Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

elana
27. pro 2010

@andinka22 opravdu je to hezký, aspoň co jsem viděla. A co těhu oblečení, na Koníku bys měla megaodbytiště 😉 😅

andinka22
27. pro 2010

@elana tak na to dodavatele nemám. 😒

elana
27. pro 2010

@andinka22 tak až budeš na MD, můžeš se tomu věnovat víc 🙂 držím palce, ať je to co nejdřív 😵

andinka22
27. pro 2010

@elana jj, to máš pravdu, také Ti držím palce. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 jé vidíš andinko,to je dobrý nápad s tím těhu oblečením 😀

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a no tak uvidíme, jde o to najít dobré dodavatele. To není zrovna jednoduché. Zrovna s jedním jsme teď ukončili spolupráci, jelikož zboží i domluva byla absolutní katastrofa.

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 no tak teď budeš mít víc času,tak můžeš shánět dodavatele na to těhulkové oblečení 😀

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

Jo koukala jsem na ty podprsenky a dokonce bych si i vybrala,ale ani u jedné není moje číslo a kvalitně jsou dobré,já s nimi mám totiž problémy,buď mě koušou nebo škrábou. 😒 U ťamanů bych si jí koupit nemohla,tam mi stejně anoi nesedí

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a
😀 😀 😀

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a tak mi pak písni jakou bys potřebovala velikost a není problém zjistit, zda jí dodavatel nemá. Mám tam velikosti, které jsou aktuální. Svýci jsem objednávala k narozkám celé prádlo a krásně jí sedělo.

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a právě jsem si objednala sportovní kalhoty a rifle, tak snad mi budou. 🙂
Jinak podprsenek tam jsou všechny velikosti, tak co máš prosím tě za velikost? 🙂

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 no mám 75 B nebo 80 B záleží na tvaru

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a
poslala jsem Ti IP, v 75 B co mám skladem. Kdybys něco chtěla, tak mohu objednat a vzít Ti ji do lázní. Pokud by Ti neseděla, tak ji prodám. To není problém.

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 tak pokud tě tím nebudu otravovat,budu jen ráda,díky,kouknu

andinka22
27. pro 2010

@b.e.r.u.s.k.a jaké otravování prosím Tě. Jen poprosím co nejdřív, pak Ti dám vědět, zda dané zboží je a objednám Ti je. Já jen aby stihlo přijít včas. Díky. Napiš mi to pak do IP.

b.e.r.u.s.k.a
27. pro 2010

@andinka22 jj už koukám a píšu 😉

adenka84
31. pro 2010

Ahoj holky, všem přeji do Nového roku jen to nejlepší, hodně lásky, pohody, štěstí a hlavně zdarví..Všem snažilkám přeji, aby byl rok 2011 pro nás plodný a aby se rodili spousty dětí, dětí a dětí...
Mějte se krásně holky, pěkně si ten poslední den v roce užijte...

andinka22
1. led 2011

Ahoj holky,
přeji Vám všem do Nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody.
A všem nám přeji, ať se vytoužený sen stane skutečností.

b.e.r.u.s.k.a
1. led 2011

Krásný Nový rok všem 😉 😀

kuc
3. led 2011

Přidávám informace o aktuálním počasí pro ty které se sem v brzké době chystají. Přes silvestra trochu sněhu odtálo
ale dnes už zase padá a padá. Včera jsme byli na skok ve Františkách je tam všude bílo a také mrtvo ( lázně mají ještě přestávku) Mezi svátky jsme navštívili aquafórum bylo to super Kubík se vyblbnul já si oddáchla ve výřivce a trochu si zaplavala jen na tobogánu byla zima. Za okny haldy sněhu a - 14 stupnů ve vnitř bylo 32 a voda měla
34 stupňů prostě pohoda tak si nezapomeňte plavky. A ještě jeden tip pokud něco zapomenete jak psala Len dá se tu
téměř vše dokoupit např v Chebu je sekáč cca 100m od zástávky autobusu a dnes jsem koukala že mají na vše zimní
slevy 30 - 50% . Pokud by jste některá měla zájem tak v Německu začínají po 6.1. výprodeje dá se tam slušně nakoupit a ještě jeden tip ve většině obchoďáků se dá platit kartou já mám Maester card a platím v pohodě vyjde to levněji protože kurz propočítávají na střed. Většinou si beru tak asi 100eu sebou abych měla něco u sebe kdyby kartu nebrali. Pokud by jste chtěli vyměnit eura tak nejlevnější je směnárna v Chebu na nádraží a je bez poplatku. Levněji se dá vyměnit u vietnamců ale já si to netroufnu protože můžou být falešné a ze směnárny máte na to alespoň papír

