Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

ladus77
6. dub 2010

Ahoj holky, tak prohlidka u doktorky uplne v pohode dnes jsem zacla prvni procedury. Na 11h letim na slatinny tampon a bahno...joj, to bude. Tak rychle k dotazum - zima tu neni, ja bych kozacky nebrala, spis sportovni veci, vetrovku, nepromokavou bundu, nejake mikiny... Je hezky, slunicko, nerekla bych ze se to moc lisi od zbytku republiky, mozna jeden, dva stupne.
Zamek na kolo urcite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V te mistnosti na kola je tyc a tam si to sama musis primknout! JInak dneska asi poprve vyrazim, jsou tu krasne stezky a klidne silnicky, parada, hlavne zadne kopce! Bude to super jestli kolo vezmete, zatim jsem tu s kolem sama. Jidlo vyborne, na pokoji teplicko, pohoda, fakt se teste...musim letet bahno uz na me tesi... 😀 😀 😲

lida65
6. dub 2010

Ahoj holky,
byla jsem už víckrát v FL v dubnu a květnu, tak bych mohla poradit, že je určitě dobré si vzít teplejší bundu. Je fakt, že jsme se i koupaly začátkem května venku na Americe, ale to byla vyjímka. Také jsem si musela koncem května v dalším roce nechat poslat zimní bundu a určitě si ji vezmu zase.
Letos jedu 25.dubna, tak se už těším. Stihnu lampionový průvod, ohňostroj a čarodějnice 30. dubna a slavnotní zahájení lázeňské sezony 15. a 16.května. To bývá moc pěkné. Ale ve Františkových Lázních je krásně pořád. Přeju pěkný pobyt!

alena36
6. dub 2010

ahoj, tak už jsem se seznámila i s tulikem, takže je to tu veselejší. Dneska ráno byly -2, takže teplejší bundu určitě, zítra má být 15, tak je to takové složité, ráno zima a odpoledne teplo. Jinak procedury pohoda, uvidím jak se to bude stíhat, někdy to vypadá, že budu muset letět, ale zase někde tě vezmou i dřív, pokud přijdeš, takže snad nic nezmeškám. Všechno je tak do 10 minut chůze, asi nejdál je to z Pawliku do těch Luisiných lázní, zítra mám od 12 a pak od 13.20, obě v těch Luisiných a musím stihnout mezitím oběd, tak to jsem zvědavá. Jinak na všech procedůrách jsou moc hodní a ani těch slatinných tamponů se nebojte, není to tak hrozné, jak to někdo líčí. Skvělý je parafínový zábal, kdo má rád teplo, tak si přijde na své. Je lepší si připlatit za jednolůžák, když jseš utahaná, natáhneš se a nemusíš se nikoho dovolovat nebo se na někoho ohlížet.

steffi13
6. dub 2010

ahojky kočičky 🙂 ,
Lenitko-a co ty už máš zbaleno?jedeme stejný den tak se ptám jestli si dál víc než já 😝 kolo beru určitě jen musim koupit zámek to je dobře,že Alča zjistila jinak bych ho nevzala 😉

steffi13
6. dub 2010

to byla Ladus stim zámkem to jsem ale koza 😉

bubanek
6. dub 2010

Ahojky,

teda vy jste sportovkyne🙂) ja teda kolo nemam a ani bych nejak v Praze nejezdila..Kazdopadne jsou tam pujcovny a jinak asi budu davat i aerobik a s vama aspon kaficko nekde nebo pokec!!!

Evik

lenitka
7. dub 2010

Ahoj holky,

jo steffi včera jsem si komplet zbalila, mám kufr a cestovní tašku a ještě potáhnu noťas a to kolečko. Zdá se mi že toho mám jak na severní pól, ale věřím že tam takhle obležená taškama nebudu sama.

A co naše lázeňačky?

tulik1
7. dub 2010

ahojky holky, tak jsem konecne odchytila volnej net v pawliku, svuj pocitac uz jsem si poslala dom, tak jsem zavisla na hotelovym 🙂, za chvilku mastim na dalsi proceduru, ale chci vas jenom pozdravit a vsem co se sem chystaji trosku zavidim, je to super, utika to jako voda, ja uz jedu v nedeli dom .... jasne ze se tesim, ale jeste bych tu i nejakej den vydrzela. dneska tu je krasne, azuro, slunicko, venkovni posezeni v kavarnickach, no proste skoro jak na dovce ..., tak se mejte krasne a zatim papa, jdu sebou prastit do slatiny 😉

ladus77
7. dub 2010

Ahoj holky, taky zdravim, ja se zatim tak nejak rozkoukavam, 2den procedur na mnou, ale je to fakt pohoda, strasnej relax a sesla se tu dobra parta, u vecere se vzdycky zasmejeme!!! Teste se!!! Dneska jsem se seznamila s Anastasy, bafla jsem na ni pri prechazeni z jedne procedury, poznavaci znameni kolo, stala u auta pred hotelem Tri ruze, a to kolo...no nemohl to byt nikdo jiny 😀 😀 😀
Pocasi je paradni, na to kolo akorat, uz jsem dneska najela 25km a to jsem jenom chtela objet mestecko! V patek jdeme zaparit do Baziny(mistni podnik) jsem zvedava, skoda ze Tulik uz odjizdi...
Tak nic jdu do hajan, jsem utahana jak kote. Tesime se tu na vas!!!

