Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

berkana
29. zář 2011

@sedmitecka no já teď už taky ne, teda doufám, že už se zase nedělaj. Bylo to vše jen tou endoškou a díky ní mám i neprůchodný vejcovod jeden. ...Je to teda pěkně teplý, budeš se tam taky pěkně potit, takže si nezašpin od toho bahna ruce, at si můžeš utírat pot z čela 🙂 První pocit, když jsem tam lezla byl takovej divnej, pač nevidíš na dno a nevíš kam šlapeš a ještě je to takové hrubé😀 Jo a hlavně si vem s sebou tmavou podprsenku, pač ono to máš pak ještě na těle i když tě opláchnou a nemáš se tak dvě hodky ještě mejt, aby to účinkovalo a ono to špiní, ale jde to vyprat 🙂
já bych klidně jela znovu 🙂

sedmitecka
30. zář 2011

@berkana děkuju moc za tipy 🙂 už se moc těším, ale teda bude to zajímavý asi.....já naštěstí vedro miluju, do vany si dávám takovou vidu, že 90% lidí by se spíš opařila, já si rochním, takže horké bahýnko, bomba 😀

sem
30. zář 2011

Je tu někdo kdo prosím poradí co napsat do papírů pro pojišťovnu, aby vyšlo schválení lázní? Slyšela jsem, že když někdo otěhotní a i když pak potratí tak nechtějí lázně schvalovat. Děkuji za každou radu

berkana
30. zář 2011

@sem to by ti měl poradit doktor, on to stejně sepisuje, takže by měl vědět, co ti tam napsat přesně za diagnozu. Pišou se na to dvě diagnozy co vim bud jedna nebo druhá, ale nevim přesně jaké.

gammaray
1. říj 2011

@sedmitecka jééé,nakukuji a čtu,že máš schváleno....paráda 🙂 🙂 tak štastnou cestu,příjemný pobyt a hlavně...at ti pomůžou !!!!

sedmitecka
1. říj 2011

@gammaray moc dekuji, snad to splni vsechna ocekavani 🙂 tak se tesim, ze uz bych nejradsi zacala balit 😉

gammaray
1. říj 2011

@sedmitecka zbal si mě sebou do báglu 😀 😀

sedmitecka
1. říj 2011

@gammaray 😀 😀 😀 se nevejdes asi, pojedu tak se 3 kuframa , minimalne 🙂 🙂

lenka_o
1. říj 2011

Ahoj, já pojedu do Františkových lázní příští týden🙂

sem
2. říj 2011

@lenka_o ahojky tak to si hezky užij, já je ještě nemám ani schválené, ale MUDr. mi to chce vypsat tak snad to dopadne, ale chystám se jet až na konci října tak to se možná ještě potkáme 😉 .

lenka_o
2. říj 2011

@sem :děkuju 🙂
A myslíte,že se dá posunout termín nástupu? V pátek mi došel dopis,že nastupuju od příští neděle. Je to pro mě dost narychlo kvůli práci. Nevím, jestli se mi tak rychle podaří sehnat záskok.

jerryna
2. říj 2011

@lenka_o Ahojda, zkus zítra zavolat na ubytovací kancelář daného hotelu a zkus se s nimi domluvit na jiný termín. Myslím, že by tě mohli posunout.

sem
3. říj 2011

@lenka_o určitě! Zavolej a pojeď s námi!!!!!! 🙂 🙂 🙂

lenka_o
3. říj 2011

@jerryna: Děkuju za radu🙂 Práci jsem nakonec zvládla zařídit, takže jedu už v neděli.
@sem: jedu 🙂 Snad si tam najdu nějaký kamarádky a nebude mi tam smutno 😉

sem
4. říj 2011

@lenka_o pojedeš tedy později nebo v tom původním termínu?

sedmitecka
4. říj 2011

ahoj holky, tak dneska jsme byla na kontrole po laparce, jsou to tri tydny od operace a pry vse v pohode, az dojde menses, uz se pry nemusim omezovat, co se tyce sexu a koupeli a tak…takze ani sestinedeli asi uz nedodrzim, mesic bude stacit 🙂
lazne se operaterovi libily, mela jsem strach, ze bude prskat, ze je to brzy, tak si jen mam poridit do bazenu nejake tampony Ellen, kvuli infekci…

jinak jsem teda zazila sok, ceka me ted ta hormonalni lecba endometriozy a za 3-mesicni injekci Diphereline na umely prechod po me chce 10 tisic, to snad nemuze myslet vazne…je to lecba, tak by to snad aspon castecne mela proplatit pojistovna ne??? jsem v soku ....

