Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

damaska
13. kvě 2010

já se vdávám 31. července a taky ještě před svatbou toho potřebu spoustu zařídit, proto na lázně tak pospíchám 🙂

damaska
13. kvě 2010

jo, dokumentace - špatně sepsaný návrh, chyběli některé důležité kódy. Sice mi říkali, že jsem měla málo podrobný operační protokol, ale nemůžu sloužit podrobnější, když nebyly naštěstí komplikace 😀

wrtulka
13. kvě 2010

aha no to sem na to zvědavá jak to bude se mnou.. takže pojišťovna to schválí cca do 14 dnů? A co pak dál? Jak si člověk vybere hotel nebo mu nějaký vyberou (přidělí?)

damaska
13. kvě 2010

no, pojišťovna to schválí do týdne až 14 dnů. Pak to rovnou zašla do konkrétních lázní, které jsi měla v návrhu, a tam ti vyberou ubytování. Tak to zatím probíhalo u mě. S tím, že chci jet v konkrétní době, tak jsem si vybrala hotel, ubytování a hledala ve kterém termínu mají volno, pak budu volat zpět do pojišťovny a snad to klapne.

wrtulka
13. kvě 2010

a od schválení pojišťovnou za jak dlouho můžu nastoupit?

damaska
13. kvě 2010

wrtulko: je to fakt nevím, asi podle toho jak je v lázních plno nebo není. Sama jsem na to zvědavá 😉

wrtulka
13. kvě 2010

Díky 😵

elana
13. kvě 2010

Wrtulko, pokud Tě nějak netlačí čas, tak to nech na lázních, jakmile jim přijde z pojišťovny schvalovací dopis, vyberou Ti termín a lázeňský dům a pošlou Ti to...pokud souhlasíš, obratem jim odešleš potvrzující ústřižek, pokud se Ti něco nelíbí, jsou tam telefony, kam volat. Já souhlasila a jela jsem tuším 10 dnů po obdržení papíru z lázní.

sarusinka
13. kvě 2010

damaska: nejsem v Monti, jsem ve Třech liliích, v Monti je Lucci

wrtulka
14. kvě 2010

Ahojky holky díky za info ale dotaz jak si můžu sama vybrat lázeňský dům? a jak se zařizuje že chci jednolůžák nebo prostě nadstandard? že nechci záchod na chodbě a tak?

terinda
14. kvě 2010

wrtul, počkej až na to co Ti nabídnou a pak si zavoláš na číslo (uvedené na poukazu), že chceš příp. změnu.
Neřeš to tak dopředu 😉

wrtulka
14. kvě 2010

Teri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terinda
14. kvě 2010

Co je? 😕

Mě se zkrátka jen tak nezbavíš 😀
Fakt, neřeš dopředu a vyčkej 😀

lucci112233
14. kvě 2010

Damaska: Já jsem ubytovaná v Monti, resp. v depandenci Vila Anna a jsem nad míru spokojená, úžasné, super, mohu jen doporučit. Mě VZP schválila Lunu, ale naštěstí jsem si pročetla tuto diskusi a rozhodla se pro Monti a dobře jsem udělala! Výborně tu vaří, autíčko tu mám na hlídaném parkovišti ve dvoře, připlácím 80 Kč denně za nadstandard stravu - ráno švédské stoly, obědy i večeře výběr z pěti jídel, derert, předkrm, moučník, zmrzlina... Bazén zdrama k dispozici, internet zdarma k dispozici na recepci. Personál všichni moc milí, vstřícní, super! Vše pod jednou střechou, jen na gynekologický plyn a vaginální irigace docházím do "lázní", ale to je kousíček...... holky přeju vám hezký den, já běžím na proceduru,.... papa

damaska
14. kvě 2010

luci: moc děkuju za informace. V Monti na mě udělali skvělý dojem, svojí ochotou hledat kvůli zájmu o ubytování nějaký kompromis. Zrovna budu volat kolem poledního, jestli paní našla nějaké místo. Kéž by to vyšlo. 😉

lucci112233
14. kvě 2010

Ahoj Damasko, tak moc držím palce, ať to vyjde! Když by to vyšlo všechno rychle, mohla by si stihnout ještě mě a Sarusinku. S tou jsme se dneska potkaly v Luisiných lázních, obě jsme se shodly, že nám ten týden dal pěkně zabrat, procedůry a tak tady ten život, aspoň já to vidím na celé dnešní odpoledne v posteli 😀

damaska
14. kvě 2010

lucci: ani se neptej jaký mám pech. V Monti je totálně plno, v Luně taky. Nakonec jsem zjistila, že od pojišťovny mám rezervaci v Pawliku, kde budou chtít doplatek 8.000,00 - to teda netuším, kde na to vezmu.

A ještě nástup až v červnu, hrůza, fakt nevím jestli se do těch lázní vůbec cpát.

Holky, prosím pora´dte, je ještě nějaká možnost, že bych mohla dostat levnější ubytování. Paní na Pawliků je milá, ale ani nechce slyšet, že bych šla jinam. Takže buď budu platit, nebo nepojedu vůbec 😠

sarusinka
14. kvě 2010

lucci: to teda dal 😀 a to jsem chtěla ještě dneska na pokoji cvičit mojžíšku 😀 dneska se celý den válim 🙂 i Lidl je pro mě daleko tak jdu jen do nějaký sámošky tady kousek 😉 za chvíli jdu na masáž, tak to zas nebudu moct chodit 😀 přišla jsem z oběda, mňamka veliká, dezertíček taky 🙂 no a přijde mi, že ani nepřibírám 😅 ten pohyb to nějak vykompenzuje 🙂 v neděli aquairobic 🙂 máme plné týdny 😀 a v sobotu slavnostní zahájení lázeňské sezóny, to taky bude mazec 🙂
damaska: to by bylo fajn, kdyby jsi dorazila, sice není teď nejpěknější počásko, ale to neva, pořád je co dělat. Ještě jsem ani nestihla okouknout Aquaforum, takže myslím, že i za 14 dní bude pořád co dělat :D nebyla jsem zvyklá cvičit a musím říct, že jsem tu jak chcíplouš 😀 Tak upozorňuju předem, kdo necvičil nikdy, ať radši začne před lázněma 🙂
Jinak samo, všechny zdravím, právě se válím v posteli a trávím obídek 🙂
Přeji všem krásný den 😵

sarusinka
14. kvě 2010

damaska: jako nutit tě nemůže 😠 každej si přece nechce připlatit, a nemůže ti říct, že jinam nemůžeš 😠 ale na druhou stranu, taky doplácim 8000 a nemám bazén, tak to ber z té lepší stránky. Budeš mít i jídlo ve formě bufetu, my si musíme objednávat tři dny dopředu. Tak za to to stojí 😉

damaska
14. kvě 2010

sarusinko: jenže ty máš určitě jednolůžák, já bych byla na dvojlůžáku - vyhlídky teda nic moc, nevím, jak bych si sedla se spolubydlící

anya
14. kvě 2010

Ahojte kočky, tak jsem včera podala žádost na pojišťovnu, prý pooperační stavy schvalují do týdne. Mám už zajednaný ISIS na 30.5., tak snad se to stihne 🙂 Zatím jsem rozhodnutá jet autem. Nechcete se někdo přidat? Navigátor by se šiknul 🙂 Jedu z Brna, ale můžu někoho nabrat i cestou - pojedu po dálnici až do Plzně. Kdyžtak písněte do IP. Tak lázním zdar, hlavně ať nám to schválí!

sarusinka
14. kvě 2010

damaska: nene mám dvoulůžák. V pondělí mi přifrčí spolubydlící. 😅

damaska
14. kvě 2010

aha, tak to jo. No, ještě to nechám na pondělí. Pokud by se uvolnilo místo v Monti, tak bych musela volat do pojišťovny, když ne tak je na VZP jedno, do kterého hotelu pod akciovkou se domluvím. Zkusím ještě zavolat do Dr. Adlera 😉

damaska
14. kvě 2010

no, tak si myslím, že mě mají ve Františkovek, tak akorát dost. Úplně je vidím, jak si předávají sluchátko s tím, zase ona 😀
Normálně už je mi trapné tam pořád volat. Ale ten Pawlik, je moc drahej 😠

sarusinka
14. kvě 2010

damaska: tak uvidíš no 😅 já jsem se teď vrátila z masáže 🙂 a povaluju se 😵 i když tu je hnusně,(počasí) je tu vlastně krásně 😀 tak ať máš štěstí, držim palce, ať ti vyjde hotel jaký chceš

damaska
14. kvě 2010

holky, tak nakonec asio budu ubytovaná v hotelu Dr. Adler, nemůžu najít jaká jsou na něj reference 😕
poradíte, co ručníky, župan a tak?

elana
14. kvě 2010

Damasko, Adler je levnej, komfortní, jsou v něm i některý procedury (parafín, cvíčo), taky doktoři a jídelna, takže jsi to vyhrála, gratuluju a už to neřeš🙂

elana
14. kvě 2010

Jo, ručníky ani župan nebrat, zabírají místo a nepoužiješ je.

sarusinka
14. kvě 2010

já tu mám dokonce i bačkory,kartáček na zuby,...... 😀 😀 😀 😀 😀

damaska
14. kvě 2010

sarusinko, jak nachystané od hotelu, ju? 😕

elana: no nakonec jsem za Adlera ráda, ale dokud nebudu mít dopis doma, tak tomu neuvěřím. Jediné, že manža nebude moc přijed na víkend a zůstat přes noc. ☹
Ale třeba ho budu moc někde ubytovat, aby nemusel zase jet takovou dálku dom