Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

len
25. bře 2010

Holky, měla jsem jedno oblečení na cvičení (je to spíš posilování, člověk se moc nezapotí), střídala jsem teda trička a jednou přemáchla sportovní podprsenku. Plavky jsem měla dvoje dvojdílný, hlavně teda pohodlný, protože jestli budete chodit na aquaaerobic, tak ať nemusíte pořád hlídat, jestli vám nevypadlo ňadro nebo tak 😀 Jinak botky žabky úplně obyč určitě, ty se hodí minimálně na to přecházení ve slatinných lázních. V bazénu jsem chodila naboso 🙂

saralinda
25. bře 2010

Teri - jsi tu krátce. Ještě nějakého takového potkáš. Neboj 😀

saralinda
25. bře 2010

Jo, takovou, co jí z bikin při aquabelách 😀 vypadlo prso jsem taky viděla. Prostě je tu sranda.

bubanek
25. bře 2010

Ahojy holky,

kontakt na me ejisova@centrum.cz ...ubytovani Savoy 19.4-17.5....!!! jinak ja jsem necekala na zavolani lazni,ale sama si to obvolala a zaridila si termin kvuli praci i vybrala ubytovani ..Metropol je vedle hotelu Savoy a pry vsechny procedury krome jedny jsou vsechny v Savoy pro nas kdo tam bude ubytovany..ostatni dochazi asi jinam..ten kdo je v Metropoli a Savoy hotelu tak dochazi pouze na nejakou jednu do Adleru.dle informaci ubytovaci kancelare..to jen pro info...kazdopadne vsechno mame kousek,tak se urcite nekde srazime ..!!!

bubanek
25. bře 2010

STEFFIIII, jinak ja jsem si ubytovani vybrala a zvolila si ze jsem ochotna si platit jednoluzak, dneska mi prisel rozpis a stoji me to 11 400,takze to bude na dvouluzak urcite vyhodnejsi..a v ty cene je 2 500 tisice za nadstandart stravu,ktera v hotelu Savoy pry je..tak nevim..Metropol je pridruzeny k hotelu Savoy, je tam sauna i bazen v cene a melo by to platit i pro Metropol ..V Pawliku,Adleru, Belvederu bylo v terminu co jsem priblizne potrebovala uz na jednoluzaky totalne plno..pry je to nejhorsi termin duben/kveten coz jsem netusila..

bubanek
25. bře 2010

Jo a Steffi,

rozmysle si to co nejdriv a hned si to obvolej,protoze jednoluzaky beznadejne takhle na rychlo plny.- jedine kdyz nekdo vypadne ..bylo mi receno,ze i v hotelu Savoy,kde si fakt clovek hodne doplaci a je to drazsi hotel,tak mam plno az do pulky kvetna a horko tezko mi hledal jednoluzak ten klucina z ubytovaciho a dostala jse mtermin az 19.4. nejdriv..tvrdil,ze ma volneji az po 2.tydnu v kvetnu..jinak budes muset vydrzet dvouluzak,ale ja mam taky radsi svuj klid,proto jsem to hrozne desne obvolavala..

steffi13
25. bře 2010

Ahojky holčiny,tak já budu muset taky skočit na nákup tepláčků..jinak vše tak nějak mám v poho..musim říct,že už teď mám hrůzu se zabalenim..uplně to vidim ten amok co zabalit a pak pojedu narvaná se zbytečnými věcmi,který ani neunosim 😉
a kdo si z Vás bere kolo..já si ho teda vezmu ale běda pokud tam pak ani jedna nebude mít a já tam budu sušit kolo v úschovně 🙂 😝
Len je tam v Isisu nějaká úschovna?
Anas-tak ty jsi to měla taky záživný..tak snad to budeme mít už v pohodě 😉

steffi13
25. bře 2010

Bubanku-já jsem tam dneska volala a pani koukala do pc,že v tom termínu co jedu tak je v Pawliku volný jednolůžák a že mi teda pošlou zvací dopis z Pawliku tak snad to bude v poho počkám na příští týden do středy a když nic nepřijde tak tam zavolám.. 😉 ale díky za info. 🙂

