Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

lennus
10. dub 2018

@fighterforever Dívala jsem se a píšou do 40, myslíš, že je to včetně? Tzn. než dosáhne 41?

fighterforever
10. dub 2018

@lennus tak to netusim, nejlepsi bude, kdyz si zavola na pojistovnu a zepta se.

ana1bela
4. črc 2018

@odvalilova25 ahoj, byla jsi v Belvederu ve FL..? jedu tam v srpnu napíšeš mi něco o nich jak to tam chodi atd..?🙂 děkuji

irena1965
6. črc 2018

@ana1bela ahoj taky jedu 5 .srpna hotelBelvederre

irena1965
6. črc 2018

@suzettew ja jsem zadala 28.cervna a do tydne na srpen schvaleno i s terminem

ana1bela
6. črc 2018

@irena1965 ahoj no já jedu až 19.8. ale i tak se ještě potkáme tak se budu tedy těšit 😊👍

ana1bela
6. črc 2018

@irena1965 Ahoj zdravím tě a kterého jedeš?

irena1965
7. črc 2018

@ana1bela ahoj to se potkame.Budu tam do 2 zari.Nevis na co jsou ty slevove kupony?Nabizi to nekdy tady

odvalilova25
7. črc 2018

@irena1965 ty kupony jsou do hotelu kdyz doplacite za ubytko

kacerka2
7. srp 2018

oj děvčata,nemáte prosím některá slevový poukaz do lázní?

martuse01
7. srp 2018

@kacerka2 mám do jakého hotelu potřebujete ?

ana1bela
8. srp 2018

@kacerka2 Ahoj chtěla bych něco říct ohledně slevových kupónů a taky jsem si jeden vyžádala do hotelu Belvedere kde budu, dneska mi z Františkových lázní volala paní že ten kupón se vztahuje jen na rezervaci pokoje tehdy se může uplatnit kupón když ho nahlásím že ho mám ale když dostanete při dělený už pokoj tak už to neplatí!

kacerka2
8. srp 2018

@martuse01 nakonec pojedu do jeseniusu.
Ale nedělala jsem si tam předem rezervací tak abych ten poukaz vůbec mohla pouzit

dendinka
14. zář 2018

Ahoj holky, na začátku září jsem poslala žádost na lázně na pojišťovnu. Myslela jsem, že mi prvně přijde schválení od pojišťovny a pak si tam budu volat a zamlouvat nějaký hotel. Dneska mi ale přišla pozvánka přímo z určitého hotelu, takže se ten hotel nedá vybrat???

odvalilova25
14. zář 2018

@dendinka me volaly z lazni rekly hotel a termin a o dva dny pozdeji dosel dopis z pojistovny teprv

zuzekk
14. zář 2018

@dendinka takhle to je- určí to kdy a kam máš jet , a když ti to nevyhovuje, zavoláš fo Frantiskovy lázně a.s. na ubytovací centrálu a změnis si to podle sebe.

lennus
14. zář 2018

@dendinka A který jsi dostala?

dendinka
14. zář 2018

@lennus pawlik

linusha
15. zář 2018

@dendinka Pawlik je moc pěkný hotel ale samozřejmě trošičku dražší a hodně procedur je i na lázeňské klinice která je taky krásná. Pawlik má obrovskou výhodu v tom že je propojen s aqvaforem a lázeňskou klinikou chodbou. Jen spousta holek bydlí jinde většinou z důvodu ceny za ubytování

lennus
16. zář 2018

@dendinka My byly se spolubydlící v Luise, seznámily jsme se tady na MK a dali nás spolu, pěkná náhoda a moc jsme si rozuměly. A ten hotel byl super, za mě Pawlik zbytečně drahý, snad je tam větší výběr jídla, ale jinak Luisa perfektní!

dendinka
16. zář 2018

@lennus mám jet co nejdříve, takže mi nabízí nižší doplatek za pokoj, než který mají na internetu, za tu Luisu se taky doplácí že?

lennus
16. zář 2018

@dendinka Doplácí se za všechny, jen za Pawlika nejvíce. Jinak jsem tady napsala článek o Fr. lázních, mrkni, třeba se bude hodit.

Moc si to tam všechny užijte, byl to krásně strávený čas a po více než roce máme donošenou holčičku, léčila jsem se tam pro infertilitu.

dendinka
16. zář 2018

@lennus já mám za sebou 4 rané potraty po ivf a jedno biochemické přirozeně mezi tím

odvalilova25
16. zář 2018

@lennus ja byla v Royalu, wc a sprcha na pokoji a doplatek 0kc. Platila jsem pouze 320kc za lazensky poplatek

zuzekk
16. zář 2018

@lennus také jsem měla "nabídku" za 0,- - myslím že asi v Belvederu, prostě tam jak je tělocvična na jogu , a není jídelna ani procedury, všude musíš chodit. Ano, všude je to kousek, za teplého počasí asi v poho, ale v březnu v -15° jsem byla ráda za pohodlicko.

odvalilova25
16. zář 2018

@zuzekk ja tam byla prelom leden/unor a dalo se to vzdyt jsem vsude byla za 2 minuty a to me neprijde hrozne

zuzekk
16. zář 2018

@odvalilova25 každý to má jinak, já si libovala, že rozpařená z bahna či koupele nemusím na mráz (byť na pár minut), že nacpana po jídle jen vyjedu výtahem, že po masáži můžu hned vstřebávat pohodičku na lůžku; někdo se zase rád projde... od toho je fajn, že si každý může vybrat.

dendinka
16. zář 2018

@odvalilova25
@zuzekk
Pojedu teď posledního září a mimo vše jiné mám poruchu komplementu imunity, kde mi chybí MBL. U toho se popisuje náchylnost na plicní onemocnění jako záněty průdušek a zápal plic až pak astma a podobně, to naštěstí nemívám, ale když třeba řádí angíny, tak já mívám velké záněty nosohltanu a tak asi i když to něco bude stát, tak nejspíše fakt pojedu do pawliku. Přece jen co nejdříve po návratu chci zkusit další ket.

dendinka
22. zář 2018

Ahoj holky, když jsem si to tady procházela, našla jsem zmínky o nějakém slevovém poukazu. Nemáte prosím některá do hotelu Pawlik?

fighterforever
12. lis 2018

Ahoj devcata, mam poukaz na 1.000,- Kc do hotelu Pawlik, Luisa, Jesenius, Dr.Adler nebo Metropol. Nechcete ho nekdo?