Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

luccii
28. kvě 2008

ahoj pajdo, to je super! budu v Rubesce... kde ty?

pajda
autor
28. kvě 2008

Já budu v Adleru. Ale procedury budeme mít určitě podobné a odpoledne můžeme někam chodit objevovat krásy lázní. Kolik Ti je let a jak dlouho se snažíte o mimíska? A odkud jsi?

luccii
28. kvě 2008

tak mne je 26, snazime se pul roku a jsem z Prahy, ale prave se stehuju do Pribrami za skoromanzou (svatbu mame pozitri 😉 )

luccii
28. kvě 2008

a co ty?

pajda
autor
28. kvě 2008

Mě je 24, snažíme se přes tři roky a jsem z druhého konce republiky- od Ostravy. Takže Ty se vdáš a hned manžílkovi utečeš? I Ty jedna 😀 .

luccii
28. kvě 2008

pajda: co bysme pro miminko neudelali 😉 vsak on za mnou prijde 😉 a treba se zadari uz tam 😉
a kvuli cemu tam jedes? ja po laparce - nasli mi zanet slepaku (ac puvodne o nem nevedeli a sla jsem na operaci jen kvuli bolestem v podbrisku)

pajda
autor
28. kvě 2008

Kde budete mít svatbu? Moc gratuluji, tak to potom musíme pořádně oslavit. Já jsem měla svatbu loni 7.7.2007. Jsi po nějaké operaci nebo jaký máš problém?

pajda
autor
28. kvě 2008

Já jsem celkově po 8 gynek. operacích, asi 13 IUI a 1 IVF. Několikrát jsem měla endometriózu, cysty, otočený vaječník a teď minulý týden mi přišli na srůsty, takže je hned odstranili. Taky tam manža za mnou v době ovu pojede a třeba se taky zadaří přímo tam 😉 . Kéž by.

luccii
28. kvě 2008

ad misto svatby: IP 😉 oslavim to pak rada, my jsme ted byli nemocni, takze jsme ani nemeli rozlucku (no tak jsme to vyresili tak, ze zveme kamarady na vecer do restaurace)

hmm, mela jsi toho uz dost... endometriozu mam pry asi taky, aspon mi to rikal doktor, ktery me operoval - ale pry to neni mozne rict na 100 procent... blby je, ze asi nemam ovulku - tento mesic jsem po 1. merila BT a ovulka nide... a taky uz jsem byla na vyvolavacce a cykly jsoú moc dlouhy... takze cekam na lazne jako na smilovani a doufam, ze pomuzou - to ty taky, vid?

dame si na sebe kontakt? pres IP?

broskef
28. kvě 2008

ahoj holky, kdo vám ty lazně napsal, gynekolog? nebo v CAR? mně to nikdy nikdo nenabídl, já bych jela, stimulaci mám plné zuby, klidně bych zkusila toto 😉

pajda
autor
28. kvě 2008

Broskef- mě to napsal můj gynekolog.Ale klidně i v CAR. Já už měla taky plné zuby neustálého kolotoče se stimulací.

pajda
autor
28. kvě 2008

Lucci- to víš, že jo. Ať už jsme tam. Poslala jsem Ti sms, došla Ti?

luccii
28. kvě 2008

pajda, dosla mi a uz jsem ti odpovedela 😉 mne napsala lazne gynekolozka, jsem po slepaku a zatim bezdetna a takovy holky pry do lazni posilaji...

pajda
autor
28. kvě 2008

Luci- teď jsem se dívala na mapu- hotely jsou kousek od sebe, takže nebudeme od sebe daleko 🙂 .

zuzan
28. kvě 2008

Holky, tak to je paráda, že jste se takhle našly 🙂)) To se hned odjíždí líp, než když jedete do úplně neznámého prostředí, kde nikoho neznáte 🙂)) Věřím, že si to nakonec hezky užijete 🙂)) A Luccii, gratuluju ke svatbě, ať se vám vydaří podle vašich představ 🙂)) Počasí zatím slibuje krásnou slunnou oblohu 🙂

pajda
autor
28. kvě 2008

Zuzi- děkujeme 🙂 .

patricie77
28. kvě 2008

Ahoj holky, lázně vřele doporučuji. Byla jsem před dvěma lety v Klimkovicích a byla to paráda. Absolutně úžasná dovolená! Pořád se o vás někdo stará, jídlo máte nachystané a teď v tom krásném počasí se tam budete mít nádherně. Většinou se všude utvoří partička se stejnými potížemi a tak si máte s kým povykládat a je tam někdo, kdo vás pochopí. Jo a Frantíky jsou obklopeny lázněmi, kde se musíte podívat - Mariánky a Karlovy Vary. Moc si to tam užijte, taky se tam jednou chystám 😀 .

luccii
28. kvě 2008

zuzan, taky jsem rada, ze tam nejedu sama 🙂 a diky za gratulaci 😉

broskef
28. kvě 2008

holky, díky, zkusím se na to optat 😉

dudilka
31. črc 2009

Ahoj, zajímalo by mě, když jedu do Františkových lázní, je to na měsíc a mě hned na začátek vyjde menstruace? To asi nejde chodit na bahenní koupele, že?

rendulina
1. srp 2009

Ahojky,
koukám,že tato diskuse nějak vázne? 😨 Že by všem lázně pomohly a všichni mají již svá mimí...? 😕

Chtěla jsem se také optat: mám po 5.IVF a k tomu revizi 1.nedařelého těhu v 8+3tt.a to 26/7.Jsem z toho dost psych.na dně a tak uvažuji právě i o lázních.Zatím jsem ale nenabrala odvahu se na ně svého OG zeptat,zda na ně mám nárok,či ne.Chce mě totiž již k 10.8.ukončit PN 😒 ☹