steffi13
25. bře 2010

jojo je dvoulůžák výhodnější mě přišel rozpis do Metropol 6860,-

anastasy
26. bře 2010

Ahoj, holky 🙂
Len díky za dobrý rady 😉 Ještěže si můžeme vše probrat hned se to vše lépe zvládá...
Tak si ještě naklidím než odjedu ...budu prát záclony a dodělám uklid a budu se pomalu připravovat
no ještě mám nějaký úřady a banku a pár záležitostí, které nechci nechat na potom..a čím víc se to blíží, tak mi to dává energii a zároven začínám plašit abych to stihla..
Naproti přes ulici se začíá stavit nový dům, takže bagry, nakládaky, apod..takže ještě že na měsíc vypadnu, to už budou mít snad základy položený 🙂

já jsme si lízně taky zařídila sama a proto to šlo tak rychle. Ale mne to šlo rychle i na pojištovně, v pátek jsem to poslala doporučeně, a v úterý jsem volala revitnímu lékaři (ten co mi uklidnil že tam šance na lázně je) zda je tam vše co je potřeba a pan doktor mi řekl, zadržte už to máte schválené. Jsem čuměla jak rychle, tak jsem ho vychválilia do nebes...ale naštěstí jsem ho poslechla, chtěl poslat i genetiku a spermiogramy....poslal jsem mui předoperační vyšetření, plus testy krev a EKG, co jsem měla již hotové a mylsím, že to pomohlo, že to bylo komplet.
to píši, pro někoho kdo bude toto číst a bude třeba v podobné situaci..

tak pěkný víkend berušky a zase si písnem
pa pa 🙂

steffi13
26. bře 2010

Ahojky holky,
Též musim napsat,že tato diskuze mě dost posílila a jsem ráda,že jsem tu dostala hodně informací do toho jít a stálo to za to a po Frantovek ještě víc budu děkovat 🙂
Anas,taky vše dělám abych už pak nemusela dělat tolik věcí už jen takový ty běžný 😉 ale u tebe musim moc pochválit revizního doktora,že ještě existujou lidi co dokážou bojovat a poradit,že by to nějak šlo a pomůžou..to teda klobouk dolů 🙂
jinak přeji taky pěkný víkend zatim pááááá 🙂 😎

ladus77
26. bře 2010

Steffi, ja kolo beru urcite, taky budu v Isisu, v Pawliku je u recepce uschovna, specielne jsem tam volala a recepcni mi to potvrdila. Taky rikala, ze je to vyborny napad, ze jsou tam vsude cyklostezky a ze si to moc uziju 😀 😀 😀 Budeme muset vyjezdit tu nadstandartni stravu 😀 😝 A holky si treba kolo pujci a udelame nejaky vylet.

steffi13
26. bře 2010

ahojky holky,tam dneska bylo krásně pěkně jsem si to užila na prochajdě s pejsanem a manžou 😎
ladus-tak já si vezmu teda taky to bude super..to máš pravdu,že ten nadstandart nějak vypotit,,ty jo venku je strašný vichr a teď dokonce hřmění to snad ani neni možný.. 😠 to bude teda víkend já už nechci ošklivý počásko..

alena36
26. bře 2010

pro info: V lázeňském domě Pawlik **** máme k dispozici televizní místnost s wifi připojením na internet.
Připojení internetu na pokoj lze zapojit po domluvě s naším technikem.

Župan si lze zapůjčit na recepci za zálohu 600,-Kč kterou Vám vrátíme poté co nám vrátíte župan zpět.Poplatek za župan na den stojí 30,-Kč.

len
26. bře 2010

A je ten župan k něčemu? Jako za ty prachy bych si vzala z domu vlastní, ale nějak jsem ho tam za celý měsíc nepostrádala 😉 Zas takovej vodvaz, abych si to v něm štrádovala po chodbách jako německý důchodci, to jsem zase nebyla, no a na pokoji jsem ho sama moc nepotřebovala 😉 Na procedurách je všude na těch pár sekund, minut maximálně, připraveno pokaždý čistý prostěradlo 🙂

