Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

elana
23. lis 2009

Ručníky jsou na pokoji a mění je pravidelně, nebo i na přání, uklízečky se tam mrní celé dopoledne, takže jak je libo 😅

katrin32
23. lis 2009

eli, a co telka? funguje? kolik tam mají programů?

norisek
23. lis 2009

Kat: bezva. Taky si budu muset něco pořídit 🙂 už abych tam byla. V práci je to fakt děs 🙄

norisek
23. lis 2009

kat: volala jsem tam a prý to mám do Adlera. Pořád jsem přemýšlela jestli Adler nebo Pawlik a nakonec je vyřešeno 🙂)) Zítra si tam zavolám kvůli termínu. Chtěla bych 10.1. nebo už 3.1. Uvidíme, jestli budou mít volno. Ale teď tam nával asi nebude.

elana
23. lis 2009

Telka funguje🙂, programů je dost, ale za mně tam zrovna převáděli na digitál, tak to dost rozladili a spolehlivě jely jen ČT, Nova a Prima (ta semtam vypadla) a potom program č.1 - Františkolázeňský infokanál😀

domi11
23. lis 2009

Prosím Vás byl někdo ubytován v Ghete?
Já jsem byla letos v Belvederu a bohužel František zatím nepomohl, tak zvažuji ještě příští rok to zkusit. Belveder a Royal už je na můj termín plný.

bastet
24. lis 2009

Ahoj Domi,
František prostě chce, abychom tam jely jen na návštěvu a ne na pobyt. Držím pěstičky. Já jsem objednaná na 6.12. k té léčitelce TČM tak jsem zvědavá, co se mnou vymyslí.
Jo a na ten pobyt to jistí paní Drunecká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀. Pamatuješ ????????

bastet
24. lis 2009

Holky, parafín na ruce si nechejte napsat, to je bezvadná věc. Někdo měl i na záda. A masáž fakt uvolní a paní masérka je moc příjemná. V Adleru je dobré 2. patro. Přízemí je dost blbé, zvlášť to u vchodu. Je tam vidět a navíc určitě slyšet ruch zvenku.
A když pojedete na jaře nebo v létě, je super kolo. Dá se uložit ve vedlejší budově, klíč je na recepci a projížďky jsou kouzelné a vetšinou po rovince. Jsou tam i 2 půjčovny, ta u Luisiných lázní je prý lepší.
A určitě navštivte SOOS 😉 .

norisek
24. lis 2009

ahoj : tak jedu 11.1.-8.2. Ubytování v Adleru.

len
24. lis 2009

Téda, v lednu tam bude půl Koníka 🙂
Jinak já neměla klasické masáže, ale reflexní, no a místi parafínu jsem vyfásla plynové injekce 😀 Nic moc extra příjemného, ale zase snad užitečné 🙂 Jen mi tam rozpíchali záda, po návratu hned IVF, takže rozpíchanej zadek, včera mi nabírali krev, takže rozpíchaný předloktí a ode dneška přidávám další injekce do břicha, připadám si jak cedník 🤐 😀

katrin32
24. lis 2009

norisek, tak to se tam uvidíme, drž mi místo u stolu 😀

gabulena
24. lis 2009

Ahojda pomohl vám Fratišek?Taky jsme o tom přemýšleli,ale žádný doktor doporučení nedal asi se jich zeptám jak to je,Ted jsem byla po3 na transféru na žádnou laparoskopii mě neposlali tak nevím snad jsem zdravá a miminku se k nám prostě jenom nechce.

len
24. lis 2009

Gabulena, to doporučení si musíš vyhádat sama, těch doktorů, co by to navrhli sami od sebe, je minimum 😒
Jinak jestli pomohl, uvidíme, stimuluju na třetí IVF.

norisek
24. lis 2009

Kat: určitě 🙂 budu tam mít auto, tak můžeme podniknout nějaké výlety 😎 Jinak na ubytovacím byla moc příjemná paní. A nástup mám v pondělí. A ty v neděli, vid?! Není to divný? Ptala jsem se na to , jestli je to pondělí a ona říkala, že se začíná obědem. No, pošlou mi to ještě poštou.
Gab: určitě někomu pomohl 🙂 A tobě vůbec nedělali žádná vyšetření? Třeba s laparoskopie jsou schopni zjistit endometriozu, která je prevít a jinak se zjistit nedá. Já třeba neměla žádné příznaky a díky laparoskopii mi zjistitli, že ji mám. Nicméně důvod lapar. byl jiný. Měli mi brát vejcovod, který se nakonec ukázal průchodný. Ale na pokoji se mnou byla holčina, která byla jen na diagnostické laparoskopii, páč se jim taky nedařilo. A ta byla zdravá. Tak se raději zeptej (v CARu i u svého gyn.)

