Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

cuddle
10. únor 2012

@blazu jo urcite, utika to hrozne rychle, my uz jsem tu pomalu 14 dnu , za chvilku budeme balit....to je rychlost - jen pak zase zpatky do normalniho pracovniho procesu bude problem 😀 😀 😀 asi si rovnou pozadam o nove lazne, treba muzu jet 2x za rok 😀 😀 😀

blazu
10. únor 2012

@cuddle Návrat bude asi krutý 🙂 Jinak kdyby tě napadla nějaká rada, bez čeho tam nemůžu být nebo nějaká užietčná informace, tak dej určitě vědět ;)

cuddle
10. únor 2012

@blazu no vem si dost veci , preci jen mesic je mesic 😀

blazu
10. únor 2012

@cuddle no nejspíš abych vzala celý šatník :D

cuddle
10. únor 2012

@blazu no ja balila myslim 3x - porad jsem to prebalovala, aby se mi to vlezlo , nakonec jsem nevzala 2 zimni bundu, ale dala tam zupan, ktery jsem zatim ani nemela na sobe...bundu taky nebylo treba, boty mam 2 , normal obleceni k jidlu a na procedury, neco co se ti bude dobre oblikat, vyslikat - nejlip teplaky na gumu 😀 😀 😀 😀 porad jen oblikas, vyslikas - no ja teda ted vyuzivam i puncochy, salu, rukavice, cepicu jak porad prechazis
knizky na cteni na procedurach at necucis jen tak do zdi 😉

jara
10. únor 2012

@luca77
@cuddle holky, děkuju za info.🙂

blazu
10. únor 2012

@cuddle ještě mi pověz jaký máš typ pokojíku a jak to tam vypadá ? 🙂

jara
10. únor 2012

@cuddle a ty jsi si připlácela za nadstandart a kolik to bylo?? Máš jednolůžkáč? A jaké složení lázeňčanů tam tak je?? Spíš starší spoluobčané???

ahojkyholky
10. únor 2012

@cuddle tak koukám,že o proti loňsku už jsou i nějaké změny,my jsme polévku dostávali na stůl,nebyla volně k nabrání a snídaně byly na rozpis né bufetovým stylem.Ty pokojíky v podkroví se mě zdály hezčí a pak ty s výhledem na park,já měla zastrčený jednolůžák s výhledem do dvora,sic byl větší,ale na tom nezáleželo,bylo krásně tak jsme na pokojích moc nepobyli.

cuddle
11. únor 2012

@blazu my mame 2 luzak - postele samostatne , jsme uplne nahore v hotelu Adler, cili ne v tech bocnich castech, treba Radbuzu pry otviraji az nekdy v polovine brezna
jinak vejdes, chodbicka s vesakem a skrini , dvere do koupelny - sprcha, wc, umyvadlo
a druhe dvere do pokoje - dalsi skrin, mame teda kazda svoji, 2 postele, 2 nocni stolky, psaci stul, 2 zidle a 2 kresilka, konferencni stolek a telka ( pod ni je ve skrince lednicka ), bez balkonu, ty jsou jen v nekterych tech nej pokojich v 2 patre, jinak mame pokoj jakoze smerem do toho parku , ty standartni jsou do dvora a mensi

cuddle
11. únor 2012

@jara za ty 4 tydny kolem 2250,- tak nejak presne si to uz nepamatuju , ale najdes to na strankach , ten standart je bez doplatku , ale nebyly zadne volne v terminu kdy jsme chtely jet
jinak vetsinou Nemci , v parech kolem 60-70 let , nejaky lide na KLP - srdcari, zenske kolem 50 ( vetsinou po vyjmuti delohy ) a pak nejaky holky mlady, ale prevazuje starsi osazenstvo
ted prijeli nejaci lide na Valentynsky vikend, ale taky spise pary kolem 40-50 let

cuddle
11. únor 2012

@ahojkyholky no ty bufetovy snidane jsou novinka od naseho nastupu, asi se jim nechtelo chystat nadvakrat, takze si vybirame vsichni ze stejny nabidky
s pokojem jsme spokojene, je prostorny , uplne vyhovuje

blazu
11. únor 2012

@cuddle ja mám bydlet v tom komfortu, tak jsem zvědavá jaký bude. Ještě mi pověž kolik tak procedur za den máš ?

blazu
11. únor 2012

@luca77 sleduju, že máme skoro stejný termín - ja přijedu 28.2 - taky do Adleru 🙂

gammaray
11. únor 2012

@cuddle zdravím lázenskou povalečku 😀 😀 takže koukám spokojenost,to je dobře....já ti to říkala 😉 užij si to a pak hupky dupky na ket 😉

jara
11. únor 2012

@cuddle tak to je opravdu za hubičku.. 😉 starší lidé mi nevadí a třeba si trochu opráším němčinu.. 🙂

cuddle
12. únor 2012

@blazu jak ktery den v prumeru 3-4 , nekdy 3 nekdy 5 zalezi jak to vyjde...

blazu
12. únor 2012

@cuddle děkuju za info 🙂

kocourkov
12. únor 2012

Ahojky dostala jsem doporučení od lékaře ná lázně a jedu poprvé v hlavě se mi honí co sebou co je nutné a co mít nemusím. a taky bych se chtěla zeptat jak dlouho trvá všeobecné zdravotní pojištovně schválení a dá se to nějak urychlit díky všem za info

sluniiickooo
12. únor 2012

Jééva holky... jak si to tady pročítám tak už tam chci být.... a pojištovna stááááále nič... :\ :DDD už se moc těším tak doufám, že už si s tím termínem pospíšiii.... mám jednu otázku župan si teda sebou brát nemusím ? zabere totiž hoodně místa ......

luca77
13. únor 2012

Tak zvací dopis je doma...nástup 26.2. mezi 11 - 13h.