anastasy
27. bře 2010

Ahojky holky, jak je o víkendu? Tady krásně střídavě deštík..v noci bouřka...ale okna mám umyto a gruntujeme o 106...manžílek uvařil dobrou večeři a ted mám veget.. konečně, ale lépe se usíná s pocitem žemáme zas čisto 😉
to bude prča až se vrátím po měsíci..bud to bude udržovat..(pořádek) nebo to nechá na poslední chvíli než pro mne pojede..se nechám překvapit , jak bude fungovat slaměný vdovec 😀

prý ve 3 Lilích je také Wifina, ale to ještě zjistím a taky se zeptám a to kolo...aspoň nějaký sport bych provozovala 😎
já si župík beru, po spršce si v něm ráda hovím 😀

tak zatím pěkný zbytek víkendu pa pa 🙂

len
28. bře 2010

Víte co? Já asi budu vypadat jako děsná špindíra, ale já se na pokoji sprchovala tak 1x týdně, když jsem si myla vlasy 😀 On když se celej den člověk ráchá ve vodě (všecky ty procedury), pak sprcha před bazénem, každý den 20 bazénů, naložit se do vířivky a zase sprcha po bazénu - opravdu jsem pak ani nemělůa potřebu de ještě večer nebo ráno sprchovat 😀

steffi13
29. bře 2010

Ahojky holky 🙂 ,
víkend jsem si užila plným proudem..v Pá krásnou prochajdou s manžou a našim pejsanem..V So jsme jeli na chatu pořezat pár nezbedných větviček na stromech než začnou rašit kvítky ale na tý zahradě je asi 30 ovocných stromů tak si dokážete představit jaká to byla fuška ale dobrý aspoň na vzduchu ikdyž počásko bylo náladový ale nechalo nás pracovat až do17h.pak pěkná smršť..no a v Ne se známými co maji dětí kupu jsme si udělali výlet na Matějskou pouť kde nás pár kapiček neminulo ale jinak taky pěkný šla jsem na 3 atrakce a stačilo 🙂 😝 ...
Alenko-tak to je super,že je připojení tak aspoň tak dobrý info 😉
Len-tak pokud tam maji prostěradlo tak na župánek prdim troška místa navíc v kufru 😉
Anas-tak ty sise do toho vložila stim úklidem 😝 😀 to já v týdnu prala jak šílená jak bylo hezky tak jsem to prdla ven a v Pá bylo velké žehleníčko jinak mám též vygruntováno ale to mě čeká do tý doby ještě hodně krát ...protože náš pejsan je línající jarní chlupatice takže za 2dny můžu luxovat znova..takže nechci pomyslet až odjedu a pak se vrátim jaký tady bude překvápko 😀 😝 ..ikdyž se bude snažit to bych mu křivdila 🙂 😉 a kolo vem a zjisti ať je nás cyklistů hodně 😀 😀 😎

ladus77
29. bře 2010

Ahoj hoky, ja jsem teda neuklizela 😀 to si necham pred vikendem a budu taky zvedava jestli to tu najdu ve stejnem stavu v jakem to bude pri odjezdu 😝 No, ale jinak jsme taky pracovali na zahradce 😉 🙂
Uz zacinam tvorit hromadky po byte, jak balim, jeste ze mame velke auto. Asi toho bude kopa co povezu a to kolo navrch, dneska jsem si ho umyvala. No a posledni pradlo planuju jeste na stredu a zehleni pak. Ale pak uz se o nas jenom budou starat, varit a uklizet jini... a my budeme laznovat 😀 😀 😎

alena36
29. bře 2010

No mě snad bude stačit jeden větší a jeden menší kufr, ale k tomu batoh, notebook...no doufám, že nebudu vypadak, jako když jedu na pól 😀 . Ale už se těším, v práci jsem teď měla šílenou honičku, 2x do půl dvanácté v noci, tak potřebuju odpočinek.

anastasy
30. bře 2010

Ahoj holky,

lítám jak hadr na holi..ale snad stíhám--už začínám být pěkně drogy..ty lázně jsou má záchrana 😀

ale zatím nepřišel druhý zvací dopis...tobě už Steffi dorazil?

snad mě tam chtějí 😅 raději si tam zítra cinknu...jistota je jistota..

