Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

perrolina
31. bře 2012

@synamin ten to týden jsem jim dala pauzu ale v pondělí volám 🙂 🙂 opět

luca77
31. bře 2012

Ahoj holky,já jsem se vrátila z Fr.Lázní v neděli 25.3. Pokud třeba přemýšlíte,jestli sebou brát župan,tak ho nechte klidně doma,není vůbec potřeba,tedy pokud ho běžně nepoužíváte po koupeli. Ani ručníky nebyly potřeba.Na pokojích je dostáváte a při procedůrách také.

petrabrno
1. dub 2012

Ahojky, potvrzuju, že na procedury není župan potřeba, ale já ho vozím. Jezdím do Pawliku a župan se hodí, když jdu třeba do aquafora, je to pohodlnější. V Pawliku teď mají župan v rámci ubytování, v Isisu nevím. Na procedury spíš tepláky a nebo normální oblečení, když navazuje nějaká v Luisiných nebo plynových a musí se venkem 🙂

gitab
1. dub 2012

Zdravím všechny,
chtěla jsem moc poprosit Ty, co už v lázních byly nebo do nich pojedou, zdaly by si nenašly chvilku - pracuji na bakalářce a mapuji problémy při schvalování lázeňské péče. Výstup z BP by měl pomoci lázním lépe komunikovat a předávat info o svých službách.
Moc děkuji všem, co si nájdou pár minutek
Dotazník zde:http://www.anasurvey.com/survey/d/X5J6Q2D1S6O7Y4G6M

synamin
2. dub 2012

ahojky tak co Perolinka , pomohla týdenní pauza od volání????

berkana
2. dub 2012

@gitab tak jsem ti ho vyplnila 🙂

gammaray
2. dub 2012

@luca77 no čau 😉 tak jaký dojem jsi si přivezla?vzhůru do reality všedních dní 😀 😀

gitab
3. dub 2012

@berkana
Ahoj, moc děkuji. Já byla ve FL 2x - bohužel pokaždé po laparoskopii - na doléčení :o(((( Poprvé na podzim 2010 a pak minulý rok.

Nechci nikoho odradit, kdo o léčbě ve FL uvažuje, určitě jeďtě- přírodní léčivé zdroje jsou fajn a pomáhají :o)) A nejlepší věc na lázních byla parta a kamarádky - společné výlety a akce :o))))

Jinak z těch negativ:
Poprvé to byl pro mne úplně šok - jsem asi docela dost náročná, ale jak dělám ten výzkum, tak zjišťuji, že tak nějak všem vadilo, to co mě, jen v menší míře....

Schvalování komplexní a příspěvkové lázeňské péče to je kapitola sama pro sebe. Až budu mít výsledky hotové a zpracované v bakalářce, tak je můžu dát sem na MK.

Vůbec nevím, kde začít - od rezervace, kdy se každého nezkušeného snaží natlačit do Isisu, který má sice výhody Pawlik u - výběr jídla, napojení na Aquaforum a Císařské lázně, ale pokoje neodpovídají ***....pak se mě snažili přesvědčit, že tam děti nesmí - že prostě svého dvouletého syna měsíc neuvidím a pak jsem tam viděla maminky s dětmi...:o(((( Tak ten další rok už jsem si to zařídila...
Pak přístup lékaře byl hodně zajímavý....
Fascinovalo mne upřednostňování zahraničních pacientů a samoplátců před KLP a PLP pacienty.....
JO A HLAVNÍ PROBLÉM - pozor na to, kdo se chce v lázních vyspat, tak mezi hotely Adler a Belveder je Gruzie, kde je diskotéka každý den do 23 - 2hod. Jinak Belveder má pěkné pokoje, ale prosím pokud si ho vyberete, tak pokoj situovaný na druhou stranu od Gruzie (mě právě dali pokoj naproti music baru - byla jsem tam s malým synem a vůbec jim to nebylo blbý...)
Když jsem poprvé potřebovala odjet o den dřív z lázní (díky nemoci syna), tak to byl šílený problém a stres - musela jsem nahánět pediatra a potvrzení......:o(

No jinak bych řekla, že Františkovy Lázně hlavně těží z minulosti - je tam pěkná atmosféra a účinné přírodní léčivé zdroje.....:o) Tak držím palce, ať pomohou.

luca77
3. dub 2012

@gammaray já jsem ráda,že jsem doma. A realita mi vůbec nevadí,..to je to,na co jsem se těšila 😉 nemůžu říct,že by se mi tam nelíbilo,to zase néé,ale ten stesk po domově byl silnější a to byl problém všeho! Proto už nikdy více!

redmama
3. dub 2012

Ahojky, obcas mrknu na tuto diskusi. Jeste stale jsem ve FL a mam sebou i triletou dceru. Pri zarizovani pobytu jsem nezaregistrovala zadny problemem od personalu s pritomnosti me dcerky. Naopak. Ptali se, zda-li potrebuji na pokoj naintalovat postylku nebo jestli chci sdetskou zidli do jidelny atd. Jedine k cemu mam velkou vyhradu je strava v LD Dr. Adler. Ocekavala jsem, ze kuchar bude mnohem setrnejsi pri dochucovani jidel, zejmena soli, peprem a chili. Mnohdy se stali, ze jidlo nebylo mozne opravdu snist, jak bylo ostre, natoz pro male dite.

ahojkyholky
3. dub 2012

@luca77 já to vloni po odjezdu též říkala nikdy více,ale s odstupem času bych zas jela.Pravda ten měsíc je dlouhý,za mnou nikdo z rodiny po celou dobu nebyl,přeci je to jen dálka,ale díky tomu,že jsme byla v květnu,bylo teplo,dlouho vidět,podnikaly jsme hodně výlety tak se to dalo.A je zapotřebí k sobě najít spřízněnou duši,duše,samotný by mě to neutíkalo už vůbec.

