Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

blazu
24. únor 2012

@peggy12 ahoj, tobě změnili termín?? Nevadí, však se nám ozveš a dáme "rande" jindy 🙂

peggy12
24. únor 2012

@blazu termín a ubytování jsem si změnila já, chytla jsem nějakého zvracícího bacila, a jsem z toho totálně vyčerpaná 😝

pupidu
25. únor 2012

@peggy12 Jedu nejdřív k našim a pak přes Prahu do FL - busem

peggy12
25. únor 2012

@pupidu tak to mě fakt mrzí, že nejedu teď, já měla původně v plánu, že v pondělí přespím u ségry a v úterý pojedu z Prahy busem v 9:15 do FL, a s tou prací to mám také stejné, jako Ty 😉

petrabrno
25. únor 2012

Holky, s tou dopravou, oni teď nabízí přímé vlakové spoje z některých měst, mrkněte na jejich stránky nebo se tam zeptejte. Jezdí to ale asi jen některé dny...

jara
25. únor 2012

@redmama @petrabrno holky, děkuju...zatím vše ok, chodím i normál do práce...v úterý jsem objednaná k Dr. na ultrazvuk, tak jsem zvědavá!!! 😉 jen mě překvapuje, že 29.DC jsem už měla test silně pozitivní...myslela jsem, že se čárka teprve dobarvuje....jinak lázně mě lákají stále..ale pro zdravýho prďolu se jich i vzdám. 😉

cuddle
26. únor 2012

holky vsem co odjizdite hezky pobyt, ja uz jsem doma - na podzim bych klido jela znovu 😀 😀 😀

sluniiickooo
26. únor 2012

@cuddle a jak bylo 🙂 odpočinula jsis? 🙂

sluniiickooo
26. únor 2012

@blazu, @pupidu, @janule2 devčataaaaa tak ještě zítra a už je to tady.... jsem strašně nervooozní ze všeho je to mazc prostě :D uuuaaaa.....

luca77
26. únor 2012

Ahoj holky,zdravím z Fr.Lázní přímo z Dr.Adlera.Je tady spousta němec.důchodců...jenom dnes jich nastupovalo 40 a 5 čechů 😉 Jinak se tady spíše zatím rozkoukávám 😉 Na pokoji je na mě celkem vedro,tak jsem ztlumila topení a to i v koupelně,tak uvidíme...jestli jim to funguje.

mimco
26. únor 2012

Ahoj holky, já jsem byla v Františkách od 5. 4. lo%nského roku a můžu říct, že to byly jedny z nejkrásnéjších týdnů v mém životě 🙂. Bydlela jsem v Belvederu, měla jsem připlacený jednolůžák a byla jsem maximálně spokojená. Skvělé služby, skvělé jídlo a každou proceduru jsem si maximálně užila. Starali se tam o nás jako o miminka. Hned bych se tam vrátila. První týden jsem se taky rozkoukávala, byla jsem sama mladá mezi důchodcema, ale další týden přijely dvě mladé holky a s těma jsem pak trávila veškerý volný čas. Chodily jsme do aquafora, na kafíčka a večer do Gruzie 🙂. Všem co se rozhodujou jestli jet říkám neváhejte!!! ejlépe strávený čas a nejlépe investované peníze. No a výsledek? Ten spinká vedle mě v postýlce 😵. Poslední menstruaci jsem měla v lázních, pak už nepřišla 😉.

blazu
27. únor 2012

@sluniiickooo, @pupidu, @janule... holky tak už se nám to krátí, jak píše slunicko i já jsem nervozni - mooooc 🙂 takže všechny dobře dojeďtě a v úterý v 18 na recepci se na vas budu těšit ;)
@luca77 mládí přijede v úterý ;) :D

peggy12
27. únor 2012

@luca77 Ahojky, neboj se, holky už za Tebou zítra přijedou, já na vás všechny budu zítra v 6 večer myslet, a pak dorazím osobně 18.3. No, to se ani nedivím, že jsem nemohla sehnat místo přímo v Adleru, já myslela, že tam budou jen samé mladé holky, páč mi říkali, že lázeňský dům Adler se specializuje na gyn. problémy, tak proč tam jsou ti důchodci 😒 ....asi mám špatné informace.

peggy12
27. únor 2012

@blazu, @sluniiickooo, @janule21, @pupidu přeji pohodovou cestu, dorazte v pořádku, a pak mě prosím průběžně informujte, ať vím, na co se mám připravit. Holky, já mám největšího nerva ze vstupní prohlídky a procedur (masáže...), kde budou chlapi 😠

peggy12
27. únor 2012

@cuddle vítej doma, to teda uběhlo, určitě je v lázních super, že už plánuješ další pobyt, hlavně, aby lázně pomohly a myslím si, že už splnily svůj účel jen tím, že jsi si odpočinula a vrátila se v dobré náladě 🙂

tara1307
27. únor 2012

Ahoj všem, nejedete náhodou někdo v termínu 25.03? mám být ubytována ve Třech růžích...nevíte některá jaké to tam je?Jsem trochu nervózní a tak mám spousty otázek 🙂 přeji hezký večer

janule21
27. únor 2012

@pupidu
@luca77
@blazu
@sluniiickooo
Ahoj holky, tak už jsem konečně nacpala všechny věci do kufru a jdu si lehnout, snad brzy usnu.
Zítra vstávám ve 3ráno a hurá přes celou republiku!!!!
Už se na Vás těším, tak zítra 18hod. u recepce 🙂 AHOOOOJ 🙂 🙂 🙂