Najde se tu někdo,kdo by mi mohl poradit?Díky moc 😵

bastet
1. srp 2009

Dudli, s MS si nelam hlavu. Upraví ti procedury. Všechny bahenní, koupele a plyn ti vyškrtají. Zůstane ti tělocvik, masáže, parafín apod. suché. Budeš pak mít na všechny procedury 3 týdny a užiješ si 🙂
Jo, a pozdravuj Františka 😉

elana
1. srp 2009

Rendulino, určitě tu odvahu najdi, není žádný problém. Slyšela jsem, že dneska už o lázně zas takový zájem není (je krize, lidi se bojí o místo atd.), takže většina žadatelek je úspěšná.

Já zrovna v pondělí taky nesu žádost, mám za sebou 2r primární sterilitu, 1.IVF a následné mimoděložní těhotenství, které prasklo. Než se pustíme do KETu, tak chci nabrat nové síly, psychické i fyzické a budu věřit, že už to dopadne líp 😉

rendulina
1. srp 2009

elena : určitě se na to zeptám... 😵 A pokud mohu mít ještě dotáz : lázně je prý lepší podstoupit těsně před IVF???
Ale Mě by(když už by to vyšlo)vyhovovalo rovnou navázat nyní na PN(kterou snad - doufejme)mi obvodní Dr.prodlouží...tudíž tak to září/říjen.
Že by se jak tělo,tak psychika zotavila,před vánočním obdobím,protože to bude(ostatně jako každý rok)deprimující tím,že jsme stále u stromečku jen dva... 😢
Další -6.IVF jinak plánujeme až našetříme,cca květen/červen.

elana
1. srp 2009

Rendu, já jsem taky slyšela, že je dobrý lázně před IVF...ale takhle to tlačit nechci. U mě je to jiný, já jsem po operaci (měla jsem v břiše spoustu krve, dělali to klasika řezem), takže stejně otěhotnět bych teď neměla kvůli jizdě a tak se tam jedu hlavně "zahojit" (i když už jsem bez potíží)..Operace byla sice už v červnu ale kvůli žádosti a tomu, že v září bych potřebovala být v práci, tak to vidím taky na konec září/říjen nebo i celý říjen. V listopadu-prosinci bysme zkusili KET a kdyby nevyšel, tak na jaře eventuelně 2.IVF.

renys
2. srp 2009

Ahojky holky, já absolvovala Frantovky v dubnu a musím říct, že větší pohodu na těla i na duši jsem už nezažila léta, do toho dobrý papání, procházky po krásnym okolí, pohárky, kávičky a super parta....takže děláte moc dobře, že do nich jdete. Já jsem po 4 potratech, z toho 3. byl po IVF, snažíme se už přes 5 let a žádný doktor mi je nenabídl, tak jsem si je vydupala sama a dokonce od mýho gyndaře zaznělo, že mi je stejně nedají 😠 ...pak jsem šla na začátku března se žádostí na pojišťovnu, kde seděly príma dámy a po zkouknutí papírů obě tvrdily, že je určitě dostanu..a pak mi nabídly, že mají akci - lux. hotýlek s jednolůžákem (bez příplatku) a většinou procedur a bazénem uvnitř, takže jsem už na konci března frčela.

Jinak lázeňský doktor mi doporučuje, kdyby se nedařilo přirozeně, tak zkusit zas před IVF zažádat o lázně, že je prý tělíčko pěkně připraveno. Léčebné procesy v těle ještě pokračují 2 až 3 měsíce po lázních. Tak držim palce, ať vám to brzy vyřídí.

rendulina
2. srp 2009

elena : tak bychom na tom byly teor.s tím termínem stejně - teď kdy mě to Dr.schválí...má nyní 14 dní dovču,tudíž to tak rychle s tou žádostí nepůjde - jako tobě 😒

renys : To jsi také silná osůbka - prodělat tolik bolesti najednou... 😢 Snažíme se taktéž 5 let,z toho necelé 4 roky jsme v CAR.A toto 1.těhu štěstí/neštěstí nas potkalo po prvé ☹
Vychytala jsi i prima akcičku na ten jednolůžák 😉 - super! A pokud se mohu zeptat: na kolik tě ty lázně celkem vyšly?

renys
2. srp 2009

Renduli, taky 5 let...je to šílená doba, co? Ale my se jen tak nevzdáme, viď. 😉 Platila jsem 15,-Kč na den lázeňský poplatek, 60,-Kč na den Julínkovné a 90,-Kč příplatek za stravu. Takže 4.495,-Kč...ale jinak mě ty lázně vyšli asi na 15 tisíc 😅 , protože jsem si "musela" pořídit spoustu hadérků, včetně plavek, sport. boty, cvičební úbor a pak ty denní návštěvy cukráren....děsně to leze do peněz 😀 !

rendulina
2. srp 2009

Je to děs - ale budeme bojovat dááál!!! 😉 Je to teda síla ta částka celkem 😝 .A to jsi do předu nevěděla,jaké věci si máš s sebou dovést?Že jsis to musela koupit až tam na místě... 😨

renys
2. srp 2009

Né, já si je koupila předem a nakonec jsem třeba ty věci na cvičení ani nevyužila - cvičení jsem neměla předepsaná a plavky jsem tam měla asi 3 x, protože jsem se bála mykózy...no a chtěla jsem být šik 😀 , takže jarní kabátek, botky a kabelku k němu....chápeš.. 😀 .