Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

zdencca
14. lis 2017

@hanacka85 v jakým hotelu budeš? Já tam budu od 7.1.v Adler

myskaliska
15. lis 2017

nabízím poukaz do Pawliku

janap777
15. lis 2017
anicka1211
20. lis 2017

Ahoj holky,tak ja se vracím do FL 🙂, sice jen na vikend,ale moc se tam tesim. Našli jsme s manželem na slevomatu akci na výhodný víkendový pobyt pro dva,tak si uděláme vikend sami pro sebe 🙂.

linusha
20. lis 2017

@anicka1211 to je super 😀 Pozdravuj tam a pohlaď za mě Františka prosím 🙂 Užijte si to 🙂

anicka1211
21. lis 2017

@linusha vyřídím ;). Nechcete jet taky, ted mě tak napadlo?🙂

linusha
21. lis 2017

@anicka1211 jela bych hned, teď nemáme ani sehnané ubytko. Ale 100% jednou tam určitě pojedem, ale nevím kdy. 🙂

zdencca
23. lis 2017

Ahoj holky, nechystá se některá z Vás do lázní ? Já jedu 7.1.

zdencca
9. pro 2017

Tak holky je tu někdo kdo pojede od 7.1.2018 do lázní?Ja budu v Adleru 🙂

zelvazelvicka
18. pro 2017

Ahoj, dnes mi prisel dopis s nastupem od 7.1.-28.1. do hotelu Pawlik. Chci se zeptat, jestli mate nekdo nejake zkusenosti, jestli je to jinde hezci, apod. 😉

zelvazelvicka
18. pro 2017

Holky a jak to prosím chodí, když mám nástup 7.1. a měla bych mít cca od 10.1. menstruaci, musím si ten termín posunout, nebo se to zařídí na místě? Děkuji za zprávu..

linusha
18. pro 2017

@zelvazelvicka zruší ti po dobu menstruace gynekolegické procedůry a případně se zažádá pojišťovnu o prodloužení pobytu když bys o to stála.

odvalilova25
18. pro 2017

@zelvazelvicka bud daji leky na oddaleni nebo kdyz to dostamete zrusi gyn procedury coz je skoda pac vaginalni irigace a slatinovej tampon jsou jedny z dulezitych procedur

trisha_88
7. led 2018

Ahoj holky, zdravim Vas z Frantisek z povanocniho welnessu, je to tu trosku jine, nez v lazenske sezone, ale i vanocni vyzdoba ma neco do sebe 🙂

Dostala jsem 3 slevove poukazy na prvni pobyt, 2 mam do hotelu Pawlik, Luisa ci Jesenius, posledni do vsech hotelu - univerzální. Tak je rada venuji, tisicovka dolu z tech silenych poplatku je fajn a ja uz je nevyuziju 🙂 Tak kdo by chtel, pisnete zprávu a moc si to tam uzijte 🙂 M.

zuzekk
17. led 2018

@trisha_88 ahoj, za měsíc začnu balit, termín už mám - hotel Adler, pokud by nabízený poukaz platil i tam, mohla bych Tě o něj poprosit? slevička se hodí... předem díky za odpověď.

trisha_88
18. led 2018

@zuzekk Nazdárek, jasně, ještě mám všechny 3, tak ráda pošlu 🙂 Pošli mi soukromou zprávu s adresou, pošlu Ti ho poštou 🙂

Ještě mi zůstaly 2 slevové poukazy do Pawliku, Luisy či Jesenia, kdo by chtěl, tak napište 🙂

Hezký den, Markéta

martuse01
18. led 2018

Ahojky, mám více kuponů ,tak ze ptejte i v okolí ;) Jsou nějaké do konce září nějaké do konce roku. Jsou jen pro lidi co tam jedou poprvé a platí pro hotely Pawlik, Savoy, Belvedere, D.Adler , Goethe a Metropol a min na týden , pokud to někdo splňuje tak potřebuji adresu do SZ kam jej pošlu. Na osobu lze použít jen jeden.

suzettew
7. únor 2018

Holky, kdy si mám zažádat o lázně tak, abych mohla jet někdy v červnu, červenci či srpnu?

linusha
7. únor 2018

@suzettew žádala bych tak v na konci dubna nebo v květnu, i když to bude hlavní lázeňská sezona tak nevím jestli nebude třeba žádat dříve. Asi bych se informovala na rezervačním centru jak to vypadá s obsazeností.

dpmo
7. únor 2018

Asi už teď .červen cervenec srpen to bývá dost narváno..

odvalilova25
7. únor 2018

@dpmo ted je brzy od schvaleni se musi nastoupit do 3 mesicu

dpmo
8. únor 2018

Jo ale zeptat se může jestli je volno vůbec bývá to plne..jj máš pravdu že do 3 měsíců se musí nastoupit.

pepuska1
7. bře 2018

Holky nabízím slevový poukaz na 1000,- do hotelu Dr. Adler. Ráda pošlu

lipeto
24. bře 2018

Ahoj holky, nejedete někdo v dubnu? Nemáte některá slevový poukaz/kupón?

zuzekk
24. bře 2018

@lipeto Ahoj, právě odjíždím, poukaz jsem dostala, ráda předám.

pepinkac
24. bře 2018

@lipeto ahoj já mám kupon do Adlera , zašlu ...

lennus
9. dub 2018

Do kdy je prosím možné jet do FR. lázní z gyn. důvodů, co se týče věku? Ptám se za kamarádku, děkuji!

martuse01
9. dub 2018

@lennus záleží na diagnoze

lennus
10. dub 2018

@martuse01 Nedaří se jí otěhotnět a když jo, tak potratí v prvním trimestru - zamlklé těhotenství. První dítě z ivf po sedmi letech, má už 6 let, další už se nedaří a když jo, tak potrat.

Já v lázních byla a snažím se jí poradit, co to jde, tak asi zavolat na pojišťovnu nebo do lázní, ale chtěla jsem se nejprve zeptat tady, zda někdo ví, díky!

fighterforever
10. dub 2018

@lennus at se podiva na indikacni seznam pro lazenskou peci na mzcr.cz - nemoci gynekologicke, jsou tam popsany podminky.