bubanek
8. dub 2010

Ahojky,

no tak koukam,ze nas cekaji pekny veci...a hlavne jsem zvedava na BAZINU🙂)To vy uz budete profesionalky ve vsem az ja dorazim...tak si uzivejte ,....ja mam teda zatim hruzu z celyho mesice,jak to tam bude utikat..no uvidime🙂)

Tak zatim paa

steffi13
8. dub 2010

ahojky holky 🙂 ,já nějak nezvládám se dostat na net...
Lenitko,já jsem ještě dost pozadu,když ti řeknu,že už vim co si vezmu ale nemám zabaleno ani Ň..budu to dohánět zítra abych už byla v klidku vůbec nestíhám 😒 ..
ladus-jak to píšeš už se tam vidim teď 😉 teda ty si Anastasy takhle pěkně překvapila 😀 😀 😝 teda ladus ty to stim kolem dáváš já než se rozjezdim tak to bude něco už vim,že první den po kole padnu 😉
to je pěkný jak se všichni pomalu sjíždíme.. 🙂 🙂
No už se těšim až nás tam pěkně provedete místními krásami 😝 😅
tak pěkně užívejte a v Ne nás čekejte s Lenitkou 🙂
Alo-s tim připojenim netu neni problém?

steffi13
8. dub 2010

Tuliku,tak my se ani nestihneme pozdravit osobně to je škoda 😕

alena36
9. dub 2010

no s netem je to tak, na pokoje wifina zapojit nelze (Pawlik i Isis), museli by to tahat pře tlf a ten se platí, jinak dole je místnost s wifi (cca 5 MBitu), takže rychlý a v baru je ještě jeden erární počítač. Takže pokud máš mobilní, abys mohla brouzdat na pokoji, tak si ho vem.

anastasy
9. dub 2010

Ahoj holky, tak už jsem se taky zadaptovala, mám se báječně a procedurky taky paráda. Jsem tak zrelaxovaná, že si pořád hovím a odpočívám 😀 hlavně po masáži 😎 Připadám si jako na dovče!

zrovna se válím v pelechu, ale zítra bych mohla jít si i trsnout 😀 Dneska jsem Bažinu nechala na příště, padla na mě příjemná únava..na to se ptaky řipravte, z počátku můžete být unavený, ale příjemně 😉
už se na vás moc těším a přeji šťastnou cestu!!

lucci112233
9. dub 2010

Ahoj holčiny,
taky se nestíhám dostat na net, v práci si to přes den nemůžu dovolit vůbec ☹ a na PC se dostanu jen o víkendu (věnovala jsem PC ségře, která studuje a bydlí s rodičema mimo Prahu). Holky, závidím vám, které už tam jste a užíváte si. Už bych chtěla mít za sebou pakování kufrů, hlavně na něco nezapomenout a hlavně to nahlásit v práci. Ještě to neví, počítám, že to řeknu příští týden, to bude mazec! Máme nového šéfa, už vidím ten jeho pohled, jak na vraha a o kolegyních ani nemluvím, držte mi palce! Představte si, jaká jsem blba, paní ve VZP jsem se dokonce ptala, když mi oznámila, že pojedu na 28 dní, jestli si nemůžu připlatit a jet pouze na 21, koukala na mě jak na blázna (myslela jsem to dobře, nechci moc dlouho chybět v práci, ale zdraví má člověk jen jedno!).. Bubánku našla jsem tvůj e-mail, určitě ti na sebe pošlu kontakt a svoláme se na místě. Baví mě, jak řešíme všechny podobné starosti. Já jsem také vlítla do obchodu a pořídila dvoje nové tepláky, abych byla krasavice 🙂 Ještě musím něco sportovního-společenského - nic takového v šatníku bohužel nevlastím. Do práce musím chodit za "dámičku" - haha 🙂 a o víkendech chodím jak vandrák ve stoletých teplákách a triku. Holky, poraďte prosím, je tam bankomat - dá se vybrat nebo raději mít hotovost s sebou? Jak je to s krámečkama, třeba drogerie? A pak by mě zajímalo, jestli vám dali na hotelu mapku FL - podle čeho trefíte, já tam budu asi ztracená... ☹ A taky řeším, jestli se tam nechat odvézt nebo jet sama, ptala jsem se na parkování a paní mi řekla, že Monti má parkování hlídané ve dvoře za 60 kč za den. Na výlety by se šiklo 🙂 papa a pozdrav všem

steffi13
10. dub 2010

Ahojky holky,
Alco-tak díky za info určitě si ho vezmu..
Anas-to je dobře,že si to užíváš jen tak dál..
tak zítra mě tam očekávejte už jsem taková napnutá 🙂 musim oprášit kolo a do balit věci..

len
10. dub 2010

Luci, bankomat tam je, ale veškeré velké výdaje na hotelu jdou platit kartou. Drogérií je tam několik, tři galantérie, hromada obchodů s hadrama, no a kdyžtak Cheb za rohem. Lázeňský průkaz dostaneš v takovém pevném obalu s mapou na zadní straně, no a kdyžtak jsou tam mapky všude, FL jsou mrňavé, tam nezabloudíš 🙂

lucci112233
10. dub 2010

Ahoj Len, díky za odpovědi 🙂

bubanek
10. dub 2010

Ahojky holky,

no je to hustý ,už se ten pobyt blíží i mně...Lucciii..jo určitě se ozvi...