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2011

@kuc děkujeme za skvělé info.A jak se dá jet do toho Německa,s holkama si tam plánujeme zajet.

kuc
4. led 2011

Do Německa jezdí přímo z Frantovek vláček dá se nastoupit u Aqvafóra nebo z Chebu autobus . Pokud chystáte výlet
doporučuji Waldcasen velký obchoďák tam nenajdete je tam Aldi, norma, E-Center ,Kik, ale je tam krásná basilika
kterou stojí zato navštívit . Dále já občas jezdím do Markretvitz tam je větší obchoďák nebo do Weidenu ale to je už cca 80 km ve Weidenu je i aqvafórum mnohem větší než ve Frantovkách a vstup je tam cca 10eu na 5 hodin.
ještě Vám zjistím odjezdy vlaků a dám vědět. Ještě něco pokud pojedete do Frantovek autem tak opatrně protože kvůli pramenům se tam nesmí solit ani jinak chemicky upravovat komunikace tak to tam dost klouže. Jo a ještě jedna nová info parkoviště u aqvafóra nově zpoplatnili 20kč na hodinu, návštěvníkům Aqvafóra parkovné vrací při vstupu.

kuc
4. led 2011

Posílám slíbené spojení do Německa: bohužel od nového jízdního řádu jsou autobusy do Waldsassenu zrušeny
Takže alespoň do Marktredwitz vlaky ty jezdí z Chebu každou sudou hodinu + 20min tj 10,20 h , 12,20h, 14,20h ....
Z Frantovek tedy buď autobusem nebo vlakem do Chebu a přestoupit na vlak.
Uvádím alespoň jedno spojení z FL. vlakem.
FL - nádraží 13,43
FL - aqvafórum 13,45
v Chebu je 13,52
Do německa
Cheb 14,20
Schirndling 14,33
Marktredwitz 14,46

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2011

@kuc děkujeme,jsi skvělá

andinka22
6. led 2011

@kuc děkujeme za info, určitě něco podnikneme. Beru si 50EUR bude to stačit, nebo si mám vzít raději více?

@b.e.r.u.s.k.a do toho Waldcasenu, nebo jak se to píše, jak psala kuc pořádají lázně přímo výlet, takže můžeme podniknout. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. led 2011

@andinka22 jj však se potom domluvíme na místě.

andinka22
6. led 2011
kuc
7. led 2011

@andinka22 Záleží na tom co máš v plánu kupovat, ale v podstatě to stačí a kdyby náhodou tak jak jsem psala dá se platit i kartou nebo přímo na místě v německu vybrat z bankomatu tedy pokud ti to tvoje karta umožńuje.
Jestli jsem dobře pochopila tak se sem chystáte již začátkem příštího týdne tak přidávám aktuální info o počasí.
Včera začalo do těch kopic sněhu pršet takže ho valem ubývá a navíc je teplota okolo+2 . Přes noc bylo pod 0 tak ráno
pořádná klouzačka ale nyní již čvachta

b.e.r.u.s.k.a
9. led 2011

Holky prosím Vás ten ručník do lázní opravdu nepotřebuji,ani když budu chodit cvičit....?Už začínám šílet z balení a zjišťovat,co mi chybí 😅

elana
9. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a jo, na cvíčo si ho vezmi, čistě jen z hygienických důvodů kvůli karimatce na který ležíš třeba holýma zádama a vlasama, jinak všude jsou ty prostěradla nebo papírový utěrky