tak pěkný večer pa pa

ladus77
30. bře 2010

Ja se pripojim, v praci silenost, uz se tesim jak vypadnu. Navic nektere kolegyne na me cuci jak na vraha, ze za me budou muset makat, no... je to dost neprijemne. Ale musim se nad to povznest. 😖
Anastasy, zkus jim napsat mail, mne to poslali mailem a byla to rychlovka, oskenovala jsem jim ten muj podpis a hned to zase meli zpatky uz potvrzene.
Jo a ja s sebou notebook neberu, manzel ho potrebuje, tak se pak nekdy k nekomu pridam kdo ho bude mit na napsani par mailiku, muzu??????? Diiiiky predem 😝 😀

steffi13
30. bře 2010

Ahojky holčiny, 😉
já taky pořád někde lítám jako šílená..myslim,že než odjedu tak se odrovnám včera jsem se praštila do kotníku a dneska zase do toho samého místa to se může stát jen mě 😠 😝
anas-dopis mi ještě nepřišel řikala jsem si,že pokud nepřijde do zítřka tak budu volat nebo zkusim napsat mailek jak řika Ladus.. Anas my se někam chystáme a ani nás ještě nikdo nepozval viď 😉 😕
Ladus-já budu mít určitě jen nevim jestli se tam dostanu 😉 😅 chápu tě jak ti asi je v té práci 😠ale prď na kolegyně jen ať se tam stim poperou jde o tvoje zdraví.. 😉 🙂
zítra podám info..

alena36
30. bře 2010

to ladus: ja budu mit notebook urcite, jsem technofil, tak neni problem si ho pujcit. Jinak mam stesti, kolegove mi to prejou a sef to vzal taky dobre, pry zdravi je nejdulezitejsi. Moc h nemusim, ale v tomhle prekvapil. Kazdopadne kasli na kolegy, kazdy ti tise zavidi a kazdy by se v tvem pripade zachoval uplne stejne. Klidne jim odvet, ze bys radeji byla zdrava nez litat po doktorech.

steffi13
31. bře 2010

Alenko-tak ty už frčíš v So máš už vše připravené?

steffi13
31. bře 2010

to u mě balení bude zážitek vždy jsem jela někam na týden a teď si zabalit na 4týdny tak to bude vypadat pěkně myslim,že se do pokoje nevejdu 😉 😝

alena36
31. bře 2010

no ještě pár drobností, ale menší a větší kufr už čeká v pokoji. A když něco bude chybět, tak se to dá dokoupit nebo mi to přítel přiveze. Nejedu na Aljašku. Budu mít dva kufry, batoh a notebook. Sbalila jsem si v úterý a teď to jen dobaluji, ale jsou to opravdu jen drobnosti, vesměs to, co ještě teď nosím do práce - mobil, nabíječku doklady a tak

lenitka
1. dub 2010

Ahoj holky, tak venku je krásně škoda být v práci 😎 .
Alenko, Ladusko Vám už se to blíží, za chvíli vyrážíte tak to tam pěkně očíhněte, pak za váma přijede Anastasy, přiští neděli my se Steffi a pak tam všechny počkáme na Bubánka a uděláme ten srazík, že mám pravdu?
Já už se tak těším, jen nevím s tím balením už mám kufr i velkou cestovní tašku a to jsem tak ve třičtvrtě, kam já to všechno dám to fakt netuším 😉.
No holčičky hlavně pak podejte zprávu jak to tam vypadá a na co se máme připravit.
Tak hezký den všem 🙂

alena36
1. dub 2010

no já už mám sbaleno, jen přendat doklady, mobil, peníze a mohu vyrazit.

sarusinka
1. dub 2010

ahojky holky, pročítala jsem tu vaši diskuzi a musím poděkovat za drahocené rady 🙂 dneska jsem byla podat žádost na pojišťovnu, mám OZP, tak doufám, že nebudu dlouho čekat na vyjádření. Jsem po laparce, srůstech IV.stupně, katarálním zánětu slepáku a vzali mi pravý vejcovod.tak snad mi schválí komplexní 😅 jen se chci zeptat, jede se tam opravdu na celý měsíc nebo to je individuální? s tou wifinou je to jen v hotelu? je lepší si vzít vlastní net s noťasem? a podle čeho si vybírate ubytování? asi je to jedno ne? díky za odpověďi 🙂 Šárka