Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

veria
14. zář 2009

Len, neviděla jsi včera tu komedii Bekyně mniška? Odehrávalo se to převážně ve Frantkách. Je tam teda krásně, ale bacha na lázeňské šviháky 🙂

len
14. zář 2009

Ver, ne, my koukali na Vraždy v Oxfordu 😀
Elana, no, spousta lidí by s tebou nesouhlasilo 😉 😀

veria
14. zář 2009

Tak to je škoda, teď nebudeš vědět, že se ve Frantkách vyskytují lázeňští šviháci, kteří si do notýsku zapisují své oběti a mají na jejich lov vypracovaný celý systém "pastiček" 😀

len
14. zář 2009

Jsem si to měla nahrát 😔 A nebo ještě, že jsme na to nekoukali, to by mě tam chlap nechtěl pustit 😀

elana
14. zář 2009

Len, no co, tak by ses naučila posílat do háje zas Ty, no🙂 (všiváky lázeňský😀)

len
14. zář 2009

Mi je líto, že jsem tam neposlala toho svýho (teď už bývalýho 😵 ) gyndr. 😉 Jenomže já měla co dělat, abych se mu nerozbrečela už v ordinaci a zvládla dojít s kamenným ksichtem aspoň na chodbu 😠
Každopádně i kdyby mi to dopadlo dobře, tak se v těch lázních asi nesejdeme, to už nestíhám...

veria
14. zář 2009

Len, no přesně, dívali jsme se s manželem a říkám, že bych do těch Frantek taky mohla možná jet. A on,jojo, jeď, jenže pak mu to došlo s tím švihákem-všivákem a říká - no to nevím, to bych asi měsíc nespal 😀
Tak jsem ho musela uklidnit, že takový slizák by si na mně se svýma pastičkama určitě nepřišel 😀

elana
14. zář 2009

Len, to asi ne...ale každopádně Ti moc držím palce a ozvi se, jak se tvářili, šviháci všiví doktorský 😝

luciemar
15. zář 2009

Ahoj lázeňačky,

tak jsem byla u doktorky pro to doporučení...No a ona říkala, že mi musí nejdříve vzít krev a moč a dát to k tomu doporučení. Takže mě objednala až po šestinedělí... ☹ Nevěděla jsem, že je to takhle zdlouhavé, myslela jsem, že bych ty lázně stihla ještě letos na podzim, ale to fakt nevypadá...
Co vy? Taky jste musely mít takovéhle rozbory???

len
15. zář 2009

Lucie, poreferuji... Ale mně teď berou krev pořád, tak by třeba mohli vzít nějaké trochu starší výsledky, jsem zdravá jak řípa 😀

elana
15. zář 2009

Ne, mě ani krev ani moč před lázněma nebrali🙂

No na druhou stranu já o ně žádala dva týdny po ležení v nemocnici, kdy ze mě tahali pořád nějaký tekutiny😀

len
15. zář 2009

Tak to mám 😎
A kupodivu na tu krev stačilo ctrl+c a ctrl+v z odběru na předoperační vyšetření z červnovýho IVF 🙂

elana
15. zář 2009

No né, tak motyka spustila😀

Gratuluju k dílčímu úspěchu, teď už se to rozjede 😉

len
15. zář 2009

Doufejme, doufejme 🙂 A potrat opět zamlčen 😒 Prej by byly dobrý dva potraty, nebo kdyby se to nikdy nepovedlo, ale ze dvou IVF jeden neúspěch a jeden potrat je vážně blbá kombinace, to je logika, co? 🙄 Ale prej mám "k dobru" ty 4 IUI před IVF 🤐

elana
15. zář 2009

To je fakt hustě cynický 😝

Co kdyby sis nechala narůst třetí nohu a pořídila si hrb? To by Ti nejspíš hrálo k duhu víc než 3 roky neplodnosti a 1x MA po IVF 🙄

len
15. zář 2009

No, asi jo 😀 Jako já objektivně uznávám, že jsou na tom lidi mnohem hůř, ale sakra od února 07 už straším v CARu, absolvovala jsem tam 35 cyklů, kde na mně vyzkoušeli všecko možný i nemožný, tak proč se najednou všichni tváří, že jsem zcela OK? Někdy mám pocit, že jak léčba "přitvrzuje," už se nelze vrátit zpět, kouká se na mě jako že když nezabralo IVF, tak co si slibuju od lázní, že teď už jsem navěky odsouzená jen k tomu, abych absolvovala jedno IVF za druhým, do každýho vrazila minimálně 50 litrů a čekala a čekala, jestli to náhodou někdy neklapne 🙄 Jenomže já si pořád uchovávám svou naději, že by to taky mohlo klapnout přirozeně, tak proč mi ji berou? 😒 Jako já netvrdím, že absolvuju měsíc v lázních a do dvou cyklů otěhotním 😀 Ale třeba že se vrátím a budu normálně ovulovat a menstruovat a tělo bude zase ready na to, aby další hormonální pecku zvládlo, ne? 😉

elana
15. zář 2009

No jasně, přesně tak.

Hlavně mi neni jasný, proč se všichni tváří, že Ti lázně cvakaj ze svýho.

Ale co, teď už to určitě pojede jak na drátkách, možná se tam přece jen na chviličku potkáme🙂 (mmch. jak jsme tu před pár stránkama debatovaly s Kapkou, tak jsem na jiné diskuzi četla, že má přirozeně //, takže Ti třeba uvolnila v lázních místo😀)

kapka
15. zář 2009

😀 ahoj holky vy o vlkovi a vlk tady.....

elana
15. zář 2009

No koukám-a gratuluju😀

kapka
15. zář 2009

elana díky...ale zatím ještě vím že není vyhráno......

len
15. zář 2009

Kapko, fakt? 😀 No to je paráda 😎 Tak už jenom příslib lázní funguje, koukám 😀

elana
15. zář 2009

No jasně, to neni do porodu...a i potom se člověk už jen bojí. Ale i tak je to úžasný 😉

kapka
15. zář 2009

no já se do lázní už dost těšila a bylo to snad první cyklus od té doby co se snažíme co sem si říkala že kdyby přišla MS že nebudu smutná,protože mě budou čekat lázně.....

elana
15. zář 2009

No Len, ale na těžký kalibry, jako jsme my, nezafungoval ani příslib IVF, ani prodělané těhu (jakože teď už tělo ví jak na to🙂)

Takže my musíme do těch lázní osobně😀

elana
15. zář 2009

Aha, tak v tom je to, já se do lázní moc netěším, pročeš jsem dnes slavnostně 1.DC 😅

kapka
15. zář 2009

já už jednou potratila,tak proto se budu pořád bát...... ☹

len
15. zář 2009

Uf, ty nás považuješ za těžký kalibry, jo? 😀 Možná tak těžký smolaře 😀
Já si říkám, že do těch lázní vypočítaví revizní lékaři posíllají jen ty ještě ne zcela beznadějné případy, u kterých je nějaká šance, že to pomůže 😀

elana
15. zář 2009

Kapko, to víš, každá máme za sebou něco, co před náma už napořád vyvěsilo červenou vlajku s nápisem POZOR, ALE...

Prostě musíme věřit, že už to napodruhé bude dobře. Tečka.

kapka
15. zář 2009

holky jednou to vyjít musí !

elana
15. zář 2009

Leni, smolař nebo těžkej kalibr, záleží na úhlu pohledu😀 kalibr zní minimálně líp 😎

Nicméně na teorii vypočítavých revizáků něco je, tak se tam snad začnu i těšit🙂

Kapi, jo, snad jo.