Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

steffi13
26. kvě 2010

ahojky holky,mě vyplňoval též na gyndě..jinak jsem odnesla na svou pojišťovnu a za 10dní mi přišel dopis domů,že mám schválené a potvrzený návrh odesíláme do lázeňského zařízení LZ Františkovy lázně a dál psali ,že nejpozději do 9.5.2010 mi přijde termín..a přišlo mi to tak do dalších 5dní a tam jsem souhlasila a jela 11.4. takže jde to rychle..pokud se Vám termín nehodí tak si voláte na tel.co máte v tom zvacim dopisu,a oni Vám vyhoví v jinym termínu dá se to v poho domluvit...

steffi13
26. kvě 2010

irinko,s návštěvou to je v poho a můžeš chodit kam chceš nejsi tam vázaná jakio to bylo dřív,že do22h.si musela přijít na pokoj to už neni..a manžel buď ho propašuješ pokud na to máš sílu a nebo mu zapl.přistýlku což v Savoy nebo Isis neni nejlevnější kolem 900kč a to je ještě lehátko no strašný za ty peníze jsem měla jinou představu ale to je jedno..jinak spokojenost se všim byla velká 🙂 ..a nebo jsou tam penziony který jsou o hodně levnější pro ubytování manži..

terinda
26. kvě 2010

Taky jsem k obvodnímu nemusela, všechno zvládl gyndr 😉

wrtulka
27. kvě 2010

Dobré ráno dotaz..
jak vím se kterými hotely má moje pojišťovna smlouvu a ze kterých si můžu vybírat?
taky z těhle?http://www.franzensbad.cz/cs/

terinda
27. kvě 2010

Wrtulko, zase řešíš dopředu? 😀

Stejně nepospícháš, tak si počkej na ten dopis, kde Ti napíšou konkrétní hotel. Pak si tam můžeš zavolat a požádat o změnu termínu či pokoje a oni Ti nabídnou další možnost 😉

Ale jstli chceš vědět názvy, tak: Pavlik, Tři lilie, Goethe, Goethe - Máj, Adler, Monti (tam ale nedělají slatinu) a už si nevzpomenut 😀

wrtulka
27. kvě 2010

Teri 😀 😀 jooo
začala sem se tam těšit no 😀

terinda
27. kvě 2010

Těš se a počkej si 😀

len
27. kvě 2010

Wrtulko, myslím, že můžeš do všech od FL a. s., akorát se doplatky různí. S gynekologickýma problémama se většinou jezdí do Adlera nebo Belvederu (když není volno nebo je výslovné přání, tak i jinam), ty dva (a jejich dependance) jsou i cenově nejpřijatelnější, aniž by to bylo na úkor kvality. Jestli jsi velkej vodník, tak doporučuju Pawlik - Isis, ale už je dražší.

Co se týče oficiálního postupu, tak žádost o lázně vypisuje "obvodní lékař na doporučení odborného," ale spousta gynekologů to vyřeší rovnou sama. Jen kdyby si vás mezi sebou chtěli přehazovat jako horkej brambor (jako mě), tak ze zákona to má v kompetenci obvoďák, pokud mu donesete doporučení od gyndr. nebo z CARu. Na pojišťovnu se to nese, pod kterou spadáte bydlištěm.

anya
27. kvě 2010

wrtulko, pokud si chceš vybrat termín a hotel, je nejlepší si přímo do toho hotelu zavolat a domluvit se - nejlíp ještě dřív, než tam pojišťovna pošle papíry. Oni si to pak už pohlídají přímo na hotelu a pošlou pozvánku s tím, na co ses předem domluvila. Já jsem chtěla právě Isis a opravdu se moc snažili mi vyhovět, tak jen aby nebylo překvápko po příjezdu 🙂 Jinak stejný postup mi radila i obvoďačka. Je jednodušší to dojednat předem, než si potom domlouvat změnu.

wrtulka
28. kvě 2010

Holky moc děkuju..
počkám až mi to schválí pojišťovna a jdu volat do Adlera nebo Belvederu včera jsem koukala na ceny a máte pravdu jeden z nich, nebo jejich dependencí - podle toho jak budou mít volno si vyberu 😵

irinka
28. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem si dneska odvezla doporučení od obvodní v pondělí popádím na pojišťovnu a pak uvidíme. Už se docela i těším, tak doufám že to schválí a vyjde to 🙂

irinka
1. čer 2010

Ahoj holky, je tady nekdo, kdo si taky vyrizuje lázně? Abych tam nebyla "sama" 😀

wrtulka
1. čer 2010

Ahojky Irinko já si jdu dneska vlastně už za hodinu a kousek ke gynekoložce pro formuláře a zítra to půjde na pojišťovnu..

