Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

jerryna
6. pro 2012

@bara55 Tak já mám pokaždý mražáčky, ale jen jednu dávku. Poprvé jsme měli 3 zmražené a rozmrazili se 2. Teď máme jedno embryjko, takže je to taky sázka do loterie, jestli se rozmrazí nebo ne. Snad se tentokrát zadaří. 😉

bara55
7. pro 2012

@jerryna aspon ta naděje,že neco je v tom mražáčku je krásná!!! To já vždy když jedu na OPU modlím se aby bylo aspon na zavedení nějaké zralé a oplodnilo se....je to hrozný.Nikdy v životě mne nenapadlo,že budu zrovna já řešit někdy v životě něco takového. ☹ ☹ Ale jednou nám to snad vyjít musí ne??? 😉

jerryna
7. pro 2012

@bara55 To máš pravdu. Naděje je strašně důležitá! Akorát v poslední době mě to nějak opouští. ☹ Snažím se věřit, ale už to příliš nejde.

vysocanka
17. pro 2012

@bara55 A NENAPISE A NENAPISE :DDD

bara55
19. pro 2012

@vysocanka ahjoky. Proooomin ale já já tu přes 2 týdny vubec nebyla ☹ Tak lázně už mi schválili tak už se moooooc teším. Jedu 25.1.2013. A co ty?? Něco nového?? Já jsem na tom s tou naději stejně.Ale to jsme asi všechny stejně na tom tady 😢

vysocanka
19. pro 2012

taky jsem na tom byla stejne.. to je super ze to schvalili, urco si to uzijes, je tam uzasne.. jednou tam vezmu deti na dovolenou a budu vzpominat jak krasne mi tam bylo!!! pridam si te do pratel mohu?
@bara55

bara55
30. pro 2012

@vysocanka tak do Františkovek nastupuji od 27.1.-17.2 jupijupijááááá 😀 😀 😀 Mám radooost

vysocanka
30. pro 2012

@bara55 je ty se mas to ja budu tak nejak rodit 🙂))))) tak mne informuj jak se ti tam libi

adenka84
30. pro 2012

@bara55 tak si to tam krásně užij....já tam byla 2x... naposled v listopadu 2010 a v únoru 2011 na mě vykoukli ty naše vytoužené // čárky..sice na 4 pokus IVF..ale hlavně, že se zadařil..a vše vyšlo..přeji ať ti lázně také pmohou k vysněnému děťatku 🙂

bara55
2. led 2013

@vysocanka ok..urcite budu informovat 🙂)

bara55
2. led 2013

@adenka84 my po laznich pujdem n 3 posledni pokus tak snad bude opravdu posledni :-/ Dekuji ti 🙂

vysocanka
2. led 2013

@bara55 tak to ti taky moc preju a vam na nic neprisli? imuno genetika a hematologie ok?

vysocanka
2. led 2013

@bara55 kamaradka co byla se mnou v laznich na posledni pokus taky otehotnela a ma krasne dve holcicky 🙂 takze verim ze i tobe se zadari!! nadeje umira posledni hlavne jestli jste absolvovali vsechny vysetreni a neni zakopanej pes v nejaky hlouposti. jako treba my meli sme na sebe protilatky a museli sme jezdit do Prahy na imunologii, proto se nam ani nepovedlo to IVF.. proste to neslo.. az po lecbe.. vim i ze holky hodne maji problemy s krvi a tak.. napis klidne do zprav..

adenka84
2. led 2013

@bara55 tak to ti moc a moc držím palečky...mě gyndař v lázních řekl, na další pokus co nejdříve..ještě v lázních jsem si domlouvala v centru dlaší pokus..obědnali mě na pohovor ještě v den mého odjezdu...domů jsem odjížděla 2. prosince a 23. prosince jsem začínala se stimulkou (tenkrát sjem měla por změnu dlouhý protokol) ..sice se v centru na to moc netvářili, ale vyhověli mě a vypaltilo se..mohu se zeptat do jakého Hotelu jedeš? já byla v Monti..měla jsem za lékaře Kozmu byl celkem pohodář jen velký puntíčkář..🙂 přeji krásný pobyt..

adenka84
2. led 2013

@bara55 přesně jak píše
@vysocanka chce to mít všechyn vyšetření vyběhané a nejlépe jet do lázní až po výsledkách...100% by jsi měla mít za sebou imunologické a genetické vyšetření..