sem
4. říj 2011

@sedmitecka mám v plánu čekat do MS maximálně a pak se přestávám také omezovat 😉 , dokonce mám pocit, že by to mohlo do toho30.10. stačit, abychom se doma stihli rozloučit 😀 😀 😀

sedmitecka
4. říj 2011

@sem 😀 😀

socina
4. říj 2011

byla jsem na operaci, laparoskopicky. Přišla jsemo valečník a vejcovod, na druhém jsem měla srůsty a střevo jsem měla přirostlé. Je mi 26 a doktor mi nechtěl napsat lázně. Tak jsem se zašla zeptat na pojišťovnu a tam mi řekli že do 30. let je to automatické. Lékaři jsem to řekla tak mi to napíše, ještě uvidíme co pojišťovna

sem
4. říj 2011

@socina dnes jsem byla u obvoďačky a ta mi sdělila, že do 40 let máme nárok 2 x na lázně takže se nenech odbýt 😉

lenka_o
4. říj 2011

@sem : Jedu už teď v neděli 9.10. a vracím se 6.11. Takže se alespoň chvilku budeme překrývat,ne?
@socina : Pokud jsi nerodila, tak nárok na lázně máš. Doporučení by ti měl napsat gynekolog, když seženeš i vyjádření chirurga, tak to jen pomůže. Na základě tohoto doporučení by ti měl obvodní lékař vypsat žádost na pojišťovnu. Alespoň tak to bylo u mě 😉

sem
5. říj 2011

@lenka_o jasně, já budu od 30.10. v hotelu Belveder Royal 😉 , pokud budeš mít čas koukej se připojit a písnout nějaké info, doporučit nějakou kavárnu a písnout jaké to tam je 🙂

socina
5. říj 2011

už mi od gynekologa přišlo doporučení na lázně. zrovna řeším jestli do mám donest k obvoďačce nebo na pojišťovnu.
Zajímalo by měn jak je s placením? Platí se něco nebo vše platí pojišťovna

omcamauta
5. říj 2011

@socina Obvoďačce.
A v lázních platíš minimálně 60Kč/den za "pobyt v nemocnici" a 15kč/den lázeňský poplatek. Takže na nějaké 3000 tě to vyjde i kdybys nic extra nechtěla. Další příplatky jsou za lepší hotel, jednolůžkový pokoj, vyšší kategorii, atd.

socina
6. říj 2011

ještě se zeptám. Jak dlouho jste čekali, od podání všech papírů na pojišťovnu, na lázně?

sem
6. říj 2011

@socina já to ponesu na pojišťovnu teprve v pondělí, ale holky říkali, že mají komisi jednou týdně kde to schvalují a měli to do 4 pracovních dnů - tak já na to spoléhám 🙂

socina
6. říj 2011

ještě jedna otázka. Jak dloluho jste čekaly na lázně od vyřízení na pojišťovně. Dejme tomu že v říjnu mi to potvrděj. Kdy bych asi tak jela?

lenka_o
6. říj 2011

@sem : Já budu v Isis (patří pod Pawlik) a určitě písnu. Počítač beru 🙂
Když jsme u těch věcí, tak vbec netuším,co si mám s sebou všechno vzít 😒 Třeba ručníky...mám brát nebo mi tam dají. Nechci vidět,kolik s sebou potáhnu kufrů 😀

@socina: Doporučení od gynekologa zanes obvoďačce ta by to měla poslat na pojišťovnu. U mě trvalo necelej měsíc,než se to vyřídilo,ale lázně jsem dostala rychle(na mě až moc 😀 ). V pátek mi došel papír a tuhle neděli jedu. Doplácím 10 tis.

sem
6. říj 2011

@lenka_o 🙂 ani mi nemluv o balení kufrů - já snad pojedu s valníkem 😀 . To je župan, něco na spaní, něco na cvičení, něco pohodlného přes den na pokoj a normální věci na 30 dní?????? Tak to je nářez, to budou min. 2 kufry!!!!! No pořádně to tam obhlídni a mi dorazíme za tebou 😉

lenka_o
6. říj 2011

@sem : Já měla v úmyslu jet vlakem, ale mám obavu,že by mi ten vlak ujel,než bych tam všechny ty kufry nanosila 😀 Musím s sebou tahat i účetnictví, takže už jen to bude o kufr víc 😒
Nevím hlavně s těma ručníkama...říkám si,že je zbytečný je tahat,ale abych se pak neutírala do županu 😅 A doufám, že je tam nějaká prádelna, měsíc se spodním prádlem fakt nevydržím.