@gitab to mě povídej,já mělo v Adleru okno do dvora přímo nad komínem z kuchyně Gruzie,mě nevadila snad ani hudba,ale ten věčný smrad a to jsem si doplácela jednolůžák první kategorie. 😠

@redmama já byla se stravou v Adleru spokojená a to nejsem zvyklá moc solit.

gammaray
3. dub 2012

@ahojkyholky já bych jela okamžitě,bez rozmyšlení znova...ale jedině v květnu ,jak to tam vše žije😀 😀

redmama
4. dub 2012

@ahojkyholky asi nemam stastnou ruku pri vyberu jidla nebo jsem prilis citliva na ostra jidla 🙂 , ale ostatni sluzby i personal jsou na jednicku.

perrolina
5. dub 2012

@synaminzatim nepomohla mám zase volat v pátek prý tam bude nějaká referentka přes ubytování tak až v pátek dám vědět

synamin
5. dub 2012

@perrolina to mi řekni jak to trvá že??? aby jsme se tam vůbec potkaly :( tak dej vědět pa

perrolina
6. dub 2012

@synamin uřčitě se potkáme i se docela těším ale po prvé budu na tak dlouhou dobu pryč. dnes jsem volala a paní mi dala ještě jedno číslo na nějakou referentku co má víc hotelů pod sebou tak to skusím.Jinak přeji pěkné velikonoce.

synamin
6. dub 2012

@perrolina taky přeji pěkné velikonoce. Já odjíždím 17.4 tak snad do té doby něco seženeš 🙂 Taky přeji všem pěkné Velikonoce

perrolina
6. dub 2012

@synamin No nevadí když tak tak budu na dvoulužkači hlavně když to bude mět ten správný směr. Tobě se to už krátí .

petrabrno
8. dub 2012

Ahoj holky, budete někdo v lázních v červnu? V partě je to vždycky lepší 🙂 Ozvěte se, budu ráda!

synamin
8. dub 2012

@perrolina JJ už se mi to krátí, ale zatím jsem pořád ve stádiu že se moc těším . Jen aby bylo pěkně a ne že bude sněžit jako dnes....

perrolina
9. dub 2012

@synamin Věřím že bude pěkné počasí 😎 😅 já mám jen hrůzu sté cesty abych tam byla včas tak musím jet vlakem už 01.00v noci ale to přežiju zvladli to jiní tak to zvládnu i já

perrolina
9. dub 2012

@petrabrno mám odjezd 1.5. tak to se nepotkáme a jedu domů 29.5.

cuddle
9. dub 2012

@redmama doporucuju za pani co ma na strarosti stravovani, me varili skoro tyden vse extra - kvuli zaludku , ktery stavkoval - uplne super pristup , sla jsem se tam domluvit a nic nebyl problem zaridit - misto smazeneho na listu prirodni, misto testovin, brambory atd. zkus to 🙂

berkana
9. dub 2012

@perrolina toho příjezdu se neboj, stačí tam zavolat a říci, že dorazíš později, nechá se domluvit. Já tam teda byla na čas, ale jde o to, že oni počítají s tebou i s obědem, tak o něj holt kdyžtak přijdeš. První den stejně se jen zapíšeš, dojdeš k sestřičkám, ty ti dají termín na druhý den, kdy máš jít k nástupní prohlídce k doktorovi(ce). Vím, že některé holčiny takto přijeli, že to nestihají do té jedné. Odkud jedeš, že už chceš vyrážet v 1 v noci?

perrolina
10. dub 2012

@berkana Mám právě zjíštěný vlak který má odjezd z Brna 01.pak v Praze je kolem 03.55 tam bych měla čekat 2.hod.kolem 06.jede vlak na Cheb tam už bych nemusela čekat tak dlouho tak pul hodinky a do Fr. bych dojela po 9.to by promě bylo tak na pohodu .Autobus bude trochu problém jelikoš je ten svátek . Jinak jsem od Břeclaví.

berkana
10. dub 2012

@perrolina nevím přesně jaký máš ten časově příjezd, tak já tam měla být mezi 11 a 13 hod, ono se dřív na pokoj nedostaneš, ta 13 hod byla kvůli jídlu. Jsem koukala na to jak to jede, pokud pojedeš z Brna, tak by ti stačilo jet po páté hodině http://jizdnirady.idnes.cz/detail/?p=MjMxMTU1Mj... nebo bus/vlak http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/... Opravdu tam ten první den je jen "zápis" u sestřiček a ubytovat se a třeba se porozhlédnout a setkat se pokud se s někým tady dohodneš. Já být tebou, tak bych zbytečně takto ráno nevstávala, ti tam nic neuteče 🙂 a i z Břeclavi by byl spoj, ale co sem koukala tak hodně přestupů i 😀

perrolina
10. dub 2012

@berkana děkuji za ty jízdní řády 🙂 🙂 😉

berkana
10. dub 2012

@perrolina nemáš zač 😀 já si řikala, aby jsi si neřikala, že dělám chytrou, když ti je tu takhle dám 🙂 Ale ráda pomůžu, když vím 🙂

perrolina
11. dub 2012

@berkana ne to né jsem ráda za každou radu -pomoc děkuji.

berkana
11. dub 2012

@perrolina 🙂 tak když budeš něco chtít vědět, tak se klidně ptej, když budu vědět, ráda pomůžu 🙂