norisek
24. lis 2009

len: držím pěsti!!! Máš dlouhý protokol?

len
24. lis 2009

Ono se začíná všechny dny v týdnu, jak se jim to tam uvolní. Ale víkend je lepší, pokud vás tam někdo veze, že si nemusí brát volno, jinak je to úplně jedno 🙂

Jinak laparku já taky nemám. Ono když už jsem skončila na IVF, tak by to bylo sice zajímavé zjištění (endometrio, ale nic tomu taky nenasvědčuje, navíc při svých třítýdennních cyklech už bych na to dávno umřela, kdybych ji měla nějak horší), ale jak by se to řešilo? IVF 😒 Takže jsem si prostě odpustila jednu operaci 😒

norisek
24. lis 2009

no, oni odstraní tu prorůstající sliznici. Kvůli tomu teď beru HK, abych vůbec nekrvácela a nemohla se z novu vytvořit. No uvidíme. Manžel tvrdí, že doktoři jsou šarlatání, páč každý říká trošku něco jiného a výsledek zatím nula...

len
24. lis 2009

No právě, endometrio. je taková záhadná choroba, nikdo neví, jak to vzniká, jak se to léčí, jak moc velký vliv to má na uhnízdění 😒 Znám pár holek s hodně blbou endom., které otěhotněly bez problémů na první IVF, no a naopak 😒

norisek
24. lis 2009

já se obávám i těch mých myomků. Nicméně, když jsem byla u Máry, tak mi řekl, uvědomte si, že úspěšnost otěhotnění po IVF zdravé ženy je 40 %. Takže je to hodně na štěstí, přírodě a Tomu tam nahoře. 🙂 Proto jedu do těch lázní, abych měla pocit, že jsem udělala meximum 🙂 Když si pročítám staré diskuse, tak mám vždycky moc radost, když vidím, že ta dotyčná, která se potýkala s problémy a beznadějí je zrovna těhotná nebo má už miminko.

len
24. lis 2009

No přesně, proto jsem si taky lázně "naordinovala" těsně před IVF 😉 Prostě poslední hrazenej pokus, chci udělat maximum 😒

katrin32
25. lis 2009

nori, tak to je fajn, že budeš mít auto, určitě je tam hodně míst na výlety. Scháním nějakého průvodce na fratnišky, ale zatím jsem žádný nesehnala. Mají takové obecné.

len
25. lis 2009

Katrin, zajdi si tam do knihovny a nějakého si tam můžeš půjčit 😉 Jinak teda se v poho obejdeš i bez něj, mají tam na každém kroku mapu a taky asi šest vyznačených tras různé délky (3-7 km) po okolí 🙂

katrin32
28. lis 2009

Ahoj nori, tak jak se připravuješ na cestu? Já pomalu nakupuji věci sebou. Příští týden to řeknu v práci, no moc se na to netěším 😒

norisek
30. lis 2009

Kat: ahoj 🙂 zatím se moc nechystám. Mám nějaký seznámek. Ale tím to zatím skončilo. V práci to snad bude dobrý. Má se v lednu vrátit kolegyně, takže budou mít za mě dočasnou náhradu. Tak si s tím moc hlavu nelámu. Co si s sebou nakupuješ? Já si asi vezmu pohodlné věci, hlavně na sport, něco do města. Pak holky psaly konvici a nějaké osobní věci a tím asi končím 🙂 Nikdy jsem se na takhle dlouho nebalila ☹ Trošičku to na mě začíná doléhat, že budu tak dlouho pryč 🙂

zulik
30. lis 2009

Norisku, neboj, uteče to 😉 Hloupá je akorát neděle, kdy nejsou procedúry. Je třeba si naplánovat nějaký výlet.
Tady to proběhnete za pár dnů dookola. Zajdete do knihovny s občankou, za 30 Kč si půjčítě průvodce a můžete putovat.

elana
30. lis 2009

Tyjo Zuli...už se Ti to krátí, co? Zítra začínáš poslední týden...nebo ještě dva?

zulik
30. lis 2009

Ahoj Elano, jj, od zítřka poslední týden. Ve středu mám výstupní prohlídku.

elana
30. lis 2009

Hrozně to letí 😕

len
30. lis 2009

To mi povídejte, já včera odjížděla 🙄 Jako nechápu to, jsem nedávno odjela do lázní a teď mám IVF cyklus v háji, to je tempo, to je tempo 😀

elana
30. lis 2009

No vidíš jak rychle žiješ a pak se divíš, že máš MS co tři neděle 😝 😅