Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

len
2. říj 2009

Elana a když přijede chlap an návštěvu a chce tam (s tebou) přenocovat, je to technicky realizovatelné?

elana
2. říj 2009

Jo a hlavně, nevím jak to máš daleko...ale já mám procedury i v sobotu, běžně končím okolo 14:00. Takže vlastně by to víceméně nešlo, dálkaři pokud vím studujou právě ty soboty. A ten rozpis vyhazuje počítač, takže šíbovat s tím nejde...

zulik
2. říj 2009

Já bych naslepo určitě nejela, zeptám se na to lékaře při nástupu. Mám zamluveno ubytování v Belvederu. No a ve 22 hodin už budu asi ráda na pokoji.

zulik
2. říj 2009

Len, to už přece musí být korunováno úspěchem. Jo a to s tou návštěvou manžela mě taky zajímá 😉

elana
2. říj 2009

No, ale jak píšu...tak procedury jsou i v sobotu dopo a časné odpo.

Leni, já zatím nevím, myslím že oficiálně to moc realizovatelné není, určitě se tu dá zaplatit pro něj pokoj, to jo (i s večeřema, zrovna máme u stolu nějakého partnera), ale jako na pokoj, to jen fakt načerno (ale dá se, holky co bydlí v tom hlavním Adleru, tam přítele měly, ale házely mu klíčky z okna, protože když jdeš nahoru, musíš mávnout klíčem).

len
2. říj 2009

Já teda teoretizuju (ještě mi to nakonec určo zamítnou), ale kdybych měla jednolůžák, tak by se to dalo doplatit, ne?

elana
2. říj 2009

Len, já myslím že ano...a já třeba mám dvoulůžák, ale zatím jsem tu sama, paní co měla přijet, tak nenastoupila, tak nevím, jestli tu má ten pokoj rezervovaný celý ten měsíc a budu tu teda stále sama, nebo jestli mi sem v neděli někoho strčí, ono teď už jezdí lidí míň, tak těžko říct. Takže teoreticky by manžel mohl přijet a přespat tu (a on se na to třese), prakticky si to moc neumím představit, bude znát, že na posteli někdo spal a ani nemusíme kdovíjak řádit🙂

zulik
2. říj 2009

Elano, tak musíte spát na jedné posteli 😀 Jako za "mlada".

len
2. říj 2009

No a nebo řekneš, žes měla divoké sny a zválelas to všecko sama 😀

zulik
2. říj 2009

Jasně 😀 Jestli je to manželská postel, tak je to logické zdůvodnění 😀

len
2. říj 2009

No to je pravda, kdyby byly dvě samostatný, ještě by k tomu musela přidat náměsíčnost 😀
Tak jo, Zulik, jestli mi to nakonec odkývou, tak bychom se tam aspoň na týden potkat mohly 😉

elana
2. říj 2009

No Vy jste báječný😀 tak velká starost z krku 😉 😎

zulik
2. říj 2009

Elano, stačí se zeptat, rády poradíme 😉
Len, koukej to vyřešit, ať tam nejsem sama. Myslím, že teď není o lázně moc zájem, stále zmiňovaná ekonomická krize, zima atd.atd. 😅

elana
2. říj 2009

🙂 díky Zuli. K tý škole, podle mě sice procedury vyhazuje počítač, ale pokud se domluvíš s dr. tak snad nebude problém tam hodit nějaký omezení, že bez sobot. O to víc jich budeš mít sice přes ostatní dny, ale to je jedno, aspoň se nebudeš nudit🙂

len
2. říj 2009

Hahaha, já už to koukám vyřešit od srpna 😀 Se nedivím, že o to není zájem, protože jenom tu žádost by člověk v plným pracovním procesu a s průměrnýma nervama neměl šanci zvládnout 😝

zulik
2. říj 2009

Len ale jo, viz. já 😅 Nervy to byly a můžu Ti říct, že jsem dnes po tom sdělení málem cabila jako Malena.Ach, ty hormony 😀

len
2. říj 2009

Hm, mně se zrovna rozjíždí MS, takže jsem jak na trní, nervy napjatý a pocuchaný samy od sebe a do toho tyhle dvě babizny a pošta mezi nima 🙄 Problém je, že mám tolik doktorů, že asi jediná pojišťovna, kterou berou úplně všichni, je ta VZP 🙄

zulik
2. říj 2009

Neboj, všechno bude 😉

elana
2. říj 2009

Len, pojišťovácká baba, která Ti v pátek řekla, že to v úterý revizák schválí, a přitom to (proč, jak, netuším) poslala zpátky k obvoďačce, je sice nanda pitomá, ale já vidím hlavní zádrhel v tom, jak jsi lítala v tom srpnu od čerta k ďáblu (gyndr-obvod-car a zpět)...nebýt toho, tak v téhle poslední situaci si jen poťukáš na čelo a seš vklidu. Takhle už to trvá fakt dlouho a je to vyčerpávající.

len
2. říj 2009

Jo, El, to úvodní kolečko bylo děsivý, srovnatelný s podobným v květnu, kdy jsem nakonec skončila na PN u psychodr., že 😝 Ale upřímně mě děsí i obvoďačka, který se dostane důležitá lékařská dokumentace do ruky a ona ji někam založí, ani neví kam, no a pak ji prostě nedoporučeně odešle... Jsem jí řekla, jestli si je vědomá, že když ona to o tři dny pozdrží, tak mě se to přehoupne o MS cyklus a IVF se mi odsune o měsíc, který budu na PN doma 😒

elana
2. říj 2009

No, to je výborný, fakt. A nejhorší je, že se můžeš vztekat, brečet bezmocí a nakonec i oprávněnou lítostí nad tím, že kdyby to šlo jak mělo a měla jsi už dvouletýho caparta, tak o žádný lázně z milosti nestojíš......ale všechno dohromady je Ti to akorát houby platný.

