problem vznikl, kdyz nam na kazdy pokoj dali primotop a pak jsi zapla cokoliv - telku, konev, fen - tak vyhodily pojistky . A jelikoz jsi na stejnem jistici jeste treba s 5-6 pokoji, tak to byla docela sranda, neustale se to nahazovalo, nakonec to nejak opravovali a rozdelily, aby ten jistic toho vice utahl a 1 pokoj prestehovali , ted uz je to ok
ale jak jsem psala pry to neradi vidi, ale chapou - jinak na recepci Ti zaleji caj, kavu co chces, kdyz pozadas - jinak kdyz konev tak nejakou s nizkym odberem, mame tu 2 a ta jedna vetsi to vyhazuje porad...

cuddle
10. únor 2012

@jara zalezi do jakeho pojedes hotelu
v Adleru - dostanes pri prijezdu prvni 2 dny jidlo jakoze co je hlavni ten den a pak uz si vybiras vzdy dopredu
obed je vzdy polevka - nalivas si sama kolik chces, dalsi vyber ze 4 jidel ( i dle diet ), 3x tydne je moucnik a zbytek tydne ovoce ( mas moznost si vybrat variantu jen ovoce )
a na veceri mas vetsinou 3 teple jidla na vyber a pak nejake studene varianty ( oblozena misa mala, velka, nebo nejaky salat ), zase ovoce
jinak mas vzdy moznost k obedu i veceri si nabrat salat nebo kompot dle denni nabidky, vodu
snidane jsou na Adleru bufetove, vyberes co chces

jinak bufetove jidlo vsechno snidane, obed, vecere je jen v pawliku

cuddle
10. únor 2012

@jara jinak lazne plati dle podminek v den podani , tzn podas 1.3 plati dle toho co bylo platne ten den
ale jinak myslim, ze diagnozy gynekologicke ani neplanuji omezovat....spise pohybove ustroji

blazu
10. únor 2012

@cuddle a prosím tě, jak to je s tím jídlem?? oni ti ho přinesou nebo si musíš chodit s táckama jako ve škole? 🙂 Jo a prosím tě jak je to časově - taky máš stanoveno od kdy do kdy tam musíš přijít?? a co fén - je na pokojíku??? Nějak moc otázek :D

cuddle
10. únor 2012

@blazu nee zadny tacky - obed i veceri ti donesou ke stolu, jen pokud chces polevku , pecivo, salat, vodu zajdes si sama - to vse ti vysvetli prvni den po prijezdu , celou dobu sedis na stejnem miste
ano snidane 7-9. obed 11:30 -13:30 vecere 17-19 je to tak rozdeleno, aby jsi kdyz mas proceduru v 7,30 stihala v pohode snidani pred dalsi procedurou, vsude mas byt 10 min predem, nekde si nato hodne potrpi - napr na slatinnych zabalech s tamponem nebo procedury kde jsi fakt na cas - masaz atd.
fen na pokoji neni, i kdyz byl psany, ale mame svuj, tak jsme se po nem neptaly - ale myslim jsem cetla, ze Ti pujci zehlicku , tak mozna i ten fen - mozna napsan na recepci v Adleru a oni ti reknou jak s tim fenem to je, jestli pujci jejich ...

blazu
10. únor 2012

@cuddle bezva s tím jídlem 🙂 fén si teda radši vemu cestovní 🙂 díky za info🙂 Tak jsem zvědavá jaké to tam bude, sand se mi bude líbit 🙂 Jo a ještě mě napadlo - to budu mít i nějaké své trvalé místo u nějakého stolu nebo můžu různě cestovat ?🙂