Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

vysocanka
5. led 2013

@bara55 Baru a fakt se nechces zeptat ty doktorky jaky ma na to nazor? za zeptani nic nedas???

vysocanka
5. led 2013

@bara55 a nechces to zkusit prece jenom se te dr zeptat, za to nic nedas a aspon bys vedela jeji nazor... 😉

bara55
5. led 2013

@vysocanka myslis zeptat se dr Malickove??

vysocanka
5. led 2013

Ano tak tak
@bara55

bara55
5. led 2013

@vysocanka no asi to zkusim....pisni mi na ni telefon a zavolam tam...tam asi musim mit i doporuceni z Caru vid...a musime tam jit oba stejne kdyz mne uz imuno delali??

vysocanka
5. led 2013

To by ti rekla spis ona.napisu zitra,uz lezim
@bara55 dobrou B-)

bara55
5. led 2013

@vysocanka ouki v pohode...tak papa a dobrou

vysocanka
6. led 2013

@bara55 Barunko mas to v IP, hodne stesti a ozvi se co ti rekla! Pája

lucivasu
7. led 2013

Ahoj holky, jsem si tak nejak prolitla tuto diskuzi (ne celou),jelikoz jsem se rozhodla jet do lazni,tak at jsem trochu v obraze.Zitra si jdu ke gyndr.pro navrh na lazne,tak snad mi je pojistovna schvali. RAda bych jela v dubnu do Fr.lazni. Nechystate se taky nektera?

1miska
10. led 2013

ahojte holky, trochu vam zavidim ze jedete 🙂 🙂 ja se vratila 6. listopadu a porad vzpominam, ten mesic byla asi nejkrasnejsi dovolena v zivote - tolik vyletu, prochazek, srandy, plavani, kin, divadel a cteni asi uz nikdy behem jednoho mesice nezaziju.... Kynzvart, Loket, Karlovy Vary, SOOS... bylo toho tolik.... jela jsem tam sama a trochu se bála, ale byli tam skvely holky a uteklo to jako voda 🙂 Co se tyka imunologie, nas CAR nam delal nejakou zakladni, nabrali krev me i manzelovi (rikali ze chlapovi musi taky) a vyslo to OK, tak rikali ze specifictejsi rozbor je zbytecny, ale chteli tam i chlapa.... a v laznich jsem tri kila nabrala 🙂 sice clovek pravidelne ji, hybe se, ale taky si kazdou prochazku da teplou oplatku, kavicku s dortikem... 🙂

elis6
11. led 2013

bara55 tak za fitko a solárka jsme si platili samy měli zdarma je tam jen opravdu masáže,parafíny,bazén,teda my ho měli jako v procedůře,ale jinak je tam parádní velkej krásnej a je i venkovní,ten se platí 120 na dvě hodky což je dobré myslím ,limfo a při masážích se hubne samo už za 14 dní a pokavat narazíš na nějakého šviháka lázenského😀 tak to pak hubneš o sto šest po návratu ale pozor rychle se zpět nabírá protože vše už nebudeš mít a hlavně pravidelnou stravu jak se známe kočky já to vše zas nabrala 😀

bara55
15. led 2013

@vysocanka Tak jak je Pavli...pořád 2v1 ??? 😀 😀

vysocanka
15. led 2013

@bara55 jojo porad jenom k tem fotkam sem se furt nedostala pokusim se dneska

bara55
20. led 2013

@vysocanka Pavli fotecky jsou super!!!!Dekuji ti za ne.Tys byla nekdy v lete ze jsou tak krasne slunecne fotecky vid?? A co mimisek??Jeste se netlaci ven?

vysocanka
20. led 2013

Zatim sem cela ale uz je to tyrani. Ja byla duben kveten mam taky i od mamky ta byla v zime kdybys chtela.

bara55
21. led 2013

@vysocanka no a v jakym hotelu jste byli?? Mne by i zajimali třeba pokojíčky jak to tam asi tak vypadá ?? 😕

vysocanka
21. led 2013

@bara55
ja sem byla v Savoy

katfal
4. únor 2013

ahoj děvčata, ja jedu do Fr. Lázní v neděli 10.2., budu tam do 3.3. Diagnoza: primarni sterilita...:( Budu teda bydlet na 1lůžkovým pokoji, aby za mnou mohl přijet na týden manžel a spát na přistýlce (prý to vyjde takto levněji). Nepojedete tam některá v tuto dobu? Že bychom se seznámily předem 🙂?