vysocanka
2. led 2013

@adenka84 ja jsem jim rekla ze do druheho pokusu bez toho nepujdu sice se na me koukali jako na blazna ale nakonec jsem si to vyrvala a samozrejme se problem nasel.
proto se mi embrya prestala vyvijet uz mimo telo. a nedoslo ani k transferu
@bara55

adenka84
2. led 2013

@vysocanka mě sami na imunologické a enetické vyšetření v centru poslali hned po první nezdařeném pokusu IVF a po první nezdařeném KET..takže vlastně jako u tebe před druhým IVF

moc dobře, že s etím tvůj problém vyřešil a hlavně, že to dobře dopadlo...přeji ti krásné a především bezproblémové těhulkování zakončené co tím nejkrásnějším zážitkem 🙂

elis6
3. led 2013

ahojky,tak Františkovy lázně mohu doporučit,byla jsem tam loni v květnu a nemohu si je vynachválit,krásně čisté město a plno krásných zákoutí oproti Karlovým Varům atd.,je nejlepší tam jet třeba ještě s nějakou kamarádkou,ale i tam za tu dobu si najdete spousty kamarádek,měla jsem tam pobyt 3 týdny a lékař mi na mou diagnosu doporučil ještě týden takže 4 týdny plného odpočinku,relaxu,hudby,tance prostě super.Většinou po přijetí na recepci si vyzvednete papíry se kterými jdete k lékaři,který vás prohlédne,změří tlak a optá se na vaše problémy a co vás momentálně bolí nato vám do večera vystaví podle toho procedury na tělo,já jich měla 4 až 6 denně od koupelí až po masáže ,bazény a zábaly na ruce ,limfodrenáže atd.,vše se odehrává dopoledne a odpoledne máte volný program takže opravdu mohu doporučit a přála bych je každé ženě pro odpočinek🙂

bara55
5. led 2013

@vysocanka genetika je naprosto v poradku a na imunologii mi rekla ze taky jo, jen mam trochu vyssi pocet NK bunek ale pry to mohlo vylitnout i ted...tak snad jim muzu verit ze to neni nic hroznyho nebo???? 😒

vysocanka
5. led 2013

@bara55 kez by... moc ti to preju aby ti to klaplo u nas byl teda zakopanej pes v ty imunologii a taky mame uplne na draka teda spermiogram
respektive morfologii, pri IVF kdy se povedl lukasek po ICSI tak byla uz jen 1% ...

bara55
5. led 2013

@adenka84 jedu do hotelu Pawlik,pac to je v zime a moc na courani po venku to nebude asi kdyz bude kosa 😒 Tak aspon je tam kopec zabavy pod strechou a i procedury mam v Pawliku takze vsude jen v pantoflich....tak snad jsem si vybrala dobre 😕 😝

bara55
5. led 2013

@vysocanka a co ti nasli na imuno??? neco kuli cemu to narusovalo IVF???? 😨

bara55
5. led 2013

@elis6 tak to je super programek...to se mam na co tesit...taky uz odpocitavam dny 🙂)

vysocanka
5. led 2013

@bara55 meli jsme oba imuno problem manzel si vytvarel pritolatky sam proti vlastnim spermiim a to jak v krvi mu to prokazali tak v seminalni plazmě a ja byla zaroven na jeho sperma tez alergicka. takze oba prelecili nejakymi sracemi silenymi, hodne sme oba pribrali, ale pomohlo to

vysocanka
5. led 2013

@bara55 ja jsem byla v Savoy asi je praktictejsi treba DUBEN kvuli prochazkam pujcovaly jsme si s holkama i kolo ale i tak je tam krasne. Hned bych tam jela zase 🙂 nikdy na to nezapomenu bylo to uzasne!!!

bara55
5. led 2013

@vysocanka faaaakt???? Tak to cucim ☹ To je divny, protoze na vysetreni na imunoligii poslala doktorka z Caru jenom mne...manzela nee ☹ Pry ze ma spermiogram celkem v normalu tak aby vysetrili jenom mne

vysocanka
5. led 2013

@bara55 tak to bych rekla ze je polovicni lecba :(

bara55
5. led 2013

to vazne??? Tak ted mam o cem premyslet ☹ Jeste jsem se doktorky ptala zda nemuzeme jit oba dva a ta mi rekla ze to neni treba

bara55
5. led 2013

@vysocanka stejne nechapu...vzdyt nam brali v Caru milionkrat krev na vsechno mozne, tak tam by museli prijit na to zda na sebe nemame nejakou reakci,alergii nebo neco podobneho????Nebo ne??

vysocanka
5. led 2013

@bara55 ja si myslim ze na tohle asi nemaji v Caru zarizeni nebo aspon u nas ne proto sme museli do te Prahy tam nam brali kazdemu asi 5 zkumavek krve :/ to ti fakt nepovim mohla bych ti dat cislo na dr Malickovou aby ses zeptala na jeji nazor. ta nam moc pomohla a vim ze mame LUkaska diky ni. S takovym pristupem se clovek malokdy setka