gammaray
28. únor 2012

@luca77 Guten tag,frau Luca....schonen aufenthalt in Franzenbad 😀 😀 krásně si to tam užij a hlavně,at pomůžou 😉

gammaray
28. únor 2012

@peggy12 ahoj...jaké pak nervy 😉 😉 ? vstupní prohlídka je úplně v pohodě a na masáže jsem já měla ženskou 😉

peggy12
28. únor 2012

@gammaray ahojky, mě ségra říkala, že na Adleru jsou doktoři a maséři jen chlapi, a já jsem dost velká stydlivka 😠

len089
28. únor 2012

Ahoj, chci se zaptat těch co byli v lázních na procedury. Byla jsem v Luně a deně jsme měli 2 max 4 procedury ale ty 4 jen asi 3x za celý pobyt. Trvali 10 až 15minut takže bylo běžný že za pul hodiny jsme to měli zasebou.
Jaký byli procedury v jiných lázenských domech? napříklat uhličitá koupel - mi jsme vlezli na 15 min do vany a pak se ani neleželo. Masáž byla 10ti minutová takže jsme ani nepostřehli že se něco děje 😉
Nevím jestli tam ještě pojedu ale asi bych šla do jiného lázenského domu, tady bylo dobrý že se nikam nepřecházelo. Nedávali ani tanpony nebo rašel. koupele, rašelinový zábal jenom- ohřáli placku dali jí do igelitu na záda položili ručník a na to tu placku .
Představovala jsem si to trochu jinak ale nevim třeba to takto dělaji všude 🙂

bekyna
28. únor 2012

No, vás v té Luně dost ošidili, já jsem měla víc procedur a neexistovala uhličitá koupoel bez zábalu a odpočinku.

bekyna
28. únor 2012

Máte už někdo zajištěné ubytování hodně dopředu? já bych měla mít nástup 5.června, pokud mi to pojišťovna schválí. Dosud s tím nebyl problém, ale letos už mají být změny v indikačních seznamech. Tak uvidíme.

bekyna
28. únor 2012

tara1307
Ve Třech růžích jsem byla, dostaneš klíč od domu a od pokoje. Ubytování je pěkné, na procedury všude blízko, na jídlo na Adler taky. Byla jsem spokojená.

elana
28. únor 2012

@len089 no tak to nedělají...já byla teda už před 2 roky, ale nemyslím, že by kvalita až tak klesala, aby tomu tak jak v té Luně bylo teď všude 😝 Procedury naopak 3-4 denně minimálně, často první začínala v 6:50 a do 13:00 jsem se taktak zastavila na snídani a na oběd, uhlička 20 minut koupel, odpočinek jak dlouho se chtělo (takže minimálně 15 minut, než jsme věděly, že tam přijde další vykoupaná, máme k dispozici), vaginální tampony se souběžnou koupelí 3x týdně, vaginální irigace taky 3x týdně (ty dny, kdy nebyla slatina, nesmí se to kombinovat dohromady), do toho různě proloženo masážema, šlapacíma bazénkama, cvičením, parafínem na ruce (to byl spíš relax, s léčbou to samozřejmě nemá nic společnýho), bazénem, plynem, někdo měl i plynové injekce atd....na toto bych se normálně zeptala na zdravotní pojišťovně, zda ví, že jsou klientky v tomto LD takhle šizeny 😕

ahojkyholky
28. únor 2012

@len089 když si dáš práci pročíst tuto diskuzi tak se tu už řešil lázeňský dům Luna,nevím přesně,možná tak datumově někdy před rokem,holčiny to řešily přímo v lázních se zdravotní pojišťovnou a myslí,že byly nakonec ubytovány na jiném lázeňském domě,který spadá pod společnost Františ.Lázně.Určitě ti nebylo dopřáno co by dopřáno mělo být. 😠
@peggy12 pokud budeš na Adleru budeš mít vstupního lékaře a to dr.Kozmu nebo primáře Albla pokud se nic nezměnilo.Lékařka tam je,ale ta obstarává děvčata ze Savoe.Jinak masérky tam byly ženy,jen jeden mladý a to byl fyzioterapeut a chodil i na cvičení do tělocvičny.Další chlap byl na bazénkách,kde jsi šlapala vodu v kalhotkách a triku,takže pohoda a byl příjemný,neškodný,žádný čumitel 😀 ,horší byl na podvodních masážích,ale ty měl málo kdo ten se rád díval co říkaly holky.Ničeho se neboj,zůstanou krásný vzpomínky.

pusak
28. únor 2012

@peggy12 ahojda, já na adleru byla letos přelom srpen/září . Doktoři tam jsou chlapi, ale není se čeho bát, já měla dr. Kozmu a ten byl fajn. A masáže - celkové nevím, já měla jen záda a tam je sice masér, ale není to žádnej úchylák, takže se není čeho bát. Navíc na té částečné masáži si necháváš i podprsenku 🙂 tak žádné obavy a vzhůru do lázeňského dění !!! 🙂 a pokud pořád jedou program dokola, tak vřele doporučuju jazzový koncert 🙂

tara1307
28. únor 2012

@bekyna moc děkuji těším se tam, jen mi prosím ještě poraď jak vypadá ten nástupní den?Můžu se po přihlášení vydat ven a jsou nějaké ubyotvací podmínky?nezlob se za tolik otázek 🙂 díky

petrabrno
28. únor 2012

@bekyna Nový indikační seznam bude nejdřív 1.7.2012, do té doby zůstává všechno při starém, nemusíš mít obavy 😉