len
2. říj 2009

No právě, sprostý nadávky už jsou jediný, co můžu použít a vyventilovat se, ale ještě navíc ne na ty babizny, od kterých něco potřebuju 😀
Dneska je to přesně rok, co jsem začala svou první stimulaci na IVF, jsem si to mohla do třetice všeho dobrýho zopáknout 😒 Takový pitomý myšlenky se člověku honěj v hlavě, jsem teda ráda, že nevím, co bude za další rok-dva, protože kdyby mi o Vánocích 2005 řekli, že ještě 2006 budeme bezdětní, a to dokonce ještě minimálně další troje Vánoce, šla bych si asi hodit mašli už tehdy 😀

len
2. říj 2009

Jo a kdyby mi loni, když jsem byla těhotná, řekli, že za rok nebudu mít ani dítě, ale dokonce ještě přijdu o práci a nikdo mě nebude chtít, asi bych je poslala s hodně velkým výsměchem do háje 😀 Aspoň ten chlap, to je taková moje stálice ve zlých dobách 😉

elana
2. říj 2009

Hm, mi to povídej...my teda o rok (a mnoho cyklů) míň...ale i tak už je to dlouhý a když mi těhule na "mých" diskuzích říkají, jak mi závidí masáž a to a ono...tak akorát zatínám zuby, protože tohle všechno jsem si vymyslela a udělala z toho z nouze ctnost. Místo abych byla nějaký 22.tt a řešila genetický ultrazvuky, tak řeším bahno a plyn🙂 A o Tobě ani nemluvím 😒

Nic, konec litovacího okénka. Prostě Len, už není moc příležitostí, kde to můžou zkazit, tak já stále jsem optimistická a stále věřím, že když už ne spolu, tak se Zulikem se tady potkáte.

elana
2. říj 2009

Jo no...ten Tvůj pracovněpotratový veletoč byl opravdu ukázkový.

veria
2. říj 2009

Elano, a jak se ti tam libi?

elana
2. říj 2009

Verio, ale jo, už se mi tu líbí. Prvních pár dnů bylo takových o ničem, přijela jsem, druhý den byl svátek...ale pak se to rozběhlo a teď se celý dopoledne a kousek odpoledne nezastavím.

len
2. říj 2009

Jo, se děsím, co se ještě stane, protože minimálně tu práci jsem opravdu brala jako velkou stálici. Mně tam vychvalujou do nebe, přemlouvaj, abych vedla celý oddělení, no a když se nechám ukecat, tak za čas to oddělení škrtnou. Opravdu se snažím si to nebrat osobně, jako že jsem to oddělení zruinovala já 😀 (samo že nezruinovala 😉 )

Jinak jo, když mám svoje nejvíc ublížený náladičky, tak si říkám, že si nikdo nemá co stěžovat, že je mu v těhu blbě, protože to znamená, že je těhu. Že nemá naříkat nad financema, když já bych se zadlužila jak za dva baráky, jenom kdybych mohla děti mít. Že mi nemaj co závidět dovolený a spaní do deseti, protože to, že už tři roky nikdy nebyly a pořádně nespěj, je z důvodu, že maj děti. A pak bych si za takovýhle pitomý úvahy pořádně nafackovala, protože každej má něco a mně až na tu absenci dětí absolutně nic neschází 😉 A jakožto bezdětná zatím nepovažuju děti za smysl života, bez nějž nelze existovat. Evidentně lze 😀

Takže sorry za moje filozofický výlevy, takhle se u mě v poslední době projevuje PMS 😉

elana
2. říj 2009

Leni, já mám do MS ještě nějakých 10 dnů a pod ten odstavec č.2 bych se podepsala z fleku🙂 Až teda na tu poslední větu...já zatím nedospěla do stádia, že věřím tomu, že žít se bez dětí dá. Jako dá, samozřejmě že člověk na bezdětnost neumře...ale...no prostě jsem to ještě nepobrala a myslím že nikdy nepoberu. Potká-li mě to, budu mít asi na smrtelném loži dojem, že jsem tu stejně byla zbytečně🙂 Ale tak snad ne, pořád se uklidňuju tím, že reálně dobrovolně bezdětný zůstává opravdu málo žen a já jsem vlastně zdravá mladá 😉 holka, tak proč bych to měla být právě já.

len
2. říj 2009

Jsem myslela, jako že už tak žiju pár let (byť mi to tehdy přišlo nepředstavitelný) a zatím to jde, zase jsme toho zvládli hromadu, co by s dětma nešlo... Ale třeba za deset let budu mluvit jinak, jenomže za deset let už budu asi po přechodu 😀 A doufám, že s dětma po přechodu 😉 Asi mi hodně velkou facku dala ta práce, protože tam jsem se mohla realizovat a byla nějak užitečná. Teď nepracuju, neplatím daně, beru nemocenskou a ani se to netváří, že budu vychovávat nějakýho daňovýho poplatníka 😒 Sedm let na vejšce a teď jsem prostě značně neužitečná, to mě asi štve nejvíc 😉