vladimirecka
9. únor 2013

Jede někdo do lázeňského hotelu Belvedere od 3.3.2013-24.3.2103.Komplexní lázeňská léčba po infarktu.

kopretina3
11. únor 2013

v nové lázeňské vyhlášce - http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2012-267
je u diagnozy sterilita i infarkt napsané, že základní délka pobytu je 21 dnů, ale existuje možnost prodloužení. Tak se na to můžete v lázních zeptat, jestli je to možné.

tygrisek09
13. únor 2013

ahoj holky, koncem února budu podávat žádost na lázně. Chtěla jsem se zeptat, jak to udělat, když potřebuju nástup až koncem května, protože manžel přednáší a máme malé dítě a chceme jet všichni s tím, že si manžel zaplatí pobyt?

kopretina3
13. únor 2013

Tak to radši podejte žádost až v březnu - do lázní musíte nastoupit do tří měsíců od podání žádosti.

1miska
15. únor 2013

loni jsem byla ve fratniskach - super pobyt 🙂 ale vysledky zatim neprinesl..... tak premyslim .... nevite da se jet s dg. primarni sterilita po roce znovu?

kopretina3
15. únor 2013

Mělo by to jít - do lázní lze jet na tuto diagnozu maximálně dvakrát.

ifet
24. únor 2013

Nepojedete někdo do lázní? Já si v pátek přinesla domů zadanku na lazne, v pondělí s tím jdu na pojišťovnu a chtěla bych jet tak od půlky dubna...co vy?

sarah361
8. bře 2013

@laduli Ahoj, já nastupuji 25.5., dneska jim tam došlo moje schválení a dala jsem si taky Pawlik, Před 2 lety jsem byla v Adleru - 3 růže a taky bylo super. Teď jsem si dala něco lepšího, kdo ví,jestli ještě někdy lázně budou 🙂. Nevíš, jaké tam jsou pokoje - mám objednaný jednolůžák - Ekonomy plus. Měj se tam báječně.

laduli
8. bře 2013

@sarah361 Ahojky, já jsem byla v Pawliku loni v dubnu a byla jsem maximálně spokojená, hned bych jela zas! 🙂 Bydlela jsem v jednolůžkovém pokoji na Pawliku-Isis - levnější varianta, ale podle mě dostačující - vše propojené s hlavní budovou, Aquaparkem a Císařskými lázněmi... Za mě jedině doporučuju! 😀

veruha
9. bře 2013

Ahoj holky, jsem tu nová. Ale tento týden jsem se dozvěděla, že bych taky měla nárok na lázně. Jsem po dvou zamlklých těhotenstvích a jednom mimoděložním ☹ Takže zvažuji, že si vyberu Františkovy lázně. Hotel Pawlik je tedy fajn? Co byste ještě dalšího doporučili?

sarah361
10. bře 2013

@laduli já byla taky na jednolůžáku v depandanci od Adleru - ve 3 růžích, skromné, ale stejně je člověk pořád venku. Úplně jsem byla nadšená, sice jsem chtěla bydlet hned v přízemí, tak výhled nic moc - do dvorečku, kde byla jen udusaná zem, dookola beton. zídka - a bylo to jen asi půl m nad zemí, tak jsem měla v noci trošičku strach, nedokážu spát u zavřeného okna, ale to bylo jen první dny a pak jsem stejně byla tak unavená, že jsem odpadla a spala až do rána 🙂. Je tam nádherně, moc se těším. Prosím tě, jak to tam bylo s papáním - byla tam holka, se kterou jsem ležela na opce a byla nadšená, ale o jídle jsme se nebavili - bereš si sama salátky a jsou i později? V Adleru vařili dobře, ale později už tam salát nebyl, prostě nedoplnili.

laduli
10. bře 2013

@sarah361 Nó, tak co se týče jídla, hlady jsem teda rozhodně netrpěla - švédské stoly 3x denně a na výběr tolik dobrot, že člověk nevěděl, co ochutnat dřív (3 hlavní chody, zelenina, pečivo, zákusečky 🙂), no co víc dodat... za měsíc jsem přibrala (jen) 2 kila!! 😀