Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

jináč já taky přemýšlím o jednolůžáku,sice mamka říká,že jak mě zná,tak se s nikým neseznámím a zavrtám se na pokoji 😀

ajka222
6. zář 2010

@elana Tak to chápu, asi bych vraždila 😀 . No uvidím jak dopadnu

elana
6. zář 2010

nojo Ajko, to věřím, že toho o samotě napřemýšlíš až až 😝

elana
6. zář 2010

Beru, tak uvidíš, třeba pojedete s Ajkou a je vyřešeno, už jsi seznámená čtvrt roku dopředu, to by mamka nečekala😀

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a JO jo relativně ano, původně jsem si myslela, že bych jela do Klimkovic, ale nakonec Frantíky zvítězily a když jsem si pak přečetla jaké jsou tam možnosti k výletům, tak jsem neváhala. Navíc moravu mám křížem krážem prochozenou,ale Frantíkův kraj vůbec neznám....takže nakonec jasná volba 🙂

elana
6. zář 2010

nezapomeňte navštívit muzeum s originálem Frantíka 😉 je (taktéž😀) blízko pošty 😅

ještě k mé spolubydle, myslím že pokud budete dočítat tuhle diskuzi, tak se tam nějakých mých skučení taky dočkáte😀

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a Tak tak moje slova, přikládním se k Elan 🙂 . Už jsi seznámená 🙂

ajka222
6. zář 2010

@elana JO jo počtu si neboj 😀 , už se moooc těším 😀 😀

elana
6. zář 2010

no, ale já se krotila😀 nestála jsem o to, aby to o sobě četla 😅 ale myslím že něco tam bude 😝

ajka222
6. zář 2010

@elana Však jo, člověk nikdy neví. Juknu

elana
6. zář 2010

🙂

kočky jdu dát nádobí do myčky a připravit se na kutě, tak se mějte hezky, pěkně si to naplánujte a když budou dotazy, zítra (nebo kdykoli😀) Lázeňská poradna El, Len aspol. je tu pro Vás připravena 😵

dobrou

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@elana tak to by mamka určitě nečekala 😀 😀
@ajka222 jé to bych měla i kamošku na výlety 😀

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@elana dobrou El a moc děkujeme za rady

ajka222
6. zář 2010

@elana Přeji dobrou, krásné sny a moooc děkuji. Obě zlaté. Zítra ať vám to v práci rychle uteče 🙂

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a No to víš, že jo.....samo, jen to budu muset nějak zvládnout o franc či trek. berlích ☹ . Ale to pujde, neboj....

elana
6. zář 2010

mi to nedalo a pročetla jsem to dozadu...koukám že jsem o spolubydle tady nepsala nic moc, spíš holkám na mojí diskuzi jsem bečela, no nevadí😀

tak ahoj

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@ajka222 no nic já se taky loučím,jdu do sprchy a potom do hajan.Přeji taky dobrou noc a krásné sny

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a pa pa taky dobrou, hezky se vyspinkej 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@ajka222 děkuji,ty taky a necháme si zdát třeba o lázních 😀 😀 😀

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a jo jo tak tak děkuji za popřání...taky pádím

jindriska
7. zář 2010

ahoj holky, teď jsem z vás trochu zmatená, kdo jedete do lázní? Já je ještě na 100% nemám, ale předběžný nástup je zamluvený na 10.10., tak bych se tam ráda s některou z vás potkala 😉

a pro ty, které tam už byly - co si mám zabalit? Dík 🙂

wrtulka
7. zář 2010

Ahojky Jindřiško 😵
já byla ve Františkovkách v létě.. takže já měla spoustu letních věcí..
ale ty si vezmi chladný oblečení hlavně.. rifle (na týden jedny..ale já měla 3x a stačily) bundu..svetry..ono je tam celkově chladněji než v jiný částech republiky..
jo plavky, tepláky na pokoj, sportovní botky, papučky na pokoj, normální boty na chození po městě (radím pohodlné😀) ..hodně triček, a taáák..prostě člověk tam věčně chodí a obléká se a svléká na procedurách..
nějaký knížky..jo a něco hezkého na sebe jestli si budete chodit někam sednout.. na dýzu nebo tak 😵
a jinak tak normálně kosmetiku ..šmínky.. v tomhle radím všeho sebou dostatek protože člověk si řekne že nejede na konec světa a všechno se dá dokoupit což dá ale je to tam drahý jak sviňucha takže radši sebou všeho dost..
a už nevím 😀