Tak teda já začnu pomalu zítra žehlit a příští víkend balit no...UVIDÍME SE PAAA

ladus77
11. dub 2010

Ahoj holky, zdravime z lazni, dnes jsme se vsechny seznamily, je to super, uz je nas tu pet Steffi, Alena, Lenitka, Anastasy a ja Ladus.
Tesime se na Bubanka.
Pocasi nic moc, ale mame Akvaforum 😀 😀 😝
Dneska procedury zadne, ale zitra to zase zacina. Tak se mejte a kdo se sem chysta, tak se ma na co tesit 😀
Taky zdravime Tulika, ta uz je doma!!!!

tulik1
11. dub 2010

ahojky holky, tak uz se hlasim po navratu dom, zdravim ladus a anastasy 😉 , koukam ze uz jste tam banda, umim si to zive predstavit. navrat dom byl uplne v poho, dneska jsem tak nejak vybalovala a peru treti prajdu, zitra rano uz mastim do prace, no vubec si to po tom mesici neumim predstavit - to bude supec. tak se tam holky mejte krasne, chodte vsude kam to jde a pro holky z pawliku potesujici zprava - klido jezte dortiky a chodte na kavicky - bala jsem se ze jsem pribrala tak ctyri kila, ale naopak mam pul kilca dole, takze pohodicka !!! zdravim vsechny, papa a uzivejte si to !

saralinda
11. dub 2010

Tulik1, vítej doma! A přeji Ti, ať ten nívrat do práce není taková hrůza a ať ti načerpaná energie a pohoda dlooooouho vydrží.

damaska
12. dub 2010

Ahojky, potřebovala bych poradit od zkušenějších. Jsem po plánovené operaci slepáku a všichni mě uháněli, ať si hned vyřizuju lázně. Vzhledem k tomu, že jsem sotva nastoupila po nemoci do práce, do toho mám v červenci svatbu, tak jsem si myslela, že pobyt v lázních nechám na podzim. Jenže dneska jsem byla vyřizovat žádost u obvodní doktorky a dozvěděla jsem se, že ta žádost má jen určitou platnost. Měla bych ji poslat na pojiš´tovnu a čekat na odezvu s nástupem. No jenže minimálně do srpna vůbec nemůžu nastoupit. Poraďte, mám to nechat vyřizovat a pak odmítnout? Nelze se nějak domluvit v lázních? Akorát, že v návrhu mám buď Františkovy, nebo Mariánky, záleží kam mě umístí. Předem děkuju za rady

len
12. dub 2010

Damaska, léčba musí být do jednoho roku od operace. Čím dříve, tím lépe. Ale když už je to podané, mám pocit, že by se léčba měla nastoupit do třech měsíců. Určitě si předem na pojišťovnu zavolej.

damaska
13. dub 2010

ahojky len, takže si mám zavolat rovnou na pojišťovnu?

len
13. dub 2010

Damasko, to bude asi nejlepší, tam ti poskytnou spolehlivé info 😉 Zavolej na svou pobočku a chtěj mluvit přímo s člověkem přes lázně.

damaska
13. dub 2010

díky len za radu, tak jsem tam volala a do lázní musím nastoupit do 3 měsíců od podání návrhu, no takže toho asi nevyužiju, co se dá dělat. Je blbé je odmítnou a za čas je třeba chtít?

len
13. dub 2010

Jsem si to myslela 😒 Hele, jestli už jsi tu žádost podala, zkus tam zavolat a domluvit se, jestli to schválení lze odložit, popř. rovnou stopnout, např. z rodinných důvodů nebo tak něco. Že by to skartovali a za dva měsíce jsi přinesla návrh znovu...

damaska
13. dub 2010

len, já mám tu žádost před sebou, ještě jsem jí neposlala. Ale když už jsem jí vyřídila u obvodní, nevím jestli ta něco vyřizuje, nějaké hlášení. Každopádně jsem to nějak nedomyslela, ach jo. Na to jsem se té paní ptala a nebyla moc výřečná, hlavně říkala, že to musím poslat, tak nevím, asi jí zkusím ještě volat.

len
13. dub 2010

Tak cinkni té obvodní, vysvětli ji situaci a popros, jestli to znovu nesepíše třeba za tři měsíce nebo na téhle nepřepíše datum, snad to pochopí 😉 Pro obvodní to končí tím sepsáním, zbytek papírování vyřizuješ sama.