Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

perrolina
15. bře 2012

@jara moc gratuluji k těhulkování buď na sebe opatrná a nechej se hýčkat.

jara
15. bře 2012

@berkana je to krása, je to krása.. 🙂 hlavně to přišlo opravdu nečekaně! 😉 Tak mě napadá, neznáme se náhodou z diskuze ART Č.B.?? Nejezdila jsi tam???

jara
15. bře 2012

@perrolina měla jsem jednolůžák v Goethe. Jestli chceš, napiš mi do IP nějaké Tvoje os.údaje, abych mohla říct paní, co mi bude volat, že máš zájem o tento termín a kdyžtak aby ti ho podrželi....

jara
15. bře 2012

@perrolina 😉 🙂

kuc
15. bře 2012

@redmama Píšu jak jsem slíbila, do včerejška tady bylo hnusně, ale nyní svítí sluníčko a je už teď v 10 hodin cca 10stupnů a hlásí i nadále hezké počasí. Já bych malé asi zbalila věci co se dají vrstvit na sebe, pár triček s dl.rukávem, pár s krátkým nějakou mikinu a bundičku . Vyloženě zimní věci už asi ne. Nevím jestli jsem pomohla. Co hlídání už nějaké máš? Já bych i pohlídala ale chodím do práce a ty to budeš asi potřebovat spíš dopoledne.

redmama
15. bře 2012

@perrolina To musíš! 😉 Třeba fakt přijedeš 28.3., to bych se opravdu nasmála. Hlavně nezapomínej, teď už jen úsměv na rtech 😎

redmama
15. bře 2012

@kuc Ahojky, díky moc za zprávy. U vás je víc než tady, ale už vylejzá punťa. Četla jsem dlouhodobou předpověď a březen má být jarní, ovšem začátek dubna se má ukázat ještě nějaká teplota kolem nuly.Jsem hrozná zásobářka a hlavně beru auto, takže si myslím, že tam jedny oteplováky a teplé boty hodím. Dnes jsem s ní šla k doktorce, dostala super rýmu, ale žádného koka nemá. U nás nikdy nic nešlo jednoduše, tak se ani nestresuji. Nechala jsem si pro ní napsat homeopatika na zlepšení imunity, s kterýma mám úžasnou zkušenost. V neděli už bude ok. Hlídání jsem nenašla, ale mluvila jsem s recepcí, že si určitě společně poradíme. Zkusila jsem MŠ ve FL, ale nevyhověli. Slečna na hlídání může jen večer a chce za hodinu 80,-- Kč. Což jsem byla překvapená, protože v Praze platím 40,-- Kč, když potřebuji něco vyřídit a není vhodná její účast. Psala jsem si úkoly, co musím vyřídit a už škrtám poslední položky. Holky, to je věcí. Plastelína, pastelky, korálky, hrabičky s kýblíčkem ..... Jestli si některá budete chtít hrát, přijďte, i pohádky máme. 😀

belle_rose
15. bře 2012

Ahojky, tak už to mám taky odkleplé na 21.3., už se těším, snad bude i pěkné lázeňské počásko...

redmama
15. bře 2012

@belle_rose super 😉

belle_rose
15. bře 2012

@redmama a jak máš velkou princezničku, jestli bych Ti jí svedla pohlídat...:D

berkana
15. bře 2012

@jara 😀 to jo. Ne nejezdila jsem tam, ale možná jsem se do diskuze podívala a napsala, pač jsem o tom přemýšlela. Můžu se zeptat, já, neznáš irinku? Ta je taky tady z jihu a ta myslím tam jezdí.

jara
15. bře 2012

@berkana ne ne, irinku neznám...

redmama
15. bře 2012

@belle_rose Tříletá princezna a momentálně bez nálady. Rýma je protivná u dospěláků, natož u takového špunta.

perrolina
16. bře 2012

@redmama třeba mi to ještě změní,stím úsměvem se budu snažit 😀 😀 😀

redmama
17. bře 2012

Holky, tak zítra ve FL, moc se těším. 🙂

synamin
21. bře 2012

Ahoj všechny moc zdravím, nejedete někdo duben / květen? já mám nástup 17.4.
V.

perrolina
22. bře 2012

@synamin ahoj já mam nástup 1.5.to potkáme

synamin
22. bře 2012

super a kde budeš bydlet???

perrolina
23. bře 2012

@synamin to ještě nevím každý týden volám chtěla jsem jednolůžák ale zatím nic není ale pořád je ještě čas 😎

synamin
23. bře 2012

Já taky chtěla jednolůžák a to byl poslední volnej do konce dubna tak jsem měla štěstí mám to domluveno od úterka ..... času dost ale určitě to uteče jako voda 🙂 můžu vědět kolik ti je??? mě 25. těšíš se? já ano 🙂

redmama
24. bře 2012

Ahoj holky, slibila jsem, ze dam vedet, co a jak ve FL. Jsem velice spokojena. Mam sebou triletou dceru, ktera se mnou bez problemu absolvuje procedury. Kde byt nemuze, ochotne ji pohlidaji lazenske. Auto jsem take bezplatne zaparkovala ve meste. Na nakupy pro bezne veci clovek v pohode skoci do Lidlu. Pocasi nam preje,co vic si muzeme prat. Preji kazde, kterou cekaji lazne prijemny 🙂

perrolina
24. bře 2012

@synamin jsem truchu starší 37 těším se ale je to dálka já jsem z Moravy.

synamin
24. bře 2012

jj já to mám taky celkem daleko 350KM jsem z Litomyšle. už jsi sehnala to ubytko????

perrolina
25. bře 2012

@synamin mám zase volat v týdnu tak uvidíme 😉

synamin
26. bře 2012

No tak snad to dopadne a potkáme se tam 🙂

perrolina
26. bře 2012

@synamin jo už se těším 😅 😅

pupidu
28. bře 2012

Ahoj holky, včera jsem se z FL vrátila a bylo to úúúúúúžasný! Užijte si to tam. Jo, jinak jsem vám chtěla nabídnout poukaz na 1x ubytování v pokoji kategorie Standard a snídani pro 1 osobu v některém z hotelů (Pawlik, Tři lilie, Savoy, Belvedere, Goete, Dr. Adler, Metropol). Platnost je do 24.4.2012. Bližší info v IP. 🙂

synamin
30. bře 2012

Tak co Perrolinko tak to dopadlo?? volala jsi tam ??

laduli
30. bře 2012

Ahoj holky, tak já odjíždím v neděli.. Je něco, co si vzít s sebou, co nenapadne?
Těším se a doufám, že tam některou potkám 🙂

synamin
31. bře 2012

jé ty se máš, já už se hrozně těším ale ještě musím skoro 3 týdny počkat 🙂 tak doufám že i to počasi se umoudří a pak už bude tepleji 🙂 Šťastnou cestu 🙂