irinka
1. čer 2010

Wrtul, tak to bych tě tam teoreticky mohla potkat 🙂 Já dávala papíry na pojišťovnu v pondělí, tak to neni zas až tak velký rozdíl 🙂

wrtulka
2. čer 2010

Irinka a kdy chceš odjíždět? Já po 10 červenci protože toho 10 máme v rodině svatbu o kterou nechci přijít..
uvidíme jak rychle mi žádost schválí doufám že schálí trochu jsem se lekla když jsem viděla ty formuláře vyplněné od gynekoložky a nemohla skoro nic z toho přečíst 😀 ale jinak dneska papíry nese manža na pojišťovnu 😵

irinka
2. čer 2010

Wrtul, já chci jet nejdřív od 23.6. protože mám zkoušky ve škole a chci to mít z krku, abych nemusela někdy v září dohánět. Takže si myslím, že pojedem v rozmezí několika dnů 🙂 To je papírů a lejster viď kvůli lázním 😀 ono by v tomhle státě nic nešlo bez papírů 😀 Wrtul a už jsi koukala na nějaký ubytování?

wrtulka
2. čer 2010

Irinka to víš že jsem koukala na ubytování 😵

wrtulka
2. čer 2010

jukni sem
http://www.franzensbad.cz/cs/
záleží kolik za to chceš dát.. jeslti jednolůžák nebo dvojlůžák..

irinka
2. čer 2010

Wrtul já právě koukala ještě taky na Monti a lázeňský dům Luna, ráda bych jednolůžák a tam jsou poměrně příjemný ceny. No uvidim, teď jsem volala na pojišťovnu tak mě to posílaj z jednoho města do druhýho, tak doufám že do Vánoc pojedu 😒 🙂

misa.77
2. čer 2010

Ahoj všem,

omlouvám se, že tu lezu, ale právě řeším jestli nemám dát také lázně, neroste mi děložní sliznice a odmítám se smířit s tím, že nejsem schopná donosit dítě, tak jen jestli máte někdo zkušenost, děkuji

wrtulka
2. čer 2010

irinka proč ti to posílají z jednoho města do druhého?Neboj pojedeš! Se mnou🙂
No já uvažuju o Dr.Adler...nejlevnější dependence jsou Tři růže tak uvidíme.. mám to všechno sepsaný a jakmile budu mít schváleno na pojišťovně tak volám..
Ahojky Miso.. my do lázní teprve pojedem.. jinak tě znám ze Sanusek viď? 😔

irinka
2. čer 2010

Wrtul, já to aktivně odnesla na pojišťovnu podle okresu kde bydlím a ono to má být podle okresu kde mám obvodní, ale paní už to včera poslala, tak snad to všechno dojde tak jak má. Jinak jsem si právě volala do toho Monti, jak jsem psala, a tam je beznadějně plno a první termín až během září. Tak jsem zkoušela Goethe, a tam mi zavolají zítra, jsem na to zvědavá, páč jak se blíží prázdniny, tak bude asi docela plno. Jinak mám taky vyhlídnutý ještě Belvedere a Adler,, je to cenově nejpřijatelnější. Tak uvidíme jak to bude pokračovat 🙂

misa.77
2. čer 2010

wrtulka jj, už jsem v Sanusu inventář, no já v pondělí hupnu na Dr. at mi napíše doporučení k mojí gynekoložce a ta at mi napíše žádost do František, pomohli tam se sliznicí jiným, pomůžou i mě, nechci věřit tomu, že já budu ta nešťastnice co si dítě nezaslouží, tak je nikdy mít nebude

irinka
2. čer 2010

Mišo moc držím palce aby lázně vyšly a miminka jsi se dočkala. Určitě si je "vydupej" ať je nás tam víc 🙂 Mě o té možnosti u Dr ani v CARu nikdo neřekl a pak jsem se sama zeptala a šlo to jak po másle, teď aby to šlo jak po másle pojišťovně 😀

misa.77
2. čer 2010

já se doktora ptala už v únoru nebo v březnu, ted nevím a říkal, že to nemá smysl, dala jsem na jeho názor, ted si myslím, že jsem si měla stát za svým

myslíte, že by šlo si tam ted zamluvit termín i když ještě nemám podanou žádost, když tady čtu jak je tam narváno, tak by asi bylo záhodno

terinda
2. čer 2010

Míšo, podle mě nemá cenu si domlouvat lázně dopředu. Pojišťovna je schválí velmi rychle a místo bude, neboj 😉

misa.77
2. čer 2010

teri no to teda doufám, bych to viděla tak na červenec a pak další pokus, jen ted přemýšlím, že jedeme v srpnu na dovču, snad to nějak skloubíme

terinda
2. čer 2010

Mišo, pokud podáš žádost někdy v nejbližší době, tak to určitě stihneš 😉
Pro představu: dala jsem žádost na poj. 1.3., 10.3. mi přišel schvalovací dopis a 23.3. jsem tam frčela 🙂

misa.77
2. čer 2010

teri tak to je super, no já nejpozději příští týden to tam ponesu, to bych ten červenec mohla stihnout :o)

irinka
2. čer 2010

Míšo oni někteří Dr jsou takový laxní, ale i kdyby lázně pořádně nezabraly, tak psychicky určitě pomůžou a nabereš sílu do dalšího snažení. Já mám za sebou 4roky snažení, laparku a 1 ET a 2 KET a po poslednim pokusu mě to už docela psychicky odrovnalo a tak jsme další IVF odložili na podzim a právě proto chci ty lázně prostě dáchnout hlavně po psychický stránce. Jinak já obvola dva domy, ale jen abych věděla jak je to s ubytováním a volnýma termínama.