@cuddle jak je to tam s wifi? Možná,že už jsi tady o tom psala,ale ptám se znova.Kdyby se náhodou někdo obětoval a půjčil mi noťas 😉 Jsou tam v okolí nějaké obchody..vím,že je tam Lidl. Je tam pizzerie? 🙂 Bankomat České spořitelny,tabák? Chodíš někam cvičit,třeba do Fitfora -na zumbu? Nevím,jestli se to vůbec může,jestli by spíš člověk neměl být v klidu. Už jedete třetí týden,ty jo utíká to...já doufám,že mi to tam bude také tak utíkat...nejraději ještě rychleji 🙂

luca77
13. únor 2012

@blazu jj,o dva dny tam budu dříve 😉

blazu
13. únor 2012

tak už i mě přišel zvací dopis z lázní 🙂

janule20
13. únor 2012

Ahoj holky🙂 tak mám schválené FL v termínu od 28.2 - 27.3.2012 v hotelu Adler. Jen se bojím odloučení od rodiny a přátel☹ doufám, že tam budou super lidičky a ty 4-týdny mi utečou jako voda!

PS: doufám, že pořádání narozeninových večírku je povoleno🙂 tak kdo má podobný termín pobytu pište!!!! ať neslavím narozeninky sama😉

luca77
13. únor 2012

@janule20 Ahoj,já odjíždím do Dr.Adler 26.2. a taky se bojím odloučení od rodiny a přítele 😢 .Nejsem zvyklá být někde takovou dobu mimo domov,ale hned ten další víkend přítel dorazí na návštěvu a pak asi ten třetí víkend naši s bráchou.Hold to tam budeme muset přežít 😉

blazu
14. únor 2012

@janule20 Ahojky, já mám úplně stejný termín jako ty a taky budu v Adleru 🙂

cuddle
14. únor 2012

@luca77 wifi dole ve spolecenske mistnosti zdarma, pokud chce na pokoji 100,- na tyden
Lidl je na konci mesta cca 1,5 km asi bych rekla, jinak tady primo je drogerie Teta, pak nejaky 2 mensi potraviny, ale sezenes tam vetsinu veci bez problemu, PNS je za rohem od Adleru , vedle je pralinkarna a kniha
Pizzerii jsme teda fakt nehledali, protoze mame obedy, vecere kazdy den , a na svacinku jsme si vybrali ovoce k obedu a nekdy si koupim jogurt nebo kefir jinak fakt staci co nam davaji tady, nekdy zajdeme na dobrou kavu a domaci dortik - nejlepsi v Pawlikovi v baru - jinak vsude jinde moc nakoureno a dortiky takove nijake , v pawliku maji vlastni cukrarnu a denne cerstve - vyber cca ze 4 druhu a moc dobre i kava - jinde co jsme byli to byla hruza , kafe bez chuti, dortik olezlej nebo preslazenej, a hlavne nakoureno tak, ze se tam nedalo vydrzet....
bankomat CS je kousek od parku myslim na rohu Americke ulice, dejme tomu 8 min pesky od Adleru
na Zumbu nechodim, vzhledem k tomu, ze je to ta narocna a ja bych mohla max tu Gold, ale spolubydlici byla jednou na joze ( rikali vhodna pro zacatecniky ), no vratila se s tim, ze je to ta pod lampama a ze po roce a pul cviceni jogy byla uplne hotova....
priplatila jsem si 2x tydne cviceni v bazenu a reknu Ti docela jsem i rada, ze se po procedurach odpoledne natahnu nohy a jsem v klidu , nebo jdeme na prochazku

cuddle
14. únor 2012

@janule20 neboj utece to jako voda
myslim, ze tu mel nekdo narozeniny a dokonce jsem videla nejaky dortik na stole, vse je o domluve - jsou tu moc vstricni a ochotni - kamardka pozadala o ovesnou kasi na snidani a na druhy den ji pro ni udelali
ja v ramci diety dostavala taky uplne jine jidla nez ostatni - nebat se zeptat a domluvit

elana
14. únor 2012

@sluniiickooo župan určitě ne 😉 všude jsi buď nahá nebo jdeš hned do prostěradla

sluniiickooo
14. únor 2012

Holkyyyyyyyyyy............... takže nástup mám 28.2. jupíííííííííííííííííííííí ;))) dneska mi volali, že jim přišel z5 zvací dopis(bydlím totiž ve škole-to bude tím) juhuuuuuu už se mooooooooooooooc těšíííím... a ským tam teda budu? ať vííím 🙂)