jindriska
7. zář 2010

ahoj wrtulko, díky moc 😀 budu potřebovat i nějaké sportovní věci na cvičení nebo tak? A jak je to s ručníkama? Ty zaberou nejvíc místa. Jo a někdo psal že je dobré si vzít nějaké ťapky na chození u procedůr 😒

wrtulka
7. zář 2010

Jindři záleží jeslti budeš mít procedury pod jednou střechou kde budeš bydlet..
My to tak neměli takže jsme vlastně na 100% procedur chodily mimo areál ať už to bylo jen naproti přes silnici nebo do města (kousek) takže jsme se prostě vždycky oblékaly normálně jako když jdeš do města.. plus k tomu deštník jsem si vzpomněla fakt se nám hodil!
Ručník jsem si nebrala a myslím že nikdo není nutný dostáváš v hotelu a bereš si ho sebou i když jdeš plavat a tak..
Sportovní věci si možná nějaké vezmi..ale podle mě stačí jedny tepláky nebo tak.. já třeba žádné cvičení neměla - jen ve vodě a na to stačily plavky ale holky co vím některé mívaly tu mojžíšovku nebo jiné zdravotní civčení a na to by se asi nějaký takový úbor hodil..

jindriska
7. zář 2010

Já budu bydlet (teda když to klapne s pojišťovnou) ve třech liliích a tam nic není, takže budu docházet. No ono to mému tělu jen a jen prospěje 😀. To bude loďák až pojedu 😀 Jo jo deštník bude asi potřeba a možná vezmu i sáňky 😀 , u nás dneska ráno byla nula 😀

wrtulka
7. zář 2010

Hm u nás 2 stupně 😀 já měla jeden loďák a pak ještě nějaký menší zavazadla.. jo a plyšáka si vem ať máš s čím spát 😀 Tři lilie jsou myslím všude kousíček.. mám pocit že jsou někde na kolonádě.. takže se moc neproběhneš 😀 ono je to tam všechno maličký..a blízko ..

jindriska
7. zář 2010

asi zabalím kočičáka, ten bude trpět ☹ , co teď manža jezdí služebně pryč, tak je pořád u mě a mazel největší. No jo mě tak došlo, já mám od manži jen samý obrovský plyšáky, to bych zabalila jednoho a kufr plný 😀 , bude muset koupit nějakého nového 😀 No už jen aby to pojišťovna schválila , ale když né mě, tak už nevím komu 😝

wrtulka
7. zář 2010

Jindři neboj schválí mě to taky schválili 😉 není důvod proč ne..
hele já měla takovýho obrovskýho plyšáka.. ten by se ani do kufru nevešel.. sejně tě tam určo manža poveze autem a to velkého plyšáka uveze 😉 😵

jindriska
7. zář 2010

to máš pravdu 😀 něco vymyslíme 😉

elana
7. zář 2010

@jindriska ty ťapky jsou vhodný jednak do bazénu kvůli hygieně a pak hlavně do slatinných lázních, pokud budeš mít slatinné koupele, tak tam se přijde v botách chodbou (po zátěžovým koberci), jdeš se svlíct a bosá a nahatá v prostěradle (jako Cicero😀) si jdeš stoupnout zas na ten špinavej koberec, po kterým jsi právě přišla 😝 . Pak (stále bosá) jdeš do vlhký místnosti na tampon (tam je na zemi voda, pže v tý samý místnosti sestra pak vyplachuje vývěvou bahno z pochvy), odtud do koupele a odtud zas bosá a s mokrýma nohama po tom špinavým koberci do vlhký vyndavárny tamponu a na pokoj k uschnutí. Prostě fujtajbl bez ťapek, garantuju😀😀

pokud nedostaneš celkový koupele ale jen tampon a slatinný kalhotky, tak to probíhá v Luisiných lázních a tam je to asi